НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
OlyA15
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 14 квітня 2015, 13:17
Дякував (ла): 362 рази
Подякували: 188 разів

Повідомлення OlyA15 »

cometa писав:
OlyA15 писав:Пока тоже жду вытяга, вопрос:
а что мне будет, если я за июль месяц не успею зарегистрировать НН с НО с кодом 08, т.е. те что на себя сторнируют НК, который используется в необлагаемых операциях? В деке за июль я их отражу, ну а потом когда виртуальный минус пропадет зарегистрирую. Где это мне вылезет?
Строка 8 вытяга. Несоответствие НО декларации и зарегистрированных НН. И дальше по формуле строка 2.
я правильно понимаю, что тогда эта 8 строка будет висеть у меня до конца жизни? даже если я зарегистрирую позже? т.е за июль дека больше регистрации на 500 грн, август регистрация больше деки на 500 в 0 не выйдет эта строка?

Tabletka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 20 травня 2015, 09:39
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 38 разів

Повідомлення Tabletka »

Доброе утро.
Получила вытяг (по старому запыту, арт-звит еще не обновил), там НО сходятся с зарегистрированными налоговыми за июль, а НК - не сходится.
По вытянутым налоговым сумма НК - 73109,68, а в запыте стоит 74225,33. Откуда может появиться такое счастье?

павелл
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 18 березня 2015, 12:15
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення павелл »

OlyA15 писав:
strateg писав:
terraplus писав:пришел вытяг. изменений со вчерашним вытягом в 16.30 нету.
Вы делали запит уже в новой версии Медка с новой версией запиту?
отвечу я. Я дела в новым запросом. 24 строки нет. В строке 2 большой минус, НК и НО с 1 июля сходится.
То саме.Чекаємо стр.24.

koty
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1486
З нами з: 21 серпня 2012, 00:07
Дякував (ла): 2263 рази
Подякували: 1729 разів

Повідомлення koty »

strateg писав:А кто-то пробовал регистрировать НН за июль при минусовом значении строки 2 Вытяга?Вопрос конечно глуповат, но тем не менее. От некоторых слышал, что регистрируются или это только для НН за июнь?
Вчера у меня был(-), но я точно знала что это глупость, и фактически плюс, в пределах этого плюса мне позволило зарегистрировать нн.

Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

Меланна писав:
Khomenkoop писав:
natalka) писав: Блін немає сили вже читати цей брєд. Khomenkoop, Вам вже писали що Ви не праві, а Ви далі сієте паніку.
Подивіться на сам пункт 4 (на який Ви посилаєтесь) і тришки вищедо того абзацу якого він стосується:

"34. Встановити, що станом на третій робочий день після дати набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" зареєстрованим платникам податку значення суми податку (позитивне або від’ємне), на яку такий платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначене пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу, та значення усіх її складових, визначених цим Кодексом, дорівнюють нулю, крім значень її складових ΣНаклОтр, ΣНаклВид та ΣМитн, що були сформовані починаючи з 1 липня 2015 року. Зареєстрованим платникам податку таке значення автоматично збільшується контролюючим органом:
1)...
2)...
3)...
4)до 31 липня 2015 року для платників податків, що застосовують звітний (податковий) період місяць, без проведення перевірок, передбачених статтею 200 цього Кодексу, на суму від’ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду, та суму непогашеного від’ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів на кінець поточного звітного (податкового) періоду, що зазначено в податковій звітності з податку на додану вартість, у якій відображаються розрахунки з бюджетом та/або відображаються операції, що стосуються спеціального режиму оподаткування відповідно до статті 209 цього Кодексу, за червень 2015 року. На таку суму платником податку збільшується розмір суми податкового кредиту за звітний (податковий) період (липень 2015 року).

Розумієте чи ще нє? Читайте весь Закон, а не вириваєте фрази з контексту! Поясню своїми словами, згідно п.34 Закону реєстраційна сума автоматично збільшиться на 4 складові:
1) на 1/12
2) на переплати "живими" коштами в СЕА
3) на переплати "живими" коштами що були на особовому рахунку на 01.07.2015
4) на залишки відємного значення (р.24 і 31) по деці за червень 2015 року

А тепер прочитайте ще раз п.4 зі всіма знаками пунктуації і не виривайте фрази з контексту. Перепишу ВАм ключові фрази:
4) до 31.07.2015 на суму 24 рядка та суму 31 рядка які зазначені в звітності за червень 2015. І вся ця сума (24+31 рядки) перенесуться в деку липня - Так як завжди р.24 переноситься з місяця в місяць.

Khomenkoop, не спішіть, вдумайтесь і почитайте ще раз. Не вводьте людей в оману.
для особо одарьонних розумом доведеться написати...

"34. Встановити, що станом на ТРЕТІЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ після дати набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" зареєстрованим платникам податку значення суми податку (позитивне або від’ємне), на яку такий платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначене пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу, та значення усіх її складових, визначених цим Кодексом, ДОРІВНЮЄ НУЛЮ, крім значень її складових ΣНаклОтр, ΣНаклВид та ΣМитн, що були сформовані починаючи з 1 липня 2015 року. Зареєстрованим платникам податку таке значення автоматично збільшується контролюючим органом:
ЦЕ ВСЕ ЩО СТОСУЄТЬСЯ ТРЕТЬОГО РОБОЧОГО ДНЯ, А ВСІ ІНШІ ТЕРМІНИ РОЗПИСАНІ У ПУНТКАХ
1)...
2)
3) В ТРЕТЬОМУ ПРОПИСАНО ДО 10 РОБОЧИХ ДНІВ..
4) ДО 31 ЛИПНЯ.

Тому читать треба з розумум, а не без нього .... і виділяти АВТОМАТИЧНО ТАКОЖ НЕ ТРЕБА, БО ВАМ ПО 4 ПУНКТУ ЙОГО ВКЛЮЧАТЬ АВТОМАТИЧНО ПО ДЕЦІ . І НАЙКРАЩИЙ ТОМУ ДОКАЗ.... ВІДСУТНІСТЬ У ВИТЯГАХ НА СЬОГОДНІ ( ТРЕТІЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ) СУМ , ЩО ВІДОБРАЖАЮТЬСЯ В 24 СТРОЦІ.
"Для особо одарьонних розумом доведеться написати... " Не слишком корректно, по моему, и это уже не в первый раз.
Я по іншому вже не можу , коли коментують ..що я пишу всяких бред, то вони заслуговують на таку оцінку і відповідь. Вводять людей в оману і через таких люди собі пдв наганяють в липні з розрахунком, що вони його зареєструють за рахунок збільшеної реєстраційної суми , яку вірутально чекають в найближчі дні.. . Вони потім знаходять набагато більш принизливі фрази і слова, коли усвідомлюють "допомогу" отаких мудреців, " які задовбались читати цей бред"

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

OlyA15 писав:
cometa писав:
OlyA15 писав:Пока тоже жду вытяга, вопрос:
а что мне будет, если я за июль месяц не успею зарегистрировать НН с НО с кодом 08, т.е. те что на себя сторнируют НК, который используется в необлагаемых операциях? В деке за июль я их отражу, ну а потом когда виртуальный минус пропадет зарегистрирую. Где это мне вылезет?
Строка 8 вытяга. Несоответствие НО декларации и зарегистрированных НН. И дальше по формуле строка 2.
я правильно понимаю, что тогда эта 8 строка будет висеть у меня до конца жизни? даже если я зарегистрирую позже? т.е за июль дека больше регистрации на 500 грн, август регистрация больше деки на 500 в 0 не выйдет эта строка?
Вот этого не подскажу. Практики нет. Если следовать логике, то должна пропасть. Даже зарегистрированная позже, НН все равно будет выписана июлем. Но что они там намутили? Похоже, они и сами не знают.
Если останется, то у Вас получится лимит регистрации (строка 2) два раза уменьшится. Первый раз по строке 8, второй- после регистрации НН. Так ведь несправедливо.

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Почему-то не обновляется МЕДОК

Дашка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3769
З нами з: 19 серпня 2011, 01:25
Дякував (ла): 2944 рази
Подякували: 7631 раз

Повідомлення Дашка »

Вчера был плюс, и большой.Зарегила всё что можно было.После обеда сумашедший минус#g_crazy# #g_crazy# а с утра сегодня -65 грн #g_haha# #g_haha# какой-то нервный смех....#g_crazy# #g_crazy# #g_crazy#

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

Утро доброе!!
Ну что, на сегодняшнее утро - допилили июньские РК, зарегиные в июле.

Коллеги, а у кого нибудь попали в НК налоговые, зарегиные в июле, но с просрочкой за прошлые месяцы?
У меня ни майских ни июньских не наблюдается(((

terraplus
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 17 липня 2015, 11:06
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення terraplus »

Aj писав:Почему-то не обновляется МЕДОК
Я только что обновил. Серверный медок был 62 версией. Кнопкой "обновить" не хотел обновляться. Я скачал обновление 63 и 64 с сайта медка, и обновил.

Закрито

Повернутись до “ПДВ”