Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
Abramovna
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 12 лютого 2015, 13:56
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Abramovna »

Альбина_ее писав:
Альбина_ее писав:Здравствуйте! Помогите, пожалуйста! Сотрудник получает 600грн. з/п, в январе в отчете показала 600 грн. и база начисления и зарплата, а ЕСВ вручную изменила на сумму согласно минимальной зарплате 447,74 и оплатила. Сейчас поняла что не правильно показала базу начисления, что мне делать?
Правильно будет если я в стр.6.1. доначислю ЕСВ и в стр. 6.4. покажу разницу между з/п и минималкой 600грн. Укажу помилку Помилка виникла у результаті невірного відображення бази оподаткування ЄСВ.
Или мне только стр. 6.4. показать, я же в прошлый раз начислила правильно, только базу не верно указала?
Будет ли штраф?
Срочно! Помогите исправить ошибку!#help# #help# #help#
вот нашла такое разъяснение http://balance.ua/news/all/post/otchet- ... t-oshibku/
у меня такая же ситуация как и у Вас. Сама буду заполнять только 6.4 и Зміст помилки. По штрафу тоже интересно, но думаю не должно быть

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Ребятки - сама себя запутала.

В марте у людей отпуска. Не переходящие. Я заполняю одной строкой общую сумму за март (отпускные+з.п.). Но вот перечитываю инструкцию и вижу:

Суми, нараховані за дні щорічних та додаткових відпусток, вносяться до графи "Загальна сума нарахованої заробітної плати (доходу) (усього з початку звітного місяця)" із зазначенням відповідного місяця тільки в сумі, що припадає на дні відпустки у цьому місяці, з кодом типу нарахувань 10.

получается код 10 я ставлю, но там же не вся сумма отпускные??????

Пересмотрела старые отчёты - а там есть и так заполненные и двумя строками. А как правильно?

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Вероніка писав:Ребятки - сама себя запутала.

В марте у людей отпуска. Не переходящие. Я заполняю одной строкой общую сумму за март (отпускные+з.п.). Но вот перечитываю инструкцию и вижу:

Суми, нараховані за дні щорічних та додаткових відпусток, вносяться до графи "Загальна сума нарахованої заробітної плати (доходу) (усього з початку звітного місяця)" із зазначенням відповідного місяця тільки в сумі, що припадає на дні відпустки у цьому місяці, з кодом типу нарахувань 10.

получается код 10 я ставлю, но там же не вся сумма отпускные??????

Пересмотрела старые отчёты - а там есть и так заполненные и двумя строками. А как правильно?
Ребятушки, ну поделитесь опытом......#g_cray#

1рина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 510
З нами з: 21 лютого 2013, 06:40
Дякував (ла): 1798 разів
Подякували: 598 разів

Повідомлення 1рина »

Двумя, с разбивкой на з/пл и отпусные. В графе 10 код "10" по отпускным, по з/пл в графе 15 все календарные дни, а в отпускных с кодом "10" - ничего.

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

1рина писав:Двумя, с разбивкой на з/пл и отпусные. В графе 10 код "10" по отпускным, по з/пл в графе 15 все календарные дни, а в отпускных с кодом "10" - ничего.

Вот я тоже так делала, а тут дочитала:

На одну застраховану особу допускається декілька записів у таблиці 6 додатка 4 до цього Порядку, якщо протягом одного звітного періоду застрахованій особі були здійснені нарахування виплат, у яких відрізняються база нарахування єдиного внеску та розміри ставок єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, згідно із Законом (додаток 2), а також якщо нарахування здійснювалися за поточні та майбутні (відпускні, допомога у зв’язку з вагітністю та пологами), за минулі (лікарняні, тимчасова непрацездатність та перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами та нарахування сум заробітної плати (доходу) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць, а також за відпрацьований час після звільнення з роботи або згідно з рішенням суду - середня заробітна плата за вимушений прогул) періоди.



Ни один из вышеперечисленных случаев под отпускные не подходит.
#g_cray2#


Кора
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 03 грудня 2011, 05:21
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Кора »

Задвоился отчет по ЕСВ годовой. ФОП на ЕН. Сдала два одинаковых отчета и оба приняты. Получилась недоимка. Что делать?

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Подскажите пожалуйста, отчет за март по ЕСВ подается по старой форме?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13686
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27922 рази

Повідомлення Яков »

zxcvbnm писав:Подскажите пожалуйста, отчет за март по ЕСВ подается по старой форме?
Пока да, они не торопятся...
Зображення

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Добрий день,можливо,хтось із вас зареєстрований в Деснянському р-ні, підскажіть,будь ласка новий код ЄДРПОУ для сплати ЄСВ

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Unnak писав:Добрий день,можливо,хтось із вас зареєстрований в Деснянському р-ні, підскажіть,будь ласка новий код ЄДРПОУ для сплати ЄСВ
Київ,Деснянський р-н , ЄДРПОУ для сплати ЄСВ

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”