Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
oscolok
Гений
Гений
Повідомлень: 300
З нами з: 06 квітня 2011, 00:50
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення oscolok »

natalka) писав:
oscolok писав:Доброго дня!
...
У мене питання це не зменшить реєстраційний ліміт?
зменшить
Я не возвращаю себе на счет а в оплату налога.
На консультации говорят что не уменшыт.
но сомнения берут. #wall#

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

oscolok писав:
natalka) писав:
oscolok писав:Доброго дня!
...
У мене питання це не зменшить реєстраційний ліміт?
зменшить
Я не возвращаю себе на счет а в оплату налога.
На консультации говорят что не уменшыт.
но сомнения берут. #wall#
В дод4 заполняете табличку и последняя графа " возврат на расч. счет", какая уплата налога? Если деньги висят у Вас по 1 строке и после 30.07.15 останется переплата, то она пойдет в оплату следующей декларации, они же сами никуда не денутся. А вот строка 2 и показывает лимит на регистрацию.( налоговая сама не всегда понимает, правильно сомневаететесь, лучше еще где-то проконсультируйтесь или письменно запросите ответ)

oscolok
Гений
Гений
Повідомлень: 300
З нами з: 06 квітня 2011, 00:50
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення oscolok »

novichok писав:
oscolok писав:
natalka) писав: зменшить
Я не возвращаю себе на счет а в оплату налога.
На консультации говорят что не уменшыт.
но сомнения берут. #wall#
В дод4 заполняете табличку и последняя графа " возврат на расч. счет", какая уплата налога? Если деньги висят у Вас по 1 строке и после 30.07.15 останется переплата, то она пойдет в оплату следующей декларации, они же сами никуда не денутся. А вот строка 2 и показывает лимит на регистрацию.( налоговая сама не всегда понимает, правильно сомневаететесь, лучше еще где-то проконсультируйтесь или письменно запросите ответ)
Там указано перед "возвратом на расч.счет"
Відповідно до пункту 2001.6 статті 2001 розділу V Кодексу просимо суми коштів на рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету, у розмірі ____________________________________________________________________________ гривень
(зазначається словами)
"перерахувати до бюджету в рахунок сплати податкових зобов'язань з податку;
_____________________________________________________________________________________ гривень;"

у розмірі ____________________________________________________________________________ гривень
(зазначається словами)
перерахувати на рахунок N ________________________________________________________________
МФО __________________________________________________________________________________________
(найменування банку)



Алька@@@@
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 102
З нами з: 24 лютого 2015, 11:03
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Алька@@@@ »

Help Помогите, пожалуйста СРОЧНО!!!! Кто Может!!!! Сдала Налог.Деклар. за июнь м-ц , стр. 25,2 - Плюсовая, В реквизитах счёта указала по невнимательности счёт Казначейства... Теперь звонит Налоговая - говорит, что бы Я сдала сново Деку (не уточнёнку, а обычную) - и Они Мне выпишут штрафы по Актах..... Подскажите - КАК действительно можно исправить Деку без штрафов ??? Может Можно что - нибудь придумать???#help#

oscolok
Гений
Гений
Повідомлень: 300
З нами з: 06 квітня 2011, 00:50
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення oscolok »

Вродь разобрался. но смущает такая подстава
сума на НДС счете будет ровна суме недоимки. а если я уравнняю то небудет регистрационного лимита .....(((
както так...
200 1.6. За підсумками звітного податкового періоду, відповідно до задекларованих в податковій декларації результатів, платником проводиться розрахунок з бюджетом у порядку, визначеному статтею 200 цього Кодексу.
Якщо на дату подання податкової декларації з податку сума коштів на рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість платника податку перевищує суму, що підлягає перерахуванню до бюджету відповідно до поданої декларації, платник податку має право подати до контролюючого органу у складі такої податкової декларації заяву, відповідно до якої такі кошти підлягають перерахуванню:
а) або до бюджету в рахунок сплати податкових зобов'язань з податку;
б) або на поточний рахунок такого платника податку, реквізити якого платник зазначає в заяві, у сумі залишку коштів, що перевищує суму податкового боргу з податку та суму узгоджених податкових зобов'язань з податку.
На суму податку, що відповідно до поданої заяви підлягає перерахуванню до бюджету або на поточний рахунок платника, на момент подання заяви зменшується значення суми податку, визначеної пунктом 200 1.3 статті 200 1 цього Кодексу, шляхом зменшення на таку суму показника загальної суми поповнення рахунку в системі електронного адміністрування податку з поточного рахунку платника (ПопРах).

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Алька@@@@ писав:Help Помогите, пожалуйста СРОЧНО!!!! Кто Может!!!! Сдала Налог.Деклар. за июнь м-ц , стр. 25,2 - Плюсовая, В реквизитах счёта указала по невнимательности счёт Казначейства... Теперь звонит Налоговая - говорит, что бы Я сдала сново Деку (не уточнёнку, а обычную) - и Они Мне выпишут штрафы по Актах..... Подскажите - КАК действительно можно исправить Деку без штрафов ??? Может Можно что - нибудь придумать???#help#
Якщо здавати то тільки звітну нову, тому що в іншому випадку у Вас можуть подвоїтися показники в СЕА.

Алька@@@@
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 102
З нами з: 24 лютого 2015, 11:03
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Алька@@@@ »

Nadiy писав:
Алька@@@@ писав:Help Помогите, пожалуйста СРОЧНО!!!! Кто Может!!!! Сдала Налог.Деклар. за июнь м-ц , стр. 25,2 - Плюсовая, В реквизитах счёта указала по невнимательности счёт Казначейства... Теперь звонит Налоговая - говорит, что бы Я сдала сново Деку (не уточнёнку, а обычную) - и Они Мне выпишут штрафы по Актах..... Подскажите - КАК действительно можно исправить Деку без штрафов ??? Может Можно что - нибудь придумать???#help#
Якщо здавати то тільки звітну нову, тому що в іншому випадку у Вас можуть подвоїтися показники в СЕА.
Дело в том, что Нова Звитна подаётся до окончания предельного срока подачи декларации))

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Nadiy писав:
Алька@@@@ писав:Help Помогите, пожалуйста СРОЧНО!!!! Кто Может!!!! Сдала Налог.Деклар. за июнь м-ц , стр. 25,2 - Плюсовая, В реквизитах счёта указала по невнимательности счёт Казначейства... Теперь звонит Налоговая - говорит, что бы Я сдала сново Деку (не уточнёнку, а обычную) - и Они Мне выпишут штрафы по Актах..... Подскажите - КАК действительно можно исправить Деку без штрафов ??? Может Можно что - нибудь придумать???#help#
Якщо здавати то тільки звітну нову, тому що в іншому випадку у Вас можуть подвоїтися показники в СЕА.
Какая Звітна нова 24 июля?.

А почему нельзя сдать УР? Там есть и строка 25.2 и реквизиты счета. Просто хотят Вас оштрафовать за не вовремя сданную декларацию?

Алька@@@@
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 102
З нами з: 24 лютого 2015, 11:03
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Алька@@@@ »

cometa писав:
Nadiy писав:
Алька@@@@ писав:Help Помогите, пожалуйста СРОЧНО!!!! Кто Может!!!! Сдала Налог.Деклар. за июнь м-ц , стр. 25,2 - Плюсовая, В реквизитах счёта указала по невнимательности счёт Казначейства... Теперь звонит Налоговая - говорит, что бы Я сдала сново Деку (не уточнёнку, а обычную) - и Они Мне выпишут штрафы по Актах..... Подскажите - КАК действительно можно исправить Деку без штрафов ??? Может Можно что - нибудь придумать???#help#
Якщо здавати то тільки звітну нову, тому що в іншому випадку у Вас можуть подвоїтися показники в СЕА.
Какая Звітна нова 24 июля?.

А почему нельзя сдать УР? Там есть и строка 25.2 и реквизиты счета. Просто хотят Вас оштрафовать за не вовремя сданную декларацию?
В том то и дело!!! Я уже сдала только что Уточнёнку - Звонят Мне Орут, что Счёт не подтягивается и деньги, которые я собираюсь перечислять на спец.счёт - зависнут в бюджете и Мне Не вернут!!!#wall#

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Алька@@@@ писав:
cometa писав:
Nadiy писав: Якщо здавати то тільки звітну нову, тому що в іншому випадку у Вас можуть подвоїтися показники в СЕА.
Какая Звітна нова 24 июля?.

А почему нельзя сдать УР? Там есть и строка 25.2 и реквизиты счета. Просто хотят Вас оштрафовать за не вовремя сданную декларацию?
В том то и дело!!! Я уже сдала только что Уточнёнку - Звонят Мне Орут, что Счёт не подтягивается и деньги, которые я собираюсь перечислять на спец.счёт - зависнут в бюджете и Мне Не вернут!!!#wall#
Какой-то развод. Есть порядок исправления ошибок. Вы исправили свою ошибку. Почему Вы должны платить штраф, за то. что у них там что-то не подтягивается?
Уточненку приняли? Не торопитесь, требуйте объяснения. Новую деку со штрафом всегда успеете сдать. Перечислять должны до 30?
А Вы сельхозпредприятие?

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”