Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

anastasia.tarasivna писав:Так я також намагась виправити. Пишуть відмову, що "Документ не може бути прийнятий - рядок 2. Зміна ціни. Рядок відсутній в податковій накладній, що коригується.
Так як коли коригувалась податкова в перший раз в 2017,
рядок 1: -0,5*35000 = -17500
рядок 1: 0,7*25000 = 17500.
Я не розумію як дфс таке пропустило. Рядки чи один на одну наклались.
Пробуйте коригувати рядок №1

babykiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 277
З нами з: 13 січня 2011, 17:15
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення babykiev »

Добрый день! Помогите пожалуйста, завтра последний срок. Зарегила НН, потом выяснилось что указала в шапке не тот код ОКПО:( как исправить? Как составить корректировку и кто ее составляет, поставщик?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

babykiev писав:Добрый день! Помогите пожалуйста, завтра последний срок. Зарегила НН, потом выяснилось что указала в шапке не тот код ОКПО:( как исправить? Как составить корректировку и кто ее составляет, поставщик?
Це не обов"язковий реквізит ! Зареєстрована ? Спіть спокійно, не треба нічого робить

babykiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 277
З нами з: 13 січня 2011, 17:15
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення babykiev »

Tasa писав:
babykiev писав:Добрый день! Помогите пожалуйста, завтра последний срок. Зарегила НН, потом выяснилось что указала в шапке не тот код ОКПО:( как исправить? Как составить корректировку и кто ее составляет, поставщик?
Це не обов"язковий реквізит ! Зареєстрована ? Спіть спокійно, не треба нічого робить
Да я понимаю, спасибо большое.Но покупатель не видит НН, может как-то связано? Вот как всегда, хочется сделать как лучше, но инициатива наказуема, 150 раз убеждалсь:(

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

babykiev писав:
Tasa писав:
babykiev писав:Добрый день! Помогите пожалуйста, завтра последний срок. Зарегила НН, потом выяснилось что указала в шапке не тот код ОКПО:( как исправить? Как составить корректировку и кто ее составляет, поставщик?
Це не обов"язковий реквізит ! Зареєстрована ? Спіть спокійно, не треба нічого робить
Да я понимаю, спасибо большое.Но покупатель не видит НН, может как-то связано? Вот как всегда, хочется сделать как лучше, но инициатива наказуема, 150 раз убеждалсь:(
Ні, не може бути це з цим зв"язано... Для себе перевірте чи зареєстрована - і все...

babykiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 277
З нами з: 13 січня 2011, 17:15
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення babykiev »

Tasa писав:
babykiev писав:
Tasa писав: Це не обов"язковий реквізит ! Зареєстрована ? Спіть спокійно, не треба нічого робить
Да я понимаю, спасибо большое.Но покупатель не видит НН, может как-то связано? Вот как всегда, хочется сделать как лучше, но инициатива наказуема, 150 раз убеждалсь:(
Ні, не може бути це з цим зв"язано... Для себе перевірте чи зареєстрована - і все...
Зарегистрирована. Я успокоилась.#g_dance# Спасибо Вам большое!#kiss#

Валюшка
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 780
З нами з: 14 січня 2011, 12:49
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення Валюшка »

babykiev писав:
Tasa писав:
babykiev писав: Да я понимаю, спасибо большое.Но покупатель не видит НН, может как-то связано? Вот как всегда, хочется сделать как лучше, но инициатива наказуема, 150 раз убеждалсь:(
Ні, не може бути це з цим зв"язано... Для себе перевірте чи зареєстрована - і все...
Зарегистрирована. Я успокоилась.#g_dance# Спасибо Вам большое!#kiss#
Добрый вечер. Подскажите, как проверить налоговый кредис если ведётся только 631 счет??
Так никогда не работала, а пришла на новое место и вот такая ситуация.
Учёт без предоплатных счетов.

mkotyk
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 10 травня 2018, 09:45
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення mkotyk »

Валюшка писав:
babykiev писав:
Tasa писав: Ні, не може бути це з цим зв"язано... Для себе перевірте чи зареєстрована - і все...
Зарегистрирована. Я успокоилась.#g_dance# Спасибо Вам большое!#kiss#
Добрый вечер. Подскажите, как проверить налоговый кредис если ведётся только 631 счет??
Так никогда не работала, а пришла на новое место и вот такая ситуация.
Учёт без предоплатных счетов.
= (обороти Кт631- с-до поч.Дт631+с-до кін.Дт631)/6

тожебухгалтер
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 вересня 2018, 16:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 40 разів

Повідомлення тожебухгалтер »

Доброго дня! склалася така ситуація - у червні помилково виписали податкову накладну. Зараз хочу її видалити через реєстрацію розрахунка коригування. Прочитав, що може вийти перевищення. Читав поради - ніби то треба скласти УР до червня, яким збільшити податкові зобов'язаня, а вже потім реєструвати розрахунок коригування й в тому ж періоді, коли склали РК втягувати його до декларації, зменшуючі податкові зобов'язаня. Тоді перевищення не буде. Хто стикався з таким, чи працює це зараз?

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

тожебухгалтер писав:Доброго дня! склалася така ситуація - у червні помилково виписали податкову накладну. Зараз хочу її видалити через реєстрацію розрахунка коригування. Прочитав, що може вийти перевищення. Читав поради - ніби то треба скласти УР до червня, яким збільшити податкові зобов'язаня, а вже потім реєструвати розрахунок коригування й в тому ж періоді, коли склали РК втягувати його до декларації, зменшуючі податкові зобов'язаня. Тоді перевищення не буде. Хто стикався з таким, чи працює це зараз?
Чув дзвін... Ви її виписали, зареєстрували і задекларували? Робіть від'ємне коригування і надсилайте для реєстрації контрагенту або реєструйте самі, якщо на неплатника. Потім вже подаєте УР.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”