Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Popen писав:
11 липня 2022, 11:26
Giuligiuli писав:
11 липня 2022, 10:41
Доброго ранку !
підкажіть будь ласка, якщо по УР виходить +, то необхідно ж на цю суму теж просто поповнити ПДВ рахунок ?
чи суму до сплати по УР необхідно сплатити на інший рахунок?
На той же самий, тобто на електронний. А "самоштраф" 3% - на бюджетний
А если на электронном деньги есть, они сами "спишутся"? Пришла на новое место и исправляю в срочном порядке декларации за февраль-май. Все УР получаются с плююсом.

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Giuligiuli писав:
11 липня 2022, 12:33
При подачі УР за лютий-травень до 20 липня самоштраф же не нараховуємо? вірно розумію?
Правильно. Я тоже тороплюсь до 20.07 исправить

LLK62
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 11 липня 2022, 16:19
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення LLK62 »

12062014 писав:
08 липня 2022, 13:15
12062014 писав:
08 липня 2022, 10:48
У мене знову запитання. Буду робити УРи за грудень - ПДВ (+)50000 та лютий - ПДВ (-)50000. Це було РК до помилкової ПН, які я не відобразила, і, як мене тут поперджали, РК призведе до зменшення регліміту.
Лютий було складено за первинкою, в дод.1 заповнила таблицю 1.1, та додаток 7. Зараз все пореєстровано.
Я роблю УР за цей період і за логікою, так як на момент його подання у мене нема непореєстрованого ПЗ та ПК, я дані табл.1.1 дод.1 та дод.7 вже подаю незаповненими.
Але треба в цих додатках показувати цифри лютого з (-)?
Якесь безглузддя. Подзвонила на гарячу лінію в ДПС стосовно відображення помилкової ПН та РК до неї. Консультант з ПДВ категорічно заявляє, що я не маю право їх відображати в деклараціях або уточнюючих. На мое питання, як тоді прибрати перевищення, яке знімає мені ліміт, сказала не знаю. Відправила на напрямок "Обробка електронної звітності". Там довго намагалися вникнути, взагалі все нібито зрозумло непроведені ПН-РК(-)=0,00. А те що РК(-) знімає ліміт із-за перевищення, не може зрозуміти чому.
Направили на пульс.Написала заяву. Буду чекати 3 дні.

Така ситуація буде у багатьох, хто показав РК по первинці за лютий-квітень, а вони пореєструвалися в червні або липні, відобразяться в ЄРПНі в цих же місяцях і створять перевищення.
Чи маєте якусь відповідь? У мене та сама історія.

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1638
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 822 рази
Подякували: 684 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

КамЛ писав:
11 липня 2022, 13:39
Giuligiuli писав:
11 липня 2022, 12:33
При подачі УР за лютий-травень до 20 липня самоштраф же не нараховуємо? вірно розумію?
Правильно. Я тоже тороплюсь до 20.07 исправить
А чому до 20-го, а не до 25-го?
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

LLK62
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 11 липня 2022, 16:19
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення LLK62 »

12062014 писав:
08 липня 2022, 13:15
12062014 писав:
08 липня 2022, 10:48
У мене знову запитання. Буду робити УРи за грудень - ПДВ (+)50000 та лютий - ПДВ (-)50000. Це було РК до помилкової ПН, які я не відобразила, і, як мене тут поперджали, РК призведе до зменшення регліміту.
Лютий було складено за первинкою, в дод.1 заповнила таблицю 1.1, та додаток 7. Зараз все пореєстровано.
Я роблю УР за цей період і за логікою, так як на момент його подання у мене нема непореєстрованого ПЗ та ПК, я дані табл.1.1 дод.1 та дод.7 вже подаю незаповненими.
Але треба в цих додатках показувати цифри лютого з (-)?
Якесь безглузддя. Подзвонила на гарячу лінію в ДПС стосовно відображення помилкової ПН та РК до неї. Консультант з ПДВ категорічно заявляє, що я не маю право їх відображати в деклараціях або уточнюючих. На мое питання, як тоді прибрати перевищення, яке знімає мені ліміт, сказала не знаю. Відправила на напрямок "Обробка електронної звітності". Там довго намагалися вникнути, взагалі все нібито зрозумло непроведені ПН-РК(-)=0,00. А те що РК(-) знімає ліміт із-за перевищення, не може зрозуміти чому.
Направили на пульс.Написала заяву. Буду чекати 3 дні.

Така ситуація буде у багатьох, хто показав РК по первинці за лютий-квітень, а вони пореєструвалися в червні або липні, відобразяться в ЄРПНі в цих же місяцях і створять перевищення.
Чи є в Вас якісь новини? В мене схожа ситуація. Теж зробила помилкову за лютий і зїла перевищення. Тепер хочу робити до неї РК і розумію що перевищення повернеться, але в липні. Тепер і в лютому нема ліміту, і ще і в липні буде перевищення?

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Доброго дня! Наразі так і не зрозуміла, чи потрібно в УР таблиця 1.1 мінусувати вже зареєстровані на сьогодні ПН? І ще є таблиця 2.2, де вказано невірний період складання ПН, як там мінусувати, якщо РК з мінусом(((

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

cometa писав:
28 червня 2022, 13:53
S_Elena писав:
28 червня 2022, 11:55
Доброго дня! Допоможіть будь ласка!
Подано декларації за лютий-травень. В лютому включила ПН від контрагентів які без попередження пішли на 2%. Тепер мені требі зняти цей кредит. Оскільки у мене від'ємне значення, то треба робити УР за всі місяці. Суть питання: в якому періоді складаються УР? За лютий в лютому, за березень в березні і т.д. чи оскільки зараз червень, то я у червні по черзі роблю 4 УР? Чи у травні, оскільки за червень ще рано звітувати?
Дякую!
УР складається в червні. В шапці вказуєте період, який уточнюєте. Таким чином: УР- червень, період, який уточнюється - лютий, УР- червень, період, який уточнюється - березень. і т.д.
А мені на гарячій лінії відповіли, що по таким контрагентам до дати їх переходу на 2% залишаємо ПК на основі бухпервинки....?

12062014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 258
З нами з: 12 червня 2014, 15:01
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення 12062014 »

LLK62 писав:
11 липня 2022, 17:15
12062014 писав:
08 липня 2022, 13:15
12062014 писав:
08 липня 2022, 10:48
У мене знову запитання. Буду робити УРи за грудень - ПДВ (+)50000 та лютий - ПДВ (-)50000. Це було РК до помилкової ПН, які я не відобразила, і, як мене тут поперджали, РК призведе до зменшення регліміту.
Лютий було складено за первинкою, в дод.1 заповнила таблицю 1.1, та додаток 7. Зараз все пореєстровано.
Я роблю УР за цей період і за логікою, так як на момент його подання у мене нема непореєстрованого ПЗ та ПК, я дані табл.1.1 дод.1 та дод.7 вже подаю незаповненими.
Але треба в цих додатках показувати цифри лютого з (-)?
Якесь безглузддя. Подзвонила на гарячу лінію в ДПС стосовно відображення помилкової ПН та РК до неї. Консультант з ПДВ категорічно заявляє, що я не маю право їх відображати в деклараціях або уточнюючих. На мое питання, як тоді прибрати перевищення, яке знімає мені ліміт, сказала не знаю. Відправила на напрямок "Обробка електронної звітності". Там довго намагалися вникнути, взагалі все нібито зрозумло непроведені ПН-РК(-)=0,00. А те що РК(-) знімає ліміт із-за перевищення, не може зрозуміти чому.
Направили на пульс.Написала заяву. Буду чекати 3 дні.

Така ситуація буде у багатьох, хто показав РК по первинці за лютий-квітень, а вони пореєструвалися в червні або липні, відобразяться в ЄРПНі в цих же місяцях і створять перевищення.
Чи маєте якусь відповідь? У мене та сама історія.
Добрий вечір. Ніхто мені не дзвонив. Я подала уточнюючі. Бо ліміт важливіший, зараз треба реєструвати.

12062014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 258
З нами з: 12 червня 2014, 15:01
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення 12062014 »

А у мене ще таке питання
ПДВ за всі періоди сплачено повністю.
У мене УР за лютий на (-)402 тис
А УР за грудень на +402 тис,
Тобто за грудень буде штраф3% - 12 тис. Подала УР на (-), виникла переплата. Інспектор подивилася в ІКП і сказала що штраф платити не треба, він зарахується за рахунок переплати, а по збільшуючому УРу зніме із спецрахунку, не враховуючи переплату що залишиться в ІКП.

На кінець дня я бачу таку картину:
Збільшено переплату (-) 402 тис,
Зменшено переплату +402 тис.
Недоїмка по самост.нарах.штрафу 12 тис і відповідно податковий борг 12 тис.

Що тепер з тим податковим боргом робити, платити? Але через пару днів всі кошти що є на спецрахунку ПДВ зарахуються в бюджет, і буде там велика переплата. то не хочу ще й штраф кидати.
А якшо не заплачу, буде якась пеня чи адмінштраф?

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Добрый день. Подскажите: в феврале был аванс, в марте возврат аванса. Все декларации сданы вовремя. В июле сделала РК, покупатель подтвердил. В каком месяце включить в декларацию эту корректировку?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”