Регистрация налоговых накладных в ЕРНН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

у меня две налоговые под одним номером зарегились в ЕРНН - это наказуемо?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Ребекка писав:у меня две налоговые под одним номером зарегились в ЕРНН - это наказуемо?
где-то я выше читала девочки писали, что нет #hunter#

KIA
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 лютого 2012, 04:22
Дякував (ла): 473 рази
Подякували: 54 рази

Повідомлення KIA »

Ребекка писав:у меня две налоговые под одним номером зарегились в ЕРНН - это наказуемо?

В Порядке заполнения налоговой накладной написано:

"Не допускається складання за однією датою податкових накладних з однаковим порядковим номером."

У Вас, я так понимаю, даты разные, поскольку в реестре и невозможно зарегистрировать одной датой два одинаковых номера, просто не примет программа.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

KIA писав:
Ребекка писав:у меня две налоговые под одним номером зарегились в ЕРНН - это наказуемо?

В Порядке заполнения налоговой накладной написано:

"Не допускається складання за однією датою податкових накладних з однаковим порядковим номером."

У Вас, я так понимаю, даты разные, поскольку в реестре и невозможно зарегистрировать одной датой два одинаковых номера, просто не примет программа.
Если НН не подлежат регистрации, то это всего лишь нарушение порядка ведения реестра, может и ничем не накажется. А если НН подлежат регистрации, то одну из них не зарегит, если они к тому же ещё и одной датой выписаны.

olesya-zdes
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 135
З нами з: 03 лютого 2014, 13:13
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 28 разів

Повідомлення olesya-zdes »

подскажите, пожалуйста, какую единицу измерения поставить, если у нас прошло "Технічне обслуговування кондиціонера" - грн, шт або послуга?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

olesya-zdes писав:подскажите, пожалуйста, какую единицу измерения поставить, если у нас прошло "Технічне обслуговування кондиціонера" - грн, шт або послуга?
а тут можно поставить и грн и послуга, то как контрагент запросит

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

KIA писав:
Ребекка писав:у меня две налоговые под одним номером зарегились в ЕРНН - это наказуемо?

В Порядке заполнения налоговой накладной написано:

"Не допускається складання за однією датою податкових накладних з однаковим порядковим номером."

У Вас, я так понимаю, даты разные, поскольку в реестре и невозможно зарегистрировать одной датой два одинаковых номера, просто не примет программа.
и я так думала, но зарегистрировались накладные одной датой и два одинаковых номера #swoon#
теперь дод.2 и выписывать заново?

KIA
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 лютого 2012, 04:22
Дякував (ла): 473 рази
Подякували: 54 рази

Повідомлення KIA »

Ребекка писав:
KIA писав:
Ребекка писав:у меня две налоговые под одним номером зарегились в ЕРНН - это наказуемо?

В Порядке заполнения налоговой накладной написано:

"Не допускається складання за однією датою податкових накладних з однаковим порядковим номером."

У Вас, я так понимаю, даты разные, поскольку в реестре и невозможно зарегистрировать одной датой два одинаковых номера, просто не примет программа.
и я так думала, но зарегистрировались накладные одной датой и два одинаковых номера #swoon#
теперь дод.2 и выписывать заново?
Честно говоря, не представляю, как такое может быть.
Да, делайте РК и выписывайте с новым номером, потому что это явное нарушение.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Останній день реєстрації податкових виписаних до 15 серпня - 30 серпня чи 31. Бо я от сиджу і думаю чи до п*ятниці треба все закрити чи можна і в понеділок?

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Inna Medvetska писав:Останній день реєстрації податкових виписаних до 15 серпня - 30 серпня чи 31. Бо я от сиджу і думаю чи до п*ятниці треба все закрити чи можна і в понеділок?
31 августа

"39. Для податкових накладних, дата складення яких припадає на період з 1 липня по 30 вересня 2015 року включно, не застосовуються граничні строки реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлені пунктом 201.10 статті 201 цього Кодексу, та встановлюються такі строки реєстрації:
податкові накладні, складені з 1 по 15 день (включно) місяця у період, зазначений в абзаці першому цього пункту, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних до останнього дня (включно) місяця, в якому вони були складені;
податкові накладні, складені з 16 по останній день (включно) місяця у період, зазначений в абзаці першому цього пункту, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних до 15 числа (включно) місяця, наступного за місяцем, в якому вони були складені.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”