НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
Аллусик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1916
З нами з: 16 лютого 2012, 05:14
Дякував (ла): 870 разів
Подякували: 670 разів

Повідомлення Аллусик »

aduvan4ik писав:
olik_1 писав:
Allysya писав: да, Приват.
Поставщики не спешат регистрировать, хотела покупателям месяц в месяц закрыть, кинула денег под регистрацию , и так траблов хватает, и вот на тебе ..... слов приличных уже нет. Подожду до вечера.
Через приват деньги платили сегодня 13.50 уже попали на счет#bye#
Може я щось не так роблю??? Як ви перевіряєте рахунок?? Витяг з рахунка лише 1 раз на день
Витяг з рахунку хоть каждые пять минут!

Allysya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 296
З нами з: 31 травня 2011, 04:43
Дякував (ла): 528 разів
Подякували: 59 разів

Повідомлення Allysya »

Сделала вытяг в 16.45 , уже видно зачисление денег . Порегистрирую все , что осталось. Теперь главное, чтобы еще бюджетники не подкинули неожиданностей на р\с.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

В медке появился J1301901 Запит щодо отримання інформації в розрізі операцій з системи електронного адміністрування ПДВ.

aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

aduvan4ik писав:
Dfcbkbcf писав:
Allysya писав: да, Приват.
Поставщики не спешат регистрировать, хотела покупателям месяц в месяц закрыть, кинула денег под регистрацию , и так траблов хватает, и вот на тебе ..... слов приличных уже нет. Подожду до вечера.
та я тоже, у них операц день до 16.30, думаю где-то в этот период зайдут...#sigh#

теж кинула з привата гроші...на рахунок ще не поступили...вже нервую....треба ПН рееструвати
а в суботу приходять гроші??? чи тільки в робочий час???? і рееструвати можна в вихідний???

Мотя_1
Оракул
Оракул
Повідомлень: 282
З нами з: 21 січня 2015, 15:12
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення Мотя_1 »

Зміни в електронному адмініструванні ПДВ: ключові дати - що і коли міняється - http://news.dtkt.ua/ua/taxation/pdv/34898

terraplus
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 17 липня 2015, 11:06
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення terraplus »

Мотя_1 писав:Зміни в електронному адмініструванні ПДВ: ключові дати - що і коли міняється - http://news.dtkt.ua/ua/taxation/pdv/34898
Блин. У меня на 1 июля было -189 000. На меня зарег нн 5 июля, но датой 30 июня на 200 тыс Грн. И ндс этих 200 тыс Грн в обнуление не попадет :((((
Хотя, что бы убрать минус, я покупал кучу ненужных ( нужных в далеком будущем) материалов и сырья, и теперь у меня кредит огромный, а торговли нету :(
Значит налоги платить долго не буду. Так?

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »


2 серпня буде призупинено роботу Єдиного реєстру податкових накладних та прийом декларацій з ПДВ


ДФСУ на своєму сайті попереджує, що 2 серпня 2015 року о 23:00 буде призупинено роботу Єдиного реєстру податкових накладних (далі — ЄРПН) та прийом декларацій з ПДВ. Також для проведення технічних робіт 2 серпня 2015 року о 23:00 буде призупинено роботу Єдиного вікна подання електронної звітності в частині реєстрації податкових накладних і розрахунків коригування та прийняття податкової звітності. Функціонування ЄРПН та прийом декларацій буде відновлено після завершення технічних робіт, але не пізніше 00 год 00 хв 4 серпня 2015 року (4-го робочого дня після дня набрання чинності Законом № 643). Призупинення сервісів необхідне для відкриття додаткових електронних рахунків для сільськогосподарських підприємств, що обрали спеціальний режим обкладення ПДВ. Також податківці проведуть обнуління показників та перерахунок суми ПДВ, на яку платник має право зареєструвати податкову накладну / розрахунок коригування в ЄРПН. Починаючи з 04.08.2015 р. реєстрація в ЄРПН податкових накладних та розрахунків коригування, складених до 1 липня 2015 року, здійснюватиметься без обмеження сумою ΣНакл. До 20 серпня 2015 року платникам податку, які застосовують звітний податковий період квартал, сума ПДВ, на яку платник має право зареєструвати податкову накладну / розрахунок коригування в ЄРПН (ΣНакл), буде збільшена на суму від’ємного значення, не погашеного станом на 01.07.2015 р. та задекларованого у рядках 24 та 31 податкової декларації з ПДВ за ІІ квартал 2015 року.

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

terraplus писав:
Мотя_1 писав:Зміни в електронному адмініструванні ПДВ: ключові дати - що і коли міняється - http://news.dtkt.ua/ua/taxation/pdv/34898
Блин. У меня на 1 июля было -189 000. На меня зарег нн 5 июля, но датой 30 июня на 200 тыс Грн. И ндс этих 200 тыс Грн в обнуление не попадет :((((
Хотя, что бы убрать минус, я покупал кучу ненужных ( нужных в далеком будущем) материалов и сырья, и теперь у меня кредит огромный, а торговли нету :(
Значит налоги платить долго не буду. Так?
100%#rrul#

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

Мотя_1 писав:Зміни в електронному адмініструванні ПДВ: ключові дати - що і коли міняється - http://news.dtkt.ua/ua/taxation/pdv/34898
Консультация конечно... не буду выражаться, одна только фраза чего стоит для тех кто и так в ауте от всех этих изменений:
Таким образом, те плательщики налога, у которых лимит регистрации по состоянию на 02.08.2015 г. имел отрицательное значение, получили возможность убрать такой «минус» и для них, как и для остальных плательщиков НДС, эта рассчитывается заново. Однако те плательщики, которые для получения права регистрации налоговых накладных пополняли НДС-счета, рискуют получить по состоянию на 03.08.2015 г., наоборот, отрицательное значение лимита регистрации (поскольку показатель ∑ПопРах в пересчете на 03.08.2015 г. не участвует).
зачем вводить в заблуждение и давать повод для смуты, если ниже сами себе противоречат:
Лимит регистрации увеличивается на сумму остатков средств на НДС-счетах по состоянию на начало операционного дня 03.08.2015 г. за вычетом сумм, заявленных плательщиком в декларации июнь 2015 г. к уплате (либо возврату на текущий счет).
Во-первых если кто-то пополнял свой НДС счет для целей регистрации НН и до 1 июля и после 1 июля, то деньги должны висеть в стр.1 - Стан рахунку, а они как известно увеличивают лимит регистрации после так сказать "обнуления".
Во-вторых из суммы остатка на 03.08.15 никак не могут отнять сумму обязательства по декларации НДС июня (разве только у тех у кого она не списалась 30 июля).
А если у вас была отрицательная декларация по НДС за июнь то на сумму минуса тоже увеличивается регистрационный лимит причем в законе написано что до 31 июля.
terraplus писав:Блин. У меня на 1 июля было -189 000. На меня зарег нн 5 июля, но датой 30 июня на 200 тыс Грн. И ндс этих 200 тыс Грн в обнуление не попадет :((((
Хотя, что бы убрать минус, я покупал кучу ненужных ( нужных в далеком будущем) материалов и сырья, и теперь у меня кредит огромный, а торговли нету :(
Значит налоги платить долго не буду. Так?
Вы непонятно вопрос задали, где у вас был минус 189000 в декларации или в стр.2 вытяга?

terraplus
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 17 липня 2015, 11:06
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення terraplus »

Елена, в строке 2 у меня минус.

Закрито

Повернутись до “ПДВ”