Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

dalia писав:
Dfcbkbcf писав:
dalia писав: У меня заблокированные . В разделе Реестр первинних документов стоит красный (х) . Может это означает отправить повторно . Только что-то не получается .
если заблокированные то не отправить повторно не отправить еще раз не отправить с другим номером на авось пролетит уже не прокатит, нужно подавать уведомление о разблокировке или о том что они ошибочно выписаны..
1. посмотрите в кабинете налогоплательщика в раздел ЕРНН если напротив этих налоговых стоит реэстрацыя призупинена то это блок (см то что выше писала отн разблокировки)
2. если их там нет возможно из-за вчерашнего сбоя не дошли, тогда заново можете отправить, я тоже в медке не нашла отправить заново кнопку, просто их копирнула и под тем же номером отправила, все прошло (не задвоилось)
Девочки, миленькие БЛАГОДАРЮ всех за помощь. Разобралась . У меня не блокировка ,а Відхилено ДФС . Вух !!! Ура !!! Я скопировала нн как вы советовали и отправила на регистрацию снова. Я вас всех люблю !!!
То що, вдалося вам відправити, зареєстрували? Бо теж маю активну кнопку "Відправити знову" до ПН зі статусом у Медку "Реєстрація зупинена", а в Електронному кабінеті платника ця ж ПН має статус "Відмовлено за рішенням Комісії".

Над іншими ПН, вже зареєстрованими, такої кнопки у Медку нема.

Порадьте, колеги, чи варто пробувати відправляти знову і чим це загрожує.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Добрий день. Прошу скинути зразок скарги на розблокування, грузові перевезення. Буду вдячна. А ще таке питання скаргу подавати на кожну податкову окремо? В мене їх 9 і на всі відмова вчора прийшла.

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

Діна 1977 писав:Добрий день. Прошу скинути зразок скарги на розблокування, грузові перевезення. Буду вдячна. А ще таке питання скаргу подавати на кожну податкову окремо? В мене їх 9 і на всі відмова вчора прийшла.
Тут є зразок, можна використати для своїх потреб - https://buhgalter911.com/uk/news/news-1030693.html

Aleks01
Оракул
Оракул
Повідомлень: 241
З нами з: 11 грудня 2011, 09:57
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Aleks01 »

Діна 1977 писав:Добрий день. Прошу скинути зразок скарги на розблокування, грузові перевезення. Буду вдячна. А ще таке питання скаргу подавати на кожну податкову окремо? В мене їх 9 і на всі відмова вчора прийшла.
напищите свою почту и я скину одну из жалоб которые писал, она чуть шире чем в образцах
моя почта nikola-bl58@ukr.net

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Aleks01 писав:
Діна 1977 писав:Добрий день. Прошу скинути зразок скарги на розблокування, грузові перевезення. Буду вдячна. А ще таке питання скаргу подавати на кожну податкову окремо? В мене їх 9 і на всі відмова вчора прийшла.
напищите свою почту и я скину одну из жалоб которые писал, она чуть шире чем в образцах
моя почта nikola-bl58@ukr.net
Дякую за відгук. Адресу скинула в личку. А вам уже розблокували по скарзі?

Aleks01
Оракул
Оракул
Повідомлень: 241
З нами з: 11 грудня 2011, 09:57
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Aleks01 »

Діна 1977 писав:
Aleks01 писав:
Діна 1977 писав:Добрий день. Прошу скинути зразок скарги на розблокування, грузові перевезення. Буду вдячна. А ще таке питання скаргу подавати на кожну податкову окремо? В мене їх 9 і на всі відмова вчора прийшла.
напищите свою почту и я скину одну из жалоб которые писал, она чуть шире чем в образцах
моя почта nikola-bl58@ukr.net
Дякую за відгук. Адресу скинула в личку. А вам уже розблокували по скарзі?
одну да, а три еще в работе, пишу в личку

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Aleks01 писав:
Діна 1977 писав:
Aleks01 писав: напищите свою почту и я скину одну из жалоб которые писал, она чуть шире чем в образцах
моя почта nikola-bl58@ukr.net
Дякую за відгук. Адресу скинула в личку. А вам уже розблокували по скарзі?
одну да, а три еще в работе, пишу в личку
Ще одне питання. Документи до скарги Ви підкладаєте такі як в повідомленні чи можна доложити ще додаткових? Бо у мене їх дуже багато на одне перевезення , а в повідомлення влізло мало.

ansha
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 04 лютого 2014, 11:42

Повідомлення ansha »

Alchic писав:
Alisa2014 писав:Добрый день! Запит публич. инф. Подскажите как заполняли:Розпорядник інформації -ДФС України? В Загальному описі інформації -вказати що це скарга і вхідний номер ДФС чи описувати що це все таке по накладній№?
Плиз, поделитесь у кого был положительный ответ
Я подавала по форме, которой на страницах ранее делились... Если нужно козу, могу скинуть.
Если не сложно, сбросьте пожалуйста viktoriyapan68@gmail.com

Aleks01
Оракул
Оракул
Повідомлень: 241
З нами з: 11 грудня 2011, 09:57
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Aleks01 »

Діна 1977 писав:
Aleks01 писав:
Діна 1977 писав: Дякую за відгук. Адресу скинула в личку. А вам уже розблокували по скарзі?
одну да, а три еще в работе, пишу в личку
Ще одне питання. Документи до скарги Ви підкладаєте такі як в повідомленні чи можна доложити ще додаткових? Бо у мене їх дуже багато на одне перевезення , а в повідомлення влізло мало.
подкладаю и другие, которые считаю нужными, т.к. сказать краеугольные, и в повидолмлення не включены - хуже не будет ибо далее некуда всем нам !!!

PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

voko писав:А як вам такий фінт. Мені заблокували ПН від 25.09 на 50 тисяч ПДВ, постачання продукції сільського господарства. 26.09 і 27.09 так само було постачання тієї ж продукції тому самому контрагенту за тим самим договором, сума ПДВ тут була відповідно 10 і 12 тисяч. Не ризикував подавати на реєстрацію ПН за ці два дні, сподівався на розблокування попередньої ПН. Розблокування не відбулося, комісія, щоб їй живіт болів і не переставав, винесла рішення про відмову у реєстрації.

Так чи інакше, мені ж треба до 15 жовтня подати на реєстрації ПН за 26.09 і 27.09. Вчора подав і, о диво!, за три години були зареєстровані ці дві податкові накладні.

Барабашка? Не думаю... А що думаєте ви?
Вы считали свои коефициенты P и D, суммы НН вроде бы не большие, но мало ли, может как раз 50000 НДС был ваш потолок. Хотя я уже думаю что "радужно" выбирают...

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”