Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13686
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27922 рази

Повідомлення Яков »

12062014 писав:Я на распутье: в пенсионном сказали что надо корректировать суммы в майском отчете с кодами 2 и 3 (да и здесь на форуме так посоветовали), но тогда я подпадаю под админштраф 340 грн (ст165.1 КУоАП),
А я думала подать скасовуючу и початкову, мотивируя тем, что неправильно указала ИНН и ФИО, суммы то я не меняю:
на 1 работника скасовуючу
Иванов 4500,00 ЕВ 162,00 период 04 2014
и початкову
Петров 4500,00 ЕВ 162,00 период 04 2014
и на второго работника скасовуючу
Петров 3500,00 ЕВ 126,00 04 2014
и початкову
Иванов 3500,00 ЕВ 126,00 04 2014
Читала разъяснения что в этом случае админштрафов нет:
Враховуючи викладене вище, до страхувальників, які самостійно виявили недостовірну інформацію у реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, та надали індивідуальні відомості про застраховану особу з позначками «додаткова» або «скасовуюча» та «початкова» до системи персоніфікованого обліку за попередні звітні періоди, фінансові та адміністративні санкції не застосовуються.

Подскажите пожалуйста, как правильно исправить ошибку?
Вроде бы здесь всё ясно указано:
[color=darkblue
Яким чином після закінчення терміну подання звіту щодо сум нарахованого ЄВ заповнити таблицю 6 додатку 4 при самостійному донарахуванні або зменшенні сум заробітної плати або доходу за попередні періоди?[/color]]Коротка:
У разі допущення помилок при заповненні таблиці 6 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску, які виявлені після закінчення терміну подання звітності, страхувальнику необхідно в наступному звітному періоді, відобразити суми заробітної плати або доходу, як самостійно донараховані або зменшені враховуючи код типу нарахувань.
Повна:
Відповідно до п. 4.9 розділу IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454 (далі – Порядок № 454), таблиця 6 додатка 4 до цього Порядку призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці. Такі відомості формуються з урахуванням кодів категорій застрахованих осіб, визначених у додатку 2 Порядку № 454.
Графа 10 ”Код типу нарахувань” заповнюється страхувальником лише у випадках, передбачених переліком кодів типу нарахувань 1 - 12.
Коди типу нарахувань 2 - 9 зазначаються лише у випадках донарахування або зменшення суми єдиного та страхового внесків застрахованій особі.
Якщо платником самостійно донараховано або зменшено суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) на суму заробітної плати (доходу), нарахованої в попередніх звітних періодах, застосовують коди типу нарахувань 2 – 3.
Якщо платником самостійно донараховано або зменшено суму внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за період до 01 січня 2011 року, на суму заробітної плати (доходу), нарахованої застрахованій особі в попередніх звітних періодах, застосовують коди типу нарахувань 6 – 7.
На одну застраховану особу допускається декілька записів у таблиці 6 додатка 4 Порядку № 454, якщо протягом одного звітного періоду застрахованій особі були здійснені нарахування виплат, у яких відрізняються база нарахування ЄВ та розміри ставок ЄВ, а також якщо нарахування здійснювалися за поточні та майбутні (відпускні, допомога у зв’язку з вагітністю та пологами), за минулі (лікарняні, тимчасова непрацездатність та перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами та нарахування сум заробітної плати (доходу) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць, а також за відпрацьований час після звільнення з роботи або згідно з рішенням суду - середня заробітна плата за вимушений прогул) періоди.
Пунктом 5.5. розділу V Порядку № 454, зокрема, визначено, що зміни в сумах нарахованої заробітної плати або доходу та у зв’язку з цим нарахованих сум ЄВ за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів не допускаються.
Тобто, у разі допущення помилок при заповненні таблиці 6 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого ЄВ, які виявлені після закінчення терміну подання звітності, страхувальнику необхідно в наступному звітному періоді, відобразити суми заробітної плати або доходу, як самостійно донараховані або зменшені враховуючи код типу нарахувань.
Зображення

12062014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 258
З нами з: 12 червня 2014, 15:01
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення 12062014 »

Яков, я правильно поняла Вас, корректировать в текущем отчете с использованием "коду типів нарахувань" 2 и 3, +1000 и (-)1000 соответственно, а это влечет за собой админштраф. Схитрить с "скасовуючей" та "початковою" таблицами 6 не получится?
P.S.У меня руководство не признает ошибок и штрафов, поэтому не знаю, что меня ждет: четвертование, колесование, повешение или #hunter#.

12062014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 258
З нами з: 12 червня 2014, 15:01
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення 12062014 »

12062014 писав:Яков, я правильно поняла Вас, корректировать в текущем отчете с использованием "коду типів нарахувань" 2 и 3, +1000 и (-)1000 соответственно, а это влечет за собой админштраф. Схитрить с "скасовуючей" та "початковою" таблицами 6 не получится?
P.S.У меня руководство не признает ошибок и штрафов, поэтому не знаю, что меня ждет: четвертование, колесование, повешение или #hunter#.
Я сейчас читаю, что только в 2-х месячный срок-админштраф (ст.38 КУоАП). Но я так понимаю, что должны прийти с проверкой, а повода для проверки нет: недоимок нет, неподачи или просроченных отчетов нет.
Или существует еще какая-то причина для выписки админштрафа: если я подам отчет с доначисленными и отминусованными суммами за прошлые периоды, или в таблице 1 засветятся строки с доначисленными суммами?
Может мне подать эти исправления в отчете за июнь- 2 месяца с момента правонарушения уже пройдет?
Или я не так трактую эту статью?

Очень жду какой-либо информации, помогите новичку пожалуйста.

77Helen
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 16 грудня 2011, 07:07
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення 77Helen »

Подскажите, если в дод.до табл.1 "Виплачено зп усього" ошибочно вошла сумма, выплаченная за вторую половину мая, нужно пересдать отчет или оставить как есть?

marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення marinna_90 »

Скажите - реквизиті для налогов по зп (Киев) прежние?

MilaA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2248
З нами з: 05 грудня 2011, 07:27
Дякував (ла): 1752 рази
Подякували: 2670 разів

Повідомлення MilaA »

marinna_90 писав:Скажите - реквизиті для налогов по зп (Киев) прежние?
http://kyiv.minrd.gov.ua/byudjetni-rahunki/

MilaA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2248
З нами з: 05 грудня 2011, 07:27
Дякував (ла): 1752 рази
Подякували: 2670 разів

Повідомлення MilaA »

По ЕСВ реквизиты не менялись, изменились рекв. по некоторым платежам в б-т, ссылка выше

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

77Helen писав:Подскажите, если в дод.до табл.1 "Виплачено зп усього" ошибочно вошла сумма, выплаченная за вторую половину мая, нужно пересдать отчет или оставить как есть?
Эта часть отчета информативная, никто никогда ее не переделывает

Marinka-H
Оракул
Оракул
Повідомлень: 204
З нами з: 20 травня 2014, 09:49
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Marinka-H »

Добрый день!
Подскажите, пожалуйста.

Моего работника оформили на предприятии 8.05.

Его ставка 1300 грн. За май начислила за факт.отработанное время 1094,72 грн.

В отчете я должна где-то отмечать 1300,00 грн? Или в табл. 6 заполняю 1094,72 и в таблице 1 строке 1 и в строке 4 будет та же сумма?

Может глупый вопрос, но мой 1С заставил меня сомневаться. Теперь голова пухнет.

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

Marinka-H писав:Добрый день!
Подскажите, пожалуйста.

Моего работника оформили на предприятии 8.05.

Его ставка 1300 грн. За май начислила за факт.отработанное время 1094,72 грн.

В отчете я должна где-то отмечать 1300,00 грн? Или в табл. 6 заполняю 1094,72 и в таблице 1 строке 1 и в строке 4 будет та же сумма?

Может глупый вопрос, но мой 1С заставил меня сомневаться. Теперь голова пухнет.
конечно 1094,72 и взносы с этой суммы

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”