Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Малинаа писав:Пожалуйста, подскажите! Оборот меньше 10млн. отчитываюсь раз в год и авансовые не плачу... в новой декларации базовый отчетный период указывать как год?? или квартал?
1 Заповнюється платниками податку, у яких базовим податковим (звітним) періодом є календарний рік.
2 Заповнюється платниками податку, у яких базовим податковим (звітним) періодом є календарний квартал
вы подаете за год, значит ставити за год

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Если декларация с прочерками и уже сдана. Есть квитанции, нужно ли пересдавать, после обновления ОПЗ новыми бланками или уже нет? Вроде бы всё сделано правильно, но .....сомнения всегда в нашей стране есть в собственной адекватности.

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Аллусик писав:
светикус писав:добрый день никто не слышал случайно скоро в медке будет новая дека?
Неизвестно. Мы тоже ждем и не сдаем на старом бланке!
А кто-нибудь сдал на старом? И нужно ли пересдавать, если есть обе Квитанции с отметкой ПРИНЯТО. ???

Inna49
Гений
Гений
Повідомлень: 404
З нами з: 31 січня 2012, 01:10
Дякував (ла): 393 рази
Подякували: 139 разів

Повідомлення Inna49 »

Вероніка писав:Если декларация с прочерками и уже сдана. Есть квитанции, нужно ли пересдавать, после обновления ОПЗ новыми бланками или уже нет? Вроде бы всё сделано правильно, но .....сомнения всегда в нашей стране есть в собственной адекватности.
Я тоже сдала пустую по одному предприятию на старом бланке.........рекомендуют сдавать на новом ,но это же рекомендации.Подождем.......время еще есть

нанашка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 100
З нами з: 27 квітня 2012, 05:35
Дякував (ла): 19 разів

Повідомлення нанашка »

сегодня вышла новая версия в медке,но декларация старый бланк.

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Inna49 писав:
Вероніка писав:Если декларация с прочерками и уже сдана. Есть квитанции, нужно ли пересдавать, после обновления ОПЗ новыми бланками или уже нет? Вроде бы всё сделано правильно, но .....сомнения всегда в нашей стране есть в собственной адекватности.
Я тоже сдала пустую по одному предприятию на старом бланке.........рекомендуют сдавать на новом ,но это же рекомендации.Подождем.......время еще есть
Міндоходів наполегливо рекомендує платникам податку на прибуток подавати податкову звітність за 2013 рік за новими формами, які наведені в наказі Міндоходів N 872 30.12.2013 р. "Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємства" (Роз’яснення Інформаційно-комунікаційного управління Головного управління Міністерства доходів і зборів України у м. Києві від 20 січня 2014 р., лист Міндоходів N 1097/7/99-99-19-03-01-17 від 18.01.2014 р.).

А я сдала на старом... Вот думаю, ну их эти рекомендации...Ведь ПРИНЯТО. Хотя давят сомнения. Дека не пустая...

Правда в этом же письме есть такой пункт:

Відповідно до абзацу другого п. 46.6 ст. 46 Кодексу до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків) чинні до такого визначення.

Водночас з урахуванням викладеного Міністерство доходів і зборів України переконливо рекомендує платникам податку подавати податкову звітність до територіальних органів Міністерства доходів і зборів України за звітний (податковий) 2013 р. за новими формами, оскільки це дасть можливість правильно визначити податкові зобов’язання з податку на прибуток, що, відповідно, запобігатиме виникненню непорозумінь між контролюючими органами та платниками податків.

Arlet
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 24 лютого 2012, 23:41
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення Arlet »

Подскажите пжст - предприятие Юр. лицо занимается реализацией алкоголя в ресторане. Приобретается торговый патент на розничную торговлю. Необходимо ли мне заполнять в декларации додаток ТП. И какие штрафы если я в предыдущих декларациях этот додаток не заполняла?

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

Ничего не нашли? или не искали? Если сбросите мне в личку свой эл. адрес, после обеда отправлю вам неплохой материал на вашу тему... Практически боюсь что-то рекомендовать, поскольку данного вида деятельности не имею...

наста
Гений
Гений
Повідомлень: 314
З нами з: 13 серпня 2013, 06:13
Дякував (ла): 129 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення наста »

підскажіть будь-ласка, якщо у мене є інші доходи я записую у рядок 03, та є дохід від реалізіції робіт послуг куди мені записати,якщо радки 02.1 02.2 02.3.02.4 не підходять. чи все записати в інші доходи.

buhgalter Tanya
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 934
З нами з: 07 вересня 2011, 11:08
Дякував (ла): 1255 разів
Подякували: 515 разів

Повідомлення buhgalter Tanya »

наста писав:підскажіть будь-ласка, якщо у мене є інші доходи я записую у рядок 03, та є дохід від реалізіції робіт послуг куди мені записати,якщо радки 02.1 02.2 02.3.02.4 не підходять. чи все записати в інші доходи.
рядок 02

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”