Регистрация налоговых накладных в ЕРНН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Unnak писав:Підскажіть, якщо ПН не вчасно зарестровані / в червні за квітень/,чи накладуть за це штраф?
Питання, чи накладають штраф за несвоєчасно зареєср. ПН до 01.07?

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Unnak писав:
Unnak писав:Підскажіть, якщо ПН не вчасно зарестровані / в червні за квітень/,чи накладуть за це штраф?
Питання, чи накладають штраф за несвоєчасно зареєср. ПН до 01.07?
Стаття 120-1. Порушення термінів реєстрації податкових накладних, що підлягають наданню покупцям - платникам податку на додану вартість, та розрахунків коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних 120-1.1. Порушення платниками податку на додану вартість граничних термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених статтею 201 цього Кодексу, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі: 10 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації до 15 календарних днів; 20 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 16 до 30 календарних днів; 30 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 31 до 60 календарних днів; 40 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації на 61 і більше календарних днів. 120-1.2. Відсутність з вини платника реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних протягом 180 календарних днів з дати їх складання тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податковій накладній/розрахунку коригування.

Источник: http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/NalC ... zdil2.aspx
© Buhgalter911.com

klava33
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 05 червня 2015, 09:22
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення klava33 »

Подскажите, пожалуйста! Поставщик выписал майскую НН и зарегил своевременно, но с ошибкой в адресе (описка-одна буква не та). РК будет в июне. Причем, если РК сделать майской датой она будет зарегина с опозданием - контрагент влетел в "стан 9" и регить ничего не может пока. В связи с этим несколько вопросов:
1. Какой датой лучше сделать РК?
2. Могу ли я НН включить в НК мая?
Сумма НК для меня очень ощутимая, хочется включить в май, но боюсь, что потом придерутся и снимут со всеми вытекающими...

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

klava33 писав:Подскажите, пожалуйста! Поставщик выписал майскую НН и зарегил своевременно, но с ошибкой в адресе (описка-одна буква не та). РК будет в июне. Причем, если РК сделать майской датой она будет зарегина с опозданием - контрагент влетел в "стан 9" и регить ничего не может пока. В связи с этим несколько вопросов:
1. Какой датой лучше сделать РК?
2. Могу ли я НН включить в НК мая?
Сумма НК для меня очень ощутимая, хочется включить в май, но боюсь, что потом придерутся и снимут со всеми вытекающими...
адрес чей? Ваш? тогда это не обязательный реквизит. Но если Вы считаете эти ошибкой и желаете видеть РК, то пока РК нет - и кредита нет. Если срок 15 дней на регистрацию майского РК будет пропущен - значит сдавать деку без этой НН, а после получения РК подавать уточненку за май.

klava33
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 05 червня 2015, 09:22
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення klava33 »

ArinaArina писав:
klava33 писав:Подскажите, пожалуйста! Поставщик выписал майскую НН и зарегил своевременно, но с ошибкой в адресе (описка-одна буква не та). РК будет в июне. Причем, если РК сделать майской датой она будет зарегина с опозданием - контрагент влетел в "стан 9" и регить ничего не может пока. В связи с этим несколько вопросов:
1. Какой датой лучше сделать РК?
2. Могу ли я НН включить в НК мая?
Сумма НК для меня очень ощутимая, хочется включить в май, но боюсь, что потом придерутся и снимут со всеми вытекающими...
адрес чей? Ваш? тогда это не обязательный реквизит. Но если Вы считаете эти ошибкой и желаете видеть РК, то пока РК нет - и кредита нет. Если срок 15 дней на регистрацию майского РК будет пропущен - значит сдавать деку без этой НН, а после получения РК подавать уточненку за май.
А если контрагент успеет зарегить РК до 20 июня, то НН включу сразу в май, чтоб без уточненки? Как думаете?

klava33
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 05 червня 2015, 09:22
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення klava33 »

