Не зарегистрировала вовремя нн, что теперь делать?

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ИРИНА_ОК
Оракул
Оракул
Повідомлень: 241
З нами з: 29 січня 2013, 06:25
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 75 разів

Повідомлення ИРИНА_ОК »

Вопрос по отражению в деке НДС н/н:
Н/н от 12 декабря 2017г. была отправлена на регистрацию. Регистрация была приостановлена ДПИ 21 декабря. 2 января была принято решение орегистрации ин/н зарегина. НК по такой н/н можно отразить в декабрьской деке?

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

ИРИНА_ОК писав:Вопрос по отражению в деке НДС н/н:
Н/н от 12 декабря 2017г. была отправлена на регистрацию. Регистрация была приостановлена ДПИ 21 декабря. 2 января была принято решение орегистрации ин/н зарегина. НК по такой н/н можно отразить в декабрьской деке?
Включать в НК надо по дате принятия решения о регистрации.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

ИРИНА_ОК писав:Вопрос по отражению в деке НДС н/н:
Н/н от 12 декабря 2017г. была отправлена на регистрацию. Регистрация была приостановлена ДПИ 21 декабря. 2 января была принято решение орегистрации ин/н зарегина. НК по такой н/н можно отразить в декабрьской деке?
Це питаня періодично піднімається, згоди поки що не дійшли. Чіткої офіційної позиції не зустрічала.
Я вважаю, що таку ПН Ви сміливо можете включати до кредиту за грудень. "За" мою позицію свідчить те, що і у Медку і у Кабінеті у реєстрі отриманих ПН Ви можете побачити її реєстрацію датою 21.12.17, тобто без порушення термінів.
Не зустрічала, щоб хтось з колег писав, що ДФС заперечувала, проти включення ПН до кредиту по цій даті (не вірю, що за 7 місяців таких не було). Це ж підтверджує і моя телефонна розмова з інспектором стосовно моєї ПН некоректно відображеної покупцем. (ПН 06 місяця, розблоковано у 08 місяці, включено до декларації за 07 з датою виписки 07). Інспектор сказала відкоригувати дату виписки 06 місяць, і не вимагала переносити її у 08.
Ще мала таке цікаве спостереження. Точно не пам'ятаю день, але реєстрація ПН йшла з "перебоями". Я надіслала досить велику кількість на реєстрацію наприкінці дня. Так от, наступного дня зранку була повна тиша, потім вони почали потроху проходити через ЄРПН (звичайно ж поточною датою) і я почала отримувати квитанції про реєстрацію попереднім днем. Так що ЄРПН - критерій не абсолютний. #curtsey# #curtsey#

1111111111
Гений
Гений
Повідомлень: 490
З нами з: 16 січня 2012, 15:02
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення 1111111111 »

Добрый день!
Облэнерго с октября 2017г не регистрирует налоговые накладные какие наши действия?
- ждать 1095дней, если нет лишаемся налогового кредита.


Мария
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 10 липня 2009, 03:59
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Мария »

Добрый день! На реализацию от 01.09.17 г. не выписана и не зарегистрированная налоговая накладная.
Мои действия
1.Выписываю налоговую 01.09 и регистрирую.
2. Сдаю уточняющую ПДВ за сентябрь.
3. Если у меня нет пдв до уплаты, а заполнен р.21 деки, будет ли 3% самоштраф и пеня. Если да тогда плачу до сдачи уточненки. На какой счет?
4. Сдаю уточняющие за октябрь и ноябрь, если успею то звитну нову за январь.

Поправте меня если неправа.

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Мария писав:Добрый день! На реализацию от 01.09.17 г. не выписана и не зарегистрированная налоговая накладная.
Мои действия
1.Выписываю налоговую 01.09 и регистрирую.
2. Сдаю уточняющую ПДВ за сентябрь.
3. Если у меня нет пдв до уплаты, а заполнен р.21 деки, будет ли 3% самоштраф и пеня. Если да тогда плачу до сдачи уточненки. На какой счет?
4. Сдаю уточняющие за октябрь и ноябрь, если успею то звитну нову за январь.

Поправте меня если неправа.
1. Да.
2. Да.
3. Штрафа не будет.
4. Да. Посмотрите, есть ли к оплате НДС за октябрь и ноябрь. Если нет, то штрафа тоже не будет.

Будет штраф за невовремя зарегистрированную НН

Мария
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 10 липня 2009, 03:59
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Мария »

Большое спасибо! Значит разобралась правильно.
Буду ждать уведомление на штраф от налоговой.

Valya0406
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 12 травня 2015, 14:42
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Valya0406 »

Доброго дня. Можливо питання і не доречне. В листопаді будла проведена оплата авансом по договору (виписку не бачила, пропустила, директор не повідомив - працюю віддалено, без ведення банку). При складанні звіту директор надав виписку за цілий рік. І от тут чекав сюрприз. Податкова не виписана на аванс, в ПЗ не відображена. Чи можу я зареєструвати потаткову січнем і внести в декларацію січня. Звучить фантастично, але можливо буде чудо. Актами не закрита, так як авансові платежі згідно договору. Спасибі.

кузя78
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 197
З нами з: 14 березня 2017, 12:18
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 68 разів

Повідомлення кузя78 »

Valya0406 писав:Доброго дня. Можливо питання і не доречне. В листопаді будла проведена оплата авансом по договору (виписку не бачила, пропустила, директор не повідомив - працюю віддалено, без ведення банку). При складанні звіту директор надав виписку за цілий рік. І от тут чекав сюрприз. Податкова не виписана на аванс, в ПЗ не відображена. Чи можу я зареєструвати потаткову січнем і внести в декларацію січня. Звучить фантастично, але можливо буде чудо. Актами не закрита, так як авансові платежі згідно договору. Спасибі.
А как же первое исобітие

Valya0406
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 12 травня 2015, 14:42
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Valya0406 »

кузя78 писав:
Valya0406 писав:Доброго дня. Можливо питання і не доречне. В листопаді будла проведена оплата авансом по договору (виписку не бачила, пропустила, директор не повідомив - працюю віддалено, без ведення банку). При складанні звіту директор надав виписку за цілий рік. І от тут чекав сюрприз. Податкова не виписана на аванс, в ПЗ не відображена. Чи можу я зареєструвати потаткову січнем і внести в декларацію січня. Звучить фантастично, але можливо буде чудо. Актами не закрита, так як авансові платежі згідно договору. Спасибі.
А как же первое исобітие
Отожто. Хотілось чуда. Тому напевно всетаки прийдеться реєструвати і сплачувати штрафи.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”