Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Olyshka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 190
З нами з: 26 серпня 2014, 14:45
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 22 рази

Повідомлення Olyshka »

rubin писав:У меня тоже две РК минусовые на неплательщика висят уже с 5 апреля...ни слуху ни духу...[/quoТоже самое дозвонится невозможно#g_cray2#

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Oska1302 писав:
Я бух! писав:но ведь раньше а НН нельзя было поставить в цене больше 2 х знаков .а теперь можна .то почему не написать больше 2-х знаков?
а где сказано что можно в цене больше 2-х знаков после запятой??? Порядоке заповнення податкової накладної:

5) до графи 7 - ціна постачання одиниці товару/послуги без урахування податку на додану вартість.
Графа 7 заповнюється у гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством;



Я получила нн от нескольких поставщиков и там от 3 до 8-ми знаков после запятой. И что с этим делать, прям, не знаю#umbr# С одной стороны в порядке четко указано 2 знака в цене , с другой стороны: может ли количество знаков послужить снятием налогового кредита???
Лист ДФС від 23.03.2016 № 3038/З/99-99-19-03-02-15
Таким чином, у графі 7 податкової накладної може бути вказана лише ціна у гривнях з копійками (два знаки після коми), якщо інше не передбачено чинним законодавством. Тому податкова накладна, у якій у графі 7 зазначено суму, яка містить п’ять знаків після коми, і для цього товару таке чинним законодавством не встановлено, є такою, що заповнена з порушенням пунктів 3 та 15 Порядку № 957.

Податкова накладна, що містить помилки в реквізитах, визначених пунктом 201.1 статті 201 Кодексу (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов’язань, є підставою для віднесення покупцем сум податку до податкового кредиту.

И как это понимать?

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

vika23 писав:
Oska1302 писав:
Я бух! писав:но ведь раньше а НН нельзя было поставить в цене больше 2 х знаков .а теперь можна .то почему не написать больше 2-х знаков?
а где сказано что можно в цене больше 2-х знаков после запятой??? Порядоке заповнення податкової накладної:

5) до графи 7 - ціна постачання одиниці товару/послуги без урахування податку на додану вартість.
Графа 7 заповнюється у гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством;



Я получила нн от нескольких поставщиков и там от 3 до 8-ми знаков после запятой. И что с этим делать, прям, не знаю#umbr# С одной стороны в порядке четко указано 2 знака в цене , с другой стороны: может ли количество знаков послужить снятием налогового кредита???
Лист ДФС від 23.03.2016 № 3038/З/99-99-19-03-02-15
Таким чином, у графі 7 податкової накладної може бути вказана лише ціна у гривнях з копійками (два знаки після коми), якщо інше не передбачено чинним законодавством. Тому податкова накладна, у якій у графі 7 зазначено суму, яка містить п’ять знаків після коми, і для цього товару таке чинним законодавством не встановлено, є такою, що заповнена з порушенням пунктів 3 та 15 Порядку № 957.

Податкова накладна, що містить помилки в реквізитах, визначених пунктом 201.1 статті 201 Кодексу (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов’язань, є підставою для віднесення покупцем сум податку до податкового кредиту.

И как это понимать?
Вот и я думаю...вроде как и такая ошибка не мешает идентифицировать, но у налоговиков всегда свой взгляд на все, а это всего лишь индивидуальная консультация. И я понимаю что 2 знака в цене мне не светит, и не понимаю как обезопасить свой кредит

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

В общем какая-то фигня #hunter# с этой блокировкой..... Невозможно даже ничего спланировать #wall#
Вечером в 20.00 захожу в кибинет - там две НН зарегистрированных (НК). Утром делаю вытяг - уже 4 НН#swoon#
Бедные-несчастные#g_crazy# работают всю ночь, не покладая ручек#blum#

Гонза
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 31 березня 2017, 08:37
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Гонза »

У меня хорошая новость. Сегодня зарег.все что висело с 23,03,2017г.Не буду тянуть до последнего дня регистрации,в Киеве посоветовали иметь запас 2 дня.Удачи.
Сегодня послала новые и стоят.#g_cray2#

Вик@
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 933
З нами з: 04 жовтня 2010, 01:34
Дякував (ла): 451 раз
Подякували: 264 рази

Повідомлення Вик@ »

Гонза писав:У меня хорошая новость. Сегодня зарег.все что висело с 23,03,2017г.Не буду тянуть до последнего дня регистрации,в Киеве посоветовали иметь запас 2 дня.Удачи.
А что делать, если нет этого запаса? Поставщики тянут до последнего дня с регистрацией, свободных денег нет, чтобы пополнить счет, капец#wall#

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Коллеги, а что слышно по поводу регистрации НН в субботу 15.04 - это последний день регистрации мартовских (с 16 по 31) НН?#g_cray2# Будет ли проведена регистрация НН именно датой 15.04? И до какого времени суток можно регистрировать НН, чтоб они в этот день и зарегистрировались..? Близится дата Х#g_hospita а наши поставщики тянут....... соответственно и мы....#hunter# #help#

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Гонза писав:У меня хорошая новость. Сегодня зарег.все что висело с 23,03,2017г.Не буду тянуть до последнего дня регистрации,в Киеве посоветовали иметь запас 2 дня.Удачи.
Простите #blush# , а что значит "все что висело с 23,03,2017г."??!!

Гонза
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 31 березня 2017, 08:37
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Гонза »

Aj писав:
Гонза писав:У меня хорошая новость. Сегодня зарег.все что висело с 23,03,2017г.Не буду тянуть до последнего дня регистрации,в Киеве посоветовали иметь запас 2 дня.Удачи.
Простите #blush# , а что значит "все что висело с 23,03,2017г."??!!


Извените,имела ввиду,что 23,03,2017-26,03,2017 налоговые и кор.не регистрировались.

MilFin
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 13 квітня 2017, 12:15

Повідомлення MilFin »

Доброго дня! Можливо хтось вже стикався з моніторингом ризиків по ПДВ, який запрацював в тестовому режимі з 01.04.17 Зареєстрували податкову накладну 10.04.17 за 31.03.17, накладна по факту зареєструвалась, але надійшло таке повідомлення в Квитанції №1

ДОКУМЕНТ ПРИЙНЯТО.
Виявлені помилки:
Відповідно до п.74.2 ПКУ з 01.04.2017 в тестовому режимі працює система моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків (СМКОР). За результатами опрацювання ПН/РК СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах відповідно до УКТЗЕД: 49.41 .
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.12.6

По факту в податковій накладній заповненно колонку 3.3 Послуги згідно ДКПП код 49.41(це є наш основний вид діяльності по КВЕД, автоперевезення вантажів, але "моніторинг ризиків" вказує що нема надходження по УКТ ЗЕД по коду 49.41.

Місцева податкова як завжди нічого не знає, податкова консультація в Києві на технічному напрямку(0-й напрямок), пояснила, що як би це був не тестовий режим, а реальний який буде з 01.07.17 то податкову накладну відхилили б. Добитись нічого так і не вийшло, єдине що, вони інформацію про даний випадок нададуть розробнику. А також порекомендівали письмо звернутись в ДФСУ.
Хто що може порадити? І можливо в когось вже були подібні випадки, як вирішилось питання?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”