ArinaArina писав:
klava33 писав:Подскажите, пожалуйста! Поставщик выписал майскую НН и зарегил своевременно, но с ошибкой в адресе (описка-одна буква не та). РК будет в июне. Причем, если РК сделать майской датой она будет зарегина с опозданием - контрагент влетел в "стан 9" и регить ничего не может пока. В связи с этим несколько вопросов:
1. Какой датой лучше сделать РК?
2. Могу ли я НН включить в НК мая?
Сумма НК для меня очень ощутимая, хочется включить в май, но боюсь, что потом придерутся и снимут со всеми вытекающими...
адрес чей? Ваш? тогда это не обязательный реквизит. Но если Вы считаете эти ошибкой и желаете видеть РК, то пока РК нет - и кредита нет. Если срок 15 дней на регистрацию майского РК будет пропущен - значит сдавать деку без этой НН, а после получения РК подавать уточненку за май.
А если контрагент успеет зарегить РК до 20 июня, то НН включу сразу в май, чтоб без уточненки? Как думаете?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

klava33 писав:
ArinaArina писав:
klava33 писав:Подскажите, пожалуйста! Поставщик выписал майскую НН и зарегил своевременно, но с ошибкой в адресе (описка-одна буква не та). РК будет в июне. Причем, если РК сделать майской датой она будет зарегина с опозданием - контрагент влетел в "стан 9" и регить ничего не может пока. В связи с этим несколько вопросов:
1. Какой датой лучше сделать РК?
2. Могу ли я НН включить в НК мая?
Сумма НК для меня очень ощутимая, хочется включить в май, но боюсь, что потом придерутся и снимут со всеми вытекающими...
адрес чей? Ваш? тогда это не обязательный реквизит. Но если Вы считаете эти ошибкой и желаете видеть РК, то пока РК нет - и кредита нет. Если срок 15 дней на регистрацию майского РК будет пропущен - значит сдавать деку без этой НН, а после получения РК подавать уточненку за май.
А если контрагент успеет зарегить РК до 20 июня, то НН включу сразу в май, чтоб без уточненки? Как думаете?
если РК от 31.05. зарегит не позже 15.06. - тогда в деку мая. если позже- тогда в деку не включать, а потом сдать уточнеку

klava33
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 05 червня 2015, 09:22
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення klava33 »

ArinaArina писав:
klava33 писав:
ArinaArina писав: адрес чей? Ваш? тогда это не обязательный реквизит. Но если Вы считаете эти ошибкой и желаете видеть РК, то пока РК нет - и кредита нет. Если срок 15 дней на регистрацию майского РК будет пропущен - значит сдавать деку без этой НН, а после получения РК подавать уточненку за май.
А если контрагент успеет зарегить РК до 20 июня, то НН включу сразу в май, чтоб без уточненки? Как думаете?
если РК от 31.05. зарегит не позже 15.06. - тогда в деку мая. если позже- тогда в деку не включать, а потом сдать уточнеку
Ну и уже в продолжение темы-если я до 30 июня подам уточненку мая в которой уменьшу сумму к уплате за май. Платить за май можно суму меньшую, с учетом уточненки?

feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

Подскажите, выписала налоговую и поставила подпись того, кто вообще не числится на предприятии. Как ее правильно исправить? Кто сталкивался?
Я правильно понимаю, что делаю розрахунок с +- и просто ставлю правильного человека?
А если я также подписала розрахунок, как его теперь исправить?

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

feoklena писав:Подскажите, выписала налоговую и поставила подпись того, кто вообще не числится на предприятии. Как ее правильно исправить? Кто сталкивался?
Я правильно понимаю, что делаю розрахунок с +- и просто ставлю правильного человека?
А если я также подписала розрахунок, как его теперь исправить?
Делать еще один такой же с "+" "-" к НН . У вас же первый ничего в НН не изменил


P. S. Cколько ненужной работы. ((((

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”