РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

оляля писав:тоді все я Вам сказала правильно. просто є касові апарати, які незалежно від того, вилучили суму чи ні, на наступний день залишок 0
ок,спасибо..

ОльгаК.
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 12 жовтня 2011, 09:10

Повідомлення ОльгаК. »

Подскажите,пож-та,как проработать на одном и том же кас.аппарате до конца года в следующей ситуации:в розничном магазине у ФЛП на ЕН с нового года разделяют отделы(бак.отдельно и алкоголь с табаком отдельно) и кас.аппарат переходит к др.ФЛП на общ.системе,чтобы можно было торговать водкой и табаком(так как на ЕН можно только вино,коньяк и шамп. с лицензией)
Если с нового года в магазине алкоголь и табак уходит на др.ФЛП на общ.сис-ме и кас.аппарат переоформляется на это лицо,то как доработать на нем до конца года на старом ФЛП на ЕН...ведь кас.аппарат надо заранее переопломбировать и оформлять лицензии на нов.лицо?кас.аппарат нов.покупать не хотим,но и прекращать торговать алког. до нов.года тоже не хочется? как быть???

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

А никак так красиво не получится. 31 декабря на кас. ленте одни реквизиты, а с 1 января - другие должны быть. За одну ночь никто не перерегистрирует. Может, как выход, возьмите где-нибудь на 1 мес. кас. аппарат в аренду.На старом нормально доработаете, на арендованном начнете, ну придется немножко с регистрацией побегать.

ОльгаК.
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 12 жовтня 2011, 09:10

Повідомлення ОльгаК. »

спасибо большое!

СТК
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 23 вересня 2011, 04:22

Повідомлення СТК »

Уважаемые форумчане ! Подскажите пожалуйста.Никогда раньше не имела дела с РРО .Но вот пришлось.И сразу миллион вопросов.Как правильно офрмить в кассовой книге предприятия следующие операции:
1Службове внесення розмінної монети на початку дня -200 грн.
2.Службова видача в кінці дня 235 грн.
Як правильно все це оформити в журналі РРО та касовій книзі підприємства

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Ви хочете сказати що у Вас виторг - 35 грн? Скажіть ще таку річ: у Вас РРо обнулює результати за день чи навіть після ззвіту - є готівка в сейфі.
Коли у мене РРО не обнулювалося , я робила так: створрювала субрахунок 301.1 - скринька рро
1. перший день мімсяця - РКО - 301.1 - видача розмінуи в скриньку РРО - 50
2. Службове внесення - 50
3. Торгуємо. ввечері - загальний виторг - 100 грн. запис в КОРО
4. ПКО - 100
5. РКО - 100 - здача в банк чи що у Вас там робиться з грошима.
6.Останній день місяця - служб. винесення - 50
7. ПКО 301.1 - 50 - розмінка. І так на округло.
Зараз є РРО в інших містах, ситсема трошки інша
1.Касова книга - ПКО - розмінна монета з головної каси п-ва
2. Служб.внесення - 50 грн
3 торгуємо . Служб винес. 50 грн. виторг 100 грн.
4. ПКО 100 грн.
5.РКО - інкасація 100 грн.
тобто розмінну вносимо -виносимо кожен день, залишок в касі завжди на 50 грн більше ніж виторг ,бо РРО обнулює і по цих касах інших операція окрім оприходування виручки і здачі в банк немає.

СТК
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 23 вересня 2011, 04:22

Повідомлення СТК »

Дякую.У мене каса обнулюється кожен день.
1.Коли я вношу розмінну монету я виписую ВКО на суму розмінки на бармена і роблю проводку Дт 301.1 (скринька РРО) і Кт 301.
2.Торгуємо
3.В кінці дня службове винесення і Z звіт.
4.ПКО тільки на виручку від бармена чи і на службове винесення теж.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

коли у мене була одна книжка на бар і офіс і там ще відображалися інші операції , ППКО РКО ми робили щодня на розмінку. Зараз ні, оскільки фактично касова дублює КОРо

Milav8217
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 26 січня 2012, 08:43

Повідомлення Milav8217 »

А что будет если обнуление по касе пошло после 22 часов, если в разрешение по торговля до 22. Кто что слышал о штрафах и чем это грозит

VLASTENA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1043
З нами з: 28 квітня 2011, 10:59
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 221 раз

Повідомлення VLASTENA »

Если разрешение по торговля до 22 -это как понять. Главное , что обнуление прошло до 24 часов.т.е. в день работы РРО .

Закрито

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”