Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Sveta2015
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 13 травня 2015, 13:45
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Sveta2015 »

Доброго дня ! Підкажіть, будь-ласка. Якщо в мене є чеки на пальне до 240 грн. і на них немає ПН. Як мені ці чеки відобразити в деклараціїї ???? Дякую.

ЗаИр
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 13 лютого 2012, 09:29
Дякував (ла): 124 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення ЗаИр »

Дмитро 1С писав:
Барбариска писав:
ЗаИр писав: а куда её вписывать? в каую строку? Тоже сижу и думаю, сдавать нову звитну чи не


Письмо выше указала.
Похоже, Вы можете использовать в июне. И у Вас спишется автоматически (т.е. не надо платить эту сумму)
А я только в июле отражу...
Отражать сумму переплат нужно будет в июле в р. 20.2(отражать нужно разницу переплата - обязательство), и только в том случае если сумма переплаты больше суммы налогового обязательства за июнь.
А если в моем случае меньше, то я ничего нигде не отображаю, просто могу заплатить меньше на эту переплату за июнь?

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Sveta2015 писав:Доброго дня ! Підкажіть, будь-ласка. Якщо в мене є чеки на пальне до 240 грн. і на них немає ПН. Як мені ці чеки відобразити в деклараціїї ???? Дякую.
отображаете, как и ранее, как документ БО, с указанием реквизитов чека

Sveta2015
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 13 травня 2015, 13:45
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Sveta2015 »

Люлик писав:
Sveta2015 писав:Доброго дня ! Підкажіть, будь-ласка. Якщо в мене є чеки на пальне до 240 грн. і на них немає ПН. Як мені ці чеки відобразити в деклараціїї ???? Дякую.
отображаете, как и ранее, как документ БО, с указанием реквизитов чека
Ще одне питання : у мене підприємство на заг. системі не платник ПДВ надаєм буд. послуги. Купляємо буд. матеріали у платника ПДВ. Як правильно оприбутковувати матеріали - з ПДВ чи без ???#blush# Дякую

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Sveta2015 писав:
Люлик писав:
Sveta2015 писав:Доброго дня ! Підкажіть, будь-ласка. Якщо в мене є чеки на пальне до 240 грн. і на них немає ПН. Як мені ці чеки відобразити в деклараціїї ???? Дякую.
отображаете, как и ранее, как документ БО, с указанием реквизитов чека
Ще одне питання : у мене підприємство на заг. системі не платник ПДВ надаєм буд. послуги. Купляємо буд. матеріали у платника ПДВ. Як правильно оприбутковувати матеріали - з ПДВ чи без ???#blush# Дякую
Приходуете все с НДС.

Ustana
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 30 червня 2010, 03:45
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Ustana »

Додаток 2 заполняется в каждом отчете, или только в феврале нужно было заполнить?
Какой штраф, если 2 раза ушло заявление на увеличение регистрационного лимита (и они его подняли)?

Барбариска
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 136
З нами з: 01 квітня 2015, 12:42
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Барбариска »

ЗаИр писав:
Дмитро 1С писав:
Барбариска писав:

Письмо выше указала.
Похоже, Вы можете использовать в июне. И у Вас спишется автоматически (т.е. не надо платить эту сумму)
А я только в июле отражу...
Отражать сумму переплат нужно будет в июле в р. 20.2(отражать нужно разницу переплата - обязательство), и только в том случае если сумма переплаты больше суммы налогового обязательства за июнь.
А если в моем случае меньше, то я ничего нигде не отображаю, просто могу заплатить меньше на эту переплату за июнь?


З "Листа..":

Крім цього: І. Якщо у платника податку станом на 1 липня 2015 року наявні суми переплат та за результатами звітного періоду червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року платник визначає суму податку, що підлягає сплаті до бюджету, така сума в повному обсязі відображається в рядку 25.1 декларації 0110 за такий звітний період. При цьому у реєстрах, сформованих на підставі даних, що задекларовані в деклараціях за звітний період червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року, на підставі яких Казначейство здійснює перерахування сум ПДВ до бюджету, зазначаються суми, зменшені на суми переплат.

Після цього:
1) у випадку якщо сума переплат дорівнює сумі податку, що задекларована до сплати до бюджету, сума переплат вважається погашеною та автоматично списується з інтегрованої картки платника податку (далі – ІКПП) контролюючим органом, а сума задекларованого в рядку 25.1 декларації 0110 податкового зобов’язання за червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року вважається погашеною.

2) у випадку якщо сума переплат є меншою ніж сума податку, що задекларована до сплати до бюджету, сума переплат вважається погашеною та автоматично списується з ІКПП контролюючим органом, а сума задекларованого в рядку 25.1 декларації 0110 податкового зобов’язання за червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року в частині, що дорівнює сумі переплат, вважається погашеною. Сума податкового зобов’язання за червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року в частині, що перевищує суму переплат, підлягає перерахуванню до бюджету у загальному порядку, тобто, платник податку повинен у строки, визначені Кодексом для самостійної сплати податкових зобов’язань, забезпечити наявність такої суми на своєму рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ.

Источник: http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/Pism ... 49238.aspx
© Buhgalter911.com

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

не зовсім розумію..за червень в деці заповнювати р.22.1 довідково чи вже за липень заповнювати? тільки від'ємне заповнювати чи позитивне теж? дані брати з витягу рядок1?

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

Підкажіть, будь ласка, в якій строці деки з ПДВ Розділу Податкового кредиту відобразити добровільне страхування майна, яке не є об'єктом ПДВ згідно ПКУ?

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Помогите советом что то совсем запуталась. у меня дека за июнь плюсовая стр. 18., но тянеться минус прошлых периодов. я заполняю деку так как и раньше ? у меня получаеться 24 строка.Что писать в стр 22.1 и окошке - если по вытягу у меня сума в стр. 2 больше(с плюсом) чем остаток по деки в стр.22.Нужли ли вообще заполнять ли стрю 22.1

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”