НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
Tanuha
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 30 липня 2015, 13:52
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Tanuha »

Підскажіть будь-ласка! Вчора для реєстрації податкової накладної поповнила новий електронний рахунок (для спец.режимників) сьогодні я цих грошей не бачу. Що робити, до кого звертатись?

motik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 240
З нами з: 18 січня 2012, 07:42
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 86 разів

Повідомлення motik »

Kate4 писав:
тут по этому поводу разные мысли, юристы говорят тоже с 03.08 все вступит с силу, ну посмотрим :)
Мне почему-то тоже кажется, что 29 первый день, 30 второй, а 31 утром третий. По крайней мере, логичнее было бы обнулять 31 июля, чем 3 августа.
Логика и наши законодатели-понятие не совместимое.

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

мюсля писав:
Nadiy писав:
Ver4_ik писав: До какого времени действует этот мораторий?
щодо відшкодування ПДВ не діє
http://bz.ligazakon.ua/ua/magazine_article/BZ007552
т.е. могут проверить, если я минус в стр. 23.2 покажу, т.е. захочу от государстава денег? просто минус, стр 24 это не видшкодування ж??
мене провіряли, при тому икали пальцем на

200.1. Сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду.

motik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 240
З нами з: 18 січня 2012, 07:42
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 86 разів

Повідомлення motik »

shrek писав:
terraplus писав:
Kate4 писав: Уточненки платятся на старый бюджетный счет. Надо смотреть из-за чего возник минус. Последний вопрос хорошо бы задать товарищу Насирову, как впрочем и много других возникших с введением этого чудного СЕА вопросов #wall#
Есть ссылка на закон? Что платятся на старый бюдж счет? Мне Бухг зачитал закон, что платятся на старый, до 1 февраля 2015 года.
там вроде ссылаются на постановление кабмина...не знаю....вот сама хочу узнать!!!!#g_cray2# есть у кого примеры? кто-то платил и подавал? как все это делать?
Я платила по уточненке на старый бюджетный счет. Ясначала заплатила на электроныый. Мне позвонили с налоговой и сказали,что у меня недоимка и ,что нужно платить на НДС-ный счет вместе со штрафом и пеней.Я заплатила . А потом по электронному заплатила налог меньше на сумму уточненки.

Сирена
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 24 липня 2015, 12:29
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Сирена »

подскажите до 01.07. все обнулится ( у нас лимит минус, платили в бюджет), в июньскую деку показали только текущий период июня, а что надо было добавлять предыдущий весь минус по лимиту? вообще все запутались.

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Nadiy писав:
мюсля писав:
Nadiy писав: щодо відшкодування ПДВ не діє
http://bz.ligazakon.ua/ua/magazine_article/BZ007552
т.е. могут проверить, если я минус в стр. 23.2 покажу, т.е. захочу от государстава денег? просто минус, стр 24 это не видшкодування ж??
мене провіряли, при тому икали пальцем на

200.1. Сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду.
а нам письмо прислали с просьбой предоставить ВСЕ первичные документы за месяц по НК и выразили в письме "пидозру", що ми недобросовистни платники. Мы написали ответ, что раз не запрашиваете первичку по конкртеным контрагентам, а взагали, значит у вас отсутствует инфа про конкретные нарушения со стороны нашего предприятия и пидозра -это еще не виновность и вообще сейчас мораторий на проверки #angry# Пока молчат#sigh# Дальше посмотрим

AElena
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 07 листопада 2013, 15:43
Дякував (ла): 99 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення AElena »

motik писав:
Kate4 писав:
тут по этому поводу разные мысли, юристы говорят тоже с 03.08 все вступит с силу, ну посмотрим :)
Мне почему-то тоже кажется, что 29 первый день, 30 второй, а 31 утром третий. По крайней мере, логичнее было бы обнулять 31 июля, чем 3 августа.
Логика и наши законодатели-понятие не совместимое.
Из ссылки выше:

2 серпня 2015 року о 23 годині буде призупинено роботу ЄРПН та прийом декларацій з ПДВ.

Функціонування ЄРПН та прийом декларацій буде відновлено після завершення технічних робіт, але не пізніше 00 годин 00 хвилин 04 серпня 2015 року (4-го робочого дня після дня набрання чинності Законом №643).

Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=187651
© Buhgalter911.com


3 числа можно на работу не приходить.

AElena
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 07 листопада 2013, 15:43
Дякував (ла): 99 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення AElena »

Tanuha писав:Підскажіть будь-ласка! Вчора для реєстрації податкової накладної поповнила новий електронний рахунок (для спец.режимників) сьогодні я цих грошей не бачу. Що робити, до кого звертатись?
Из банка деньги ушли?
У меня единожды была задержка в 7 часов.
Обращаться наверное в казначейство.

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

AElena писав:
motik писав:
Kate4 писав: Мне почему-то тоже кажется, что 29 первый день, 30 второй, а 31 утром третий. По крайней мере, логичнее было бы обнулять 31 июля, чем 3 августа.
Логика и наши законодатели-понятие не совместимое.
Из ссылки выше:

2 серпня 2015 року о 23 годині буде призупинено роботу ЄРПН та прийом декларацій з ПДВ.

Функціонування ЄРПН та прийом декларацій буде відновлено після завершення технічних робіт, але не пізніше 00 годин 00 хвилин 04 серпня 2015 року (4-го робочого дня після дня набрання чинності Законом №643).

Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=187651
© Buhgalter911.com


3 числа можно на работу не приходить.
ну это тем, кто только нн занимается, а для для тех кто не только нн занимается, а все тянет, наконец-то появится время занятся хвостами!
у меня последнее время такое чувство что кроме ндс других налогов нет, хоть бы не забыть 1дф наконец-то сдать!

Nina2013
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 115
З нами з: 05 квітня 2015, 17:52
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Nina2013 »

есть у кого примеры? кто-то платил и подавал? как все это делать?
я уточнювала травень (бо включила в кредит протерміновану по реєстрації накладну), то кошти потрібно платити на старий рахунок і штрафи теж!!!!

з електронного рахунку ДФС знімає кошти лише по Деклараціях за звітний період!!!

Закрито

Повернутись до “ПДВ”