Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

ar4ik писав:
Тюша писав:А я "0" не отображаю.
аналогично, было какое-то письмецо, не вспомню сейчас.
И я сама звонила на линию ГНИ-ответ был, что не надо отображать.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Тюша писав:
ar4ik писав:
Тюша писав:А я "0" не отображаю.
аналогично, было какое-то письмецо, не вспомню сейчас.
И я сама звонила на линию ГНИ-ответ был, что не надо отображать.
От і мені смутно пригадується якийсь лист, який я собі не зберегла, але перепитати варто.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Вот кое-что нашла из старого: Выдержка из статьи на сайте "Интерактивная бухгалтерия":

"Что касается приложения 1 «Розрахунок коригування сум податку на додану вартість (Д1)» к декларации по НДС, то его обязательно составляют в следующих случаях:

при заполнении строк 8.1–8.2.3, 8.4–8.4.2 НДСной декларации, которые отражают корректировки налоговых обязательств налогоплательщика (пп. 9 п. 3 р. V Порядка заполнения и предоставления налоговой отчетности по налогу на добавленную стоимость, утвержденного приказом Минфина Украины от 23.09.2014 г. № 966, далее — Порядок № 966);
при заполнении строк 16.1–16.1.6, которые показывают корректировки налогового кредита налогоплательщика (пп. 5 п. 4 р. V Порядка № 966).
То есть Д1 обязательно формируют только тогда, когда произошло изменение налоговых обязательств и/или налогового кредита, которое влияет на показатели НДСной декларации. Соответственно, если расчет корректировки на суммы НДС вообще не влияет, то и отражать в Д1 его не нужно.

Отметим
Похожий вопрос налоговики рассматривали в категории 101.23 «ЗІР». Они также считают, что если объемы поставок товаров/услуг и, соответственно, сумма налоговых обязательств или налогового кредита не изменились, то оснований заполнять Д1 нет.

Таким образом, расчеты корректировки, в которых исправляются ошибки, не связанные с суммой компенсации стоимости товаров/услуг, не засветятся в приложении Д1."


FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3159
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2388 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Тюша писав:Вот кое-что нашла из старого: Выдержка из статьи на сайте "Интерактивная бухгалтерия":

"Что касается приложения 1 «Розрахунок коригування сум податку на додану вартість (Д1)» к декларации по НДС, то его обязательно составляют в следующих случаях:

при заполнении строк 8.1–8.2.3, 8.4–8.4.2 НДСной декларации, которые отражают корректировки налоговых обязательств налогоплательщика (пп. 9 п. 3 р. V Порядка заполнения и предоставления налоговой отчетности по налогу на добавленную стоимость, утвержденного приказом Минфина Украины от 23.09.2014 г. № 966, далее — Порядок № 966);
при заполнении строк 16.1–16.1.6, которые показывают корректировки налогового кредита налогоплательщика (пп. 5 п. 4 р. V Порядка № 966).
То есть Д1 обязательно формируют только тогда, когда произошло изменение налоговых обязательств и/или налогового кредита, которое влияет на показатели НДСной декларации. Соответственно, если расчет корректировки на суммы НДС вообще не влияет, то и отражать в Д1 его не нужно.

Отметим
Похожий вопрос налоговики рассматривали в категории 101.23 «ЗІР». Они также считают, что если объемы поставок товаров/услуг и, соответственно, сумма налоговых обязательств или налогового кредита не изменились, то оснований заполнять Д1 нет.

Таким образом, расчеты корректировки, в которых исправляются ошибки, не связанные с суммой компенсации стоимости товаров/услуг, не засветятся в приложении Д1."
ЗІР
Цитата:
Коротка:
Якщо на підставі складеного розрахунку коригування до податкової накладної обсяги постачання товарів/послуг та відповідно сума податкових зобов’язань чи податкового кредиту платника податку не змінилися або змінилися лише обов’язкові реквізити, то підстав для заповнення рядків 8.1.1, 8.1.2, 8.2.1, 8.2.2 та/або 16.1, 16.1.1 декларації та Розрахунку коригування сум ПДВ до податкової декларації з податку на додану вартість (Д1) (додаток 1) немає.

обсяги постачання товарів/послуг - а как это трактовать ?
поставщик прошляпил код УКТ ЗЭД
сделал
товав 1 /без кода/ -2шт.*1000
товар 2 /с кодом/ +2шт.*1000
"обсяги постачання товарів" №1 и №2 изменились ?.? да
и как теперь, показывать ?

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

FyDD, ничего не изменилось. По их (ГНИ_) версии - не показівать в додатке №1.
Я показала все-все РК, что у меня и мне

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

ArinaArina писав:
Натали_87 писав:
ArinaArina писав: 1. да
2. никак не показывать
3. будут расхождения, спросят - ответите, но вряд ли их будет интересовать, почему по деке занижен кредит
дякую. Але можна по пункту 2 "поподробнее":
в мене є акт, платіжне доручення і помилкова ПН: мені ручним коригуванням правити проводки? Яким чином? Списувати сформований ПДВ на витрати?
а почему НН ошибочная, если есть акт и платеж? или Вы имеет в виду, что кредит у Вас должен быть, а поставщик неправильно выписал НН? тогда в чем ошибка?
помилка в даті ПН, від першої події вже пройшло 15 днів, постачальник дивиться на це спокійно - типу помилився ну і що, з ким не буває... Реєструвати РК нульову не вийшло через технічні проблеми, нову ПН з правильною датою відмовилися реєструвати, щоб собі ПЗ не збільщувати та і 15 днів від першої події пройшло, у них буде щтраф за прострочення реєстрації.
Ось так( А що тепер мені робити, як все-таки правильно в 1С показати проводками акт та платіжку?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Натали_87 писав:
ArinaArina писав:
Натали_87 писав: дякую. Але можна по пункту 2 "поподробнее":
в мене є акт, платіжне доручення і помилкова ПН: мені ручним коригуванням правити проводки? Яким чином? Списувати сформований ПДВ на витрати?
а почему НН ошибочная, если есть акт и платеж? или Вы имеет в виду, что кредит у Вас должен быть, а поставщик неправильно выписал НН? тогда в чем ошибка?
помилка в даті ПН, від першої події вже пройшло 15 днів, постачальник дивиться на це спокійно - типу помилився ну і що, з ким не буває... Реєструвати РК нульову не вийшло через технічні проблеми, нову ПН з правильною датою відмовилися реєструвати, щоб собі ПЗ не збільщувати та і 15 днів від першої події пройшло, у них буде щтраф за прострочення реєстрації.
Ось так( А що тепер мені робити, як все-таки правильно в 1С показати проводками акт та платіжку?
пока никак не показывать, висит остаток, как не полученная НН. теоретически, у них есть время на регистрацию НН 180 дней. через 180 дней списать эту сумму ндс на расходы.

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

а відразу списати в цьому місяці не можна на витрати?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Натали_87 писав:а відразу списати в цьому місяці не можна на витрати?
думаю, нет, вдруг их совесть замучает и они зарегистрируют. 180 дней есть

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи так буде правильно:
1) у травні зробила уточнюючий за грудень 2014р., вийшло від’ємне значення, частину подала на бюджетне відшкодування. Зараз не можу скористатись тим "-", оскільки в додатку 2 не прописала прописом суму, на яку могли б зареєструвати ПН.
2) у декларації за червень мені потрібно виправити цю помилку (тобто прописати в Дод.2). Значить я його ідентично повторюю як в попередній декларації, тільки додаю це речення?
І в декларації ці суми показую в тих самих рядках? ряд. 30 - сума бюджетного відшкодування (оскільки ще його не отримали) і в ряд.31 - сума непогашеного від’ємного значення.
Правильно так буде?

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”