Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

20:00 26.10.2017 Доступа к таблице все нет #wall# , через МЕДок сдается, но не принимается - я это проходил с новой формой "ПОВИДОМЛЕННЯ", а ДФС издевается:
https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/index.jspx - новость за 24 число, о том что Таблицу Критериев можно сдавать с 23.10.2017 #clamping#

oleshev
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 26 жовтня 2017, 11:40
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення oleshev »

Добрий ранок , точно на 5 тий день після запиту і у мене зареєструвались 2 пн за вересень, чотко за регламентом: повідомлення,( без таблиць)- відмова рішенням комісії- скарга на Львівську-запит, але я не чекала 10 днів розгляду скарги, а через 3 дні відправила запит, тепер йде боротьба с жовтневим блокуванням, крім того , що готую документи , позвонила на гарячу лінію кабміна для підприємців, залишила ще там звернення, скаргу на блокування))))

Helenkka
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 03 січня 2017, 12:57
Дякував (ла): 22 рази

Повідомлення Helenkka »

Доброго дня! Де подивитись перелік документів для розблокування пн? чи обов'язково подавати таблицю ?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Helenkka писав:Доброго дня! Де подивитись перелік документів для розблокування пн? чи обов'язково подавати таблицю ?
https://buhgalter911.com/news/news-1027732.html

oleshev
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 26 жовтня 2017, 11:40
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення oleshev »

на таблицю прийшла квітанція 1, документ збережено на центральному рівні, може вже прийматимуться

flerbi
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 18 квітня 2012, 02:16
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення flerbi »

oleshev писав:на таблицю прийшла квітанція 1, документ збережено на центральному рівні, може вже прийматимуться
Аналогично, думаю уже на сервере обновили форму. Ждемс результат.

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

flerbi писав:
oleshev писав:на таблицю прийшла квітанція 1, документ збережено на центральному рівні, може вже прийматимуться
Аналогично, думаю уже на сервере обновили форму. Ждемс результат.
Только что отправила таблицу через кабинет. Пришла квитанция № 1 - все нормально. Теперь буду ждать квитанцию № 2 через 5 дней (это уже не первая моя попытка)

PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

КамЛ писав:
flerbi писав:
oleshev писав:на таблицю прийшла квітанція 1, документ збережено на центральному рівні, може вже прийматимуться
Аналогично, думаю уже на сервере обновили форму. Ждемс результат.
Только что отправила таблицу через кабинет. Пришла квитанция № 1 - все нормально. Теперь буду ждать квитанцию № 2 через 5 дней (это уже не первая моя попытка)
В кабинете создавали или загружали из XML???
Я с утра пробую добавить 2 строчку, при создании документа прямо в кабинете и через Оперу и через FireFox, не получается #wall#

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

Нема цензурних слів, колеги. Ці виродки марудили мене більше місяця, змусили переробити купу дурної роботи, щоб тепер з невинним виразом морди заявити: Зареєстровано за результатами розгляду скарги.

Отжеж паскуди!


oleshev
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 26 жовтня 2017, 11:40
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення oleshev »

PPS писав:
КамЛ писав:
flerbi писав: Аналогично, думаю уже на сервере обновили форму. Ждемс результат.
Только что отправила таблицу через кабинет. Пришла квитанция № 1 - все нормально. Теперь буду ждать квитанцию № 2 через 5 дней (это уже не первая моя попытка)
В кабинете создавали или загружали из XML???
Я с утра пробую добавить 2 строчку, при создании документа прямо в кабинете и через Оперу и через FireFox, не получается #wall#
я через медок отправила, там же и создавала, 8 строк добавила

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”