Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Вик@
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 933
З нами з: 04 жовтня 2010, 01:34
Дякував (ла): 451 раз
Подякували: 264 рази

Повідомлення Вик@ »

tatiana_2102 писав:Ну ось і все, приїхали#cray# . Прийшла кв.2 на Додаток до критеріїв "Документ не прийнято. Інформація з Таблиці даних платника не врахована". Що це значить? І шо далі робити? Куди бігти? В які двері стукати?#help#
Капец((( Теперь появилось еще одно место для коррупции - комиссия за определенную сумму будет решать - разблокировать регистрацию или попросить еще#wall# Работа как в сказке - чем дальше, тем страшнее(((

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Руденька35 писав:
olly suh писав:Заблокирована налоговая по транспортным услугам, причина та же, что и для товара: ".. виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно УКТ ЗЕД: 49.41.19-00.00"
У вас так же , перевозчики? не логично)
Да.да. Так само.
У мене також. Така ж параша.

Руденька35
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 06 липня 2017, 14:32
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Руденька35 »

Вчора в СМІ говорили, що 93% заблокованих-це перевізники. До біса логіку!! Куди ломитися, що робити...ніхто не знає. Місцева ОДПІ шле коректно на три веселих букви.
Не сплю ночами, синцям і мішкам під очима, можуть заздрити кенгуру)))
Але ми прорвемося!!! На зло тим всим жирним, вонючим,зажраним очільникам країни нашої країни!! Ух!!! Ненавиджу! Душать з усих сторін.
Пардон))) Прорвало))))

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

barash_vn писав:https://petition.president.gov.ua/petition/38230
Голосуємо.............а вдруг допоможе))))
Я проголосувала, навіть чоловіка заставила щоб проголосував хоч він і говорив , що не бухгалтер. Але щось не дуже двигається , аж навіть якесь розчарування#cray# . Тільки 166 голосів! Це мабуть тільки цим бухгалтерам не подобається блокування податкових. Ех.......

BroM
Оракул
Оракул
Повідомлень: 206
З нами з: 14 квітня 2014, 20:52
Дякував (ла): 488 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення BroM »

Добрый день ! Помогите сконвертировать ключи Медка для входа в личный кабинет, читаю, разобраться не могу,спасибо

tatiana_2102
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 20 травня 2014, 16:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення tatiana_2102 »

Діна 1977 писав:
barash_vn писав:https://petition.president.gov.ua/petition/38230
Голосуємо.............а вдруг допоможе))))
Я проголосувала, навіть чоловіка заставила щоб проголосував хоч він і говорив , що не бухгалтер. Але щось не дуже двигається , аж навіть якесь розчарування#cray# . Тільки 166 голосів! Це мабуть тільки цим бухгалтерам не подобається блокування податкових. Ех.......
Так Продан же сказав "...відсоток податкових накладних, які можуть бути зупиненими, не перевищить 0,1% від загальної кількості перевірених. Мова йде про близько 200-400 суб’єктів господарювання..." Значить ми попали в ці 200-400 несчасних бухгалтерів, а в інших все в порядку#impossibl .
А як вам такі критерії зупинки реєстрації від цього ж самого "пана": "Так, за його словами, якщо ... націнка на товар перевищує півтора рази...або, наприклад, сумарне значення ПДВ у зупинених накладних більше за середнє значення сплати ПДВ за останні 12 місяців, то система зупинить таку реєстрацію." В якому документі це написано? Може я чогось не знаю?

BroM
Оракул
Оракул
Повідомлень: 206
З нами з: 14 квітня 2014, 20:52
Дякував (ла): 488 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення BroM »

Формат ключів, який підтримує портал «Є-Дата» http://e-data.gov.ua/, відрізняється від формату ключів АЦСК «Україна». Для того щоб мати можливість використовувати ключі та сертифікати, видані АЦСК «Україна», на порталі «Є-Дата», Вам необхідно виконати їх конвертацію.
Для конвертації необхідно завантажити архів «KeyConverterSetup.zip», розпакувати його та у створеному каталозі «KeyConverterSetup» запустити програму конвертації «KeyConverter.exe».


Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

BroM писав:Добрый день ! Помогите сконвертировать ключи Медка для входа в личный кабинет, читаю, разобраться не могу,спасибо
Я захожу через ключи медка и все хорошо. Через мозилу...

BroM
Оракул
Оракул
Повідомлень: 206
З нами з: 14 квітня 2014, 20:52
Дякував (ла): 488 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення BroM »

Ан-ия писав:
BroM писав:Добрый день ! Помогите сконвертировать ключи Медка для входа в личный кабинет, читаю, разобраться не могу,спасибо
Я захожу через ключи медка и все хорошо. Через мозилу...
Попробую через мозилу, спасибо. Выбираете ключ директора Медка формата ZS2 ?

BroM
Оракул
Оракул
Повідомлень: 206
З нами з: 14 квітня 2014, 20:52
Дякував (ла): 488 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення BroM »

не получается , нужно как-то суