Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Kassy79
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 157
З нами з: 03 січня 2017, 15:23
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 64 рази

Повідомлення Kassy79 »

PPS писав:
Kassy79 писав:
PPS писав:УРРРРРРРРРРРААААА... СЕЛЬХОЗНИКИ!!!#dance#
Как раз у меня и случилось счастье!!! #clamping#
Приняли Таблицу критериев.
ДЕЛЮСЬ:
06.11.2017 отправил очередной вариант Таблицы - без никаких пояснений, Додатков и т.п. - отметка в графе "Сільськогосподарський товаровиробник, що до 01 січня ...."
В самой таблице - два кода 1001 Пшеница и 120600 Насіння соняшника.
БОЛЬШЕ НИЧЕГО - подписи естественно директора.

Аналогичную отправлял самой первой, еще в августе... Надежды не было на нее вообще, но писал пост выше про проверку отосланных Таблиц и вспомнил, что эту "безнадегу" как раз и не проверял - отослал с тем же номером и датой - приходит ответ - Документ не прийнято. По документу від .... № 2 вже прийнято рішення - Враховано )

И опять эта скобка #swoon#

Вообщем, резюме, по с/х:
- пишете только код КВЕД 01.11 (у меня) в столбце 2 и исходящие коды УКТ ЗЕД в столбце 4, ничего больше, ничего не прикладывайте и да будет всем СЧАСТЬЕ!!!#yahoo#


З.Ы. Как раз сегодня получил "нехилую" предоплату - теперь будем проверять как работает Таблица
Так а что дает вам такая принятая Таблица, если там нет входящих кодов? Для расчета критериев это то же самое, если бы таблицы не было вообще...
Принятая Таблица критериев дает возможность БЕЗ МОНИТОРИНГА (и соответственно без БЛОКА) выписывать НН на указанные в Таблице коды ИСХОДЯЩИЕ, поэтому и пишу, что будем посмотреть как оно будет работать.
И сразу же - интересно, какую-такую недостоверную информацию я мог бы подать (это уже на случай блокировки заявленных кодов), если никакой информации к Таблице не было, кроме как опять таки только 2 кода с/х продукции.
К сожалению, это не так. Принятая таблица лишь позволяет при мониторинге корректно рассчитать первый критерий, а именно разницу между входящими и исходящими кодами товаров и услуг (это как раз актуально у производственников, у кого на входе и выходе разные коды). Поэтому принятая таблица значительно уменьшает "шансы" на блокировку НН, но мониторинг не отменяет. Это такая себе технологическая карта. Именно такой смысл заложен в приказе № 567...

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

ХитрыйБух писав:
Діна 1977 писав:
Славнюшечка писав:Добрый день, ребята пожалуйста скиньте
- зразок подання запиту на отримання публічної інформації,
що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби України;
и
- зразок скарги

на электронный адрес
galinaauditor1@gmail.com


Очень-очень срочно нужно, едет машина на Киев, нужно передать.
Спасибо.
Я Вам скинула скарги на вибір 3 штуки.
Пришлите и мне, пожалуйста!#thank2#
100992@ukr.net
Скинула. Лист буде від Руслан.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Kassy79 писав:
Скрытый текст
PPS писав:
Kassy79 писав: Так а что дает вам такая принятая Таблица, если там нет входящих кодов? Для расчета критериев это то же самое, если бы таблицы не было вообще...
Принятая Таблица критериев дает возможность БЕЗ МОНИТОРИНГА (и соответственно без БЛОКА) выписывать НН на указанные в Таблице коды ИСХОДЯЩИЕ, поэтому и пишу, что будем посмотреть как оно будет работать.
И сразу же - интересно, какую-такую недостоверную информацию я мог бы подать (это уже на случай блокировки заявленных кодов), если никакой информации к Таблице не было, кроме как опять таки только 2 кода с/х продукции.
К сожалению, это не так. Принятая таблица лишь позволяет при мониторинге корректно рассчитать первый критерий, а именно разницу между входящими и исходящими кодами товаров и услуг (это как раз актуально у производственников, у кого на входе и выходе разные коды). Поэтому принятая таблица значительно уменьшает "шансы" на блокировку НН, но мониторинг не отменяет. Именно такой смысл заложен в приказе № 567...
Це Ваш практичний досвід чи роздуми на тему теорії вірогідності? З мого практичного досвіду - правий PPS, так як після врахування таблиці мої ПН не моніторяться (не потрапляють у перегляд звітності) і не блокуються, хоча співвідношення вхідних/вихідних кодів приблизно на тому ж рівні, що були на момент потрапляння під блокування. Що буде далі - подивимося.

Kassy79
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 157
З нами з: 03 січня 2017, 15:23
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 64 рази

Повідомлення Kassy79 »

marina11 писав:
Kassy79 писав:
Скрытый текст
PPS писав: Принятая Таблица критериев дает возможность БЕЗ МОНИТОРИНГА (и соответственно без БЛОКА) выписывать НН на указанные в Таблице коды ИСХОДЯЩИЕ, поэтому и пишу, что будем посмотреть как оно будет работать.
И сразу же - интересно, какую-такую недостоверную информацию я мог бы подать (это уже на случай блокировки заявленных кодов), если никакой информации к Таблице не было, кроме как опять таки только 2 кода с/х продукции.
К сожалению, это не так. Принятая таблица лишь позволяет при мониторинге корректно рассчитать первый критерий, а именно разницу между входящими и исходящими кодами товаров и услуг (это как раз актуально у производственников, у кого на входе и выходе разные коды). Поэтому принятая таблица значительно уменьшает "шансы" на блокировку НН, но мониторинг не отменяет. Именно такой смысл заложен в приказе № 567...
Це Ваш практичний досвід чи роздуми на тему теорії вірогідності? З мого практичного досвіду - правий PPS, так як після врахування таблиці мої ПН не моніторяться (не потрапляють у перегляд звітності) і не блокуються, хоча співвідношення вхідних/вихідних кодів приблизно на тому ж рівні, що були на момент потрапляння під блокування. Що буде далі - подивимося.
Ні, не практичний, а те, що закладено було при розробці критеріїв. Я буду тільки рада, якщо на практиці відбувається по іншому, і прийнятої таблиці достатньо для неблокування ПН.
Тільки я не зрозуміла, а звідки ви бачите, що ПН не попала під моніторинг? І в таблиці ви також не вказували коди вхідних ПН?

Medusa
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 07 травня 2013, 23:30
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 79 разів

Повідомлення Medusa »

Славнюшечка писав:Добрый день, ребята пожалуйста скиньте
- зразок подання запиту на отримання публічної інформації,
що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби України;
и
- зразок скарги

на электронный адрес
galinaauditor1@gmail.com


Очень-очень срочно нужно, едет машина на Киев, нужно передать.
Спасибо.
Смотрите на предыдущей странице ссылку на Запит (красная надпись)

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Kassy79 писав:
marina11 писав:
Kassy79 писав:
Скрытый текст
К сожалению, это не так. Принятая таблица лишь позволяет при мониторинге корректно рассчитать первый критерий, а именно разницу между входящими и исходящими кодами товаров и услуг (это как раз актуально у производственников, у кого на входе и выходе разные коды). Поэтому принятая таблица значительно уменьшает "шансы" на блокировку НН, но мониторинг не отменяет. Именно такой смысл заложен в приказе № 567...
Це Ваш практичний досвід чи роздуми на тему теорії вірогідності? З мого практичного досвіду - правий PPS, так як після врахування таблиці мої ПН не моніторяться (не потрапляють у перегляд звітності) і не блокуються, хоча співвідношення вхідних/вихідних кодів приблизно на тому ж рівні, що були на момент потрапляння під блокування. Що буде далі - подивимося.
Ні, не практичний, а те, що закладено було при розробці критеріїв. Я буду тільки рада, якщо на практиці відбувається по іншому, і прийнятої таблиці достатньо для неблокування ПН.
Тільки я не зрозуміла, а звідки ви бачите, що ПН не попала під моніторинг? І в таблиці ви також не вказували коди вхідних ПН?
Моя історія вже достатьно описана у цій гілці. Через зменшення залишків, що були на складі на початок року у мене по ВСІЙ продукції йде - залишок. Обсяги щомісяця - 1 500 000 грн, у жовтні - 2 000 000. У червні був блок на все, що перевищило 500 000 грн. Після врахування таблиці всі ПН реєструються. Як я розумію, ПН, що потрапляють під моніторинг, можна побачити у електронному кабінеті у розділі "перегляд звітності" зі статусом "ризикова". Такі ПН можуть зареєструватися, можуть бути заблоковані. У мене торгівля, тож у моїй таблиці вхідний УКД = вихідний УКД
Висновок про припинення моніторингу по кодах, зазначених у таблиці після її врахування зроблено після спілкування з представниками нашої обласної комісії по розгляду заблокованих ПН і перевірений практично. Паралельно з основною реалізацією маю щомісяця 2 суми по 100 грн на "послуги складування". Ці суми у червні були заблоковані, у липні - єдині потрапили у "перегляд звітності" і були зареєстровані, надалі - реєструються.

Kassy79
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 157
З нами з: 03 січня 2017, 15:23
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 64 рази

Повідомлення Kassy79 »

Medusa писав:
Славнюшечка писав:Добрый день, ребята пожалуйста скиньте
- зразок подання запиту на отримання публічної інформації,
що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби України;
и
- зразок скарги

на электронный адрес
galinaauditor1@gmail.com


Очень-очень срочно нужно, едет машина на Киев, нужно передать.
Спасибо.
Смотрите на предыдущей странице ссылку на Запит (красная надпись)
Люди, я что-то пропустила, для каких целей ві подаете этот запит? Для получения информации по оверрайду?

Kassy79
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 157
З нами з: 03 січня 2017, 15:23
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 64 рази

Повідомлення Kassy79 »

marina11 писав:
Kassy79 писав:
marina11 писав:Це Ваш практичний досвід чи роздуми на тему теорії вірогідності? З мого практичного досвіду - правий PPS, так як після врахування таблиці мої ПН не моніторяться (не потрапляють у перегляд звітності) і не блокуються, хоча співвідношення вхідних/вихідних кодів приблизно на тому ж рівні, що були на момент потрапляння під блокування. Що буде далі - подивимося.
Ні, не практичний, а те, що закладено було при розробці критеріїв. Я буду тільки рада, якщо на практиці відбувається по іншому, і прийнятої таблиці достатньо для неблокування ПН.
Тільки я не зрозуміла, а звідки ви бачите, що ПН не попала під моніторинг? І в таблиці ви також не вказували коди вхідних ПН?
Моя історія вже достатьно описана у цій гілці. Через зменшення залишків, що були на складі на початок року у мене по ВСІЙ продукції йде - залишок. Обсяги щомісяця - 1 500 000 грн, у жовтні - 2 000 000. У червні був блок на все, що перевищило 500 000 грн. Після врахування таблиці всі ПН реєструються. Як я розумію, ПН, що потрапляють під моніторинг, можна побачити у електронному кабінеті у розділі "перегляд звітності" зі статусом "ризикова". Такі ПН можуть зареєстркватися, можуть бути заблоковані. У мене торгівля, тож у моїй таблиці вхідний УКД = вихідний УКД
Висновок про припинення моніторингу по кодах, зазначених у таблиці після її врахування зроблено після спілкування з представниками нашої обласної комісії по розгляду заблокованих ПН і перевірений практично. Паралельно з основною реалізацією маю щомісяця 2 суми по 100 грн на "послуги складування". Ці суми у червні були забоковані, у липні - єдині потрапили у "перегляд звітності" і були зареєстровані, надалі - реєструються.
Ага, зрозуміло. Ну я ж кажу це прекрасно, якщо таблиці достатньо для неблокування)) До речі, при розмові з представником центральної комісії ДФС у мене також склалася думка, що вона не розуміє призначення таблиці)) А саме вона не розуміла, як можна, іголовне навіщо, подавати таблицю до фактичного блокування. І це було вже після змін до Критеріїв. І ці люди приймають рішення про розлокування/відмову у розблокуванні ПН((

Medusa
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 07 травня 2013, 23:30
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 79 разів

Повідомлення Medusa »

Kassy79 писав:
Medusa писав:
Славнюшечка писав:Добрый день, ребята пожалуйста скиньте
- зразок подання запиту на отримання публічної інформації,
що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби України;
и
- зразок скарги

на электронный адрес
galinaauditor1@gmail.com


Очень-очень срочно нужно, едет машина на Киев, нужно передать.
Спасибо.
Смотрите на предыдущей странице ссылку на Запит (красная надпись)
Люди, я что-то пропустила, для каких целей ві подаете этот запит? Для получения информации по оверрайду?
Часто бывает, что сроки рассмотрения жалоб не соблюдаются, тогда подается такой Запит на получение Решения по жалобе.

Ulcha
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 21 листопада 2017, 14:30
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ulcha »

Кому приходил положительный ответ на скаргу на решение об отказе регистрации налоговых накладных, подскажите, пожалуйста, как лучше оформлять копии документов: сшивать, или не сшивать, ставить просто печать подпись и згідно з оригіналом?

И какой почтой последнее время лучше отправлять? с уведомлением?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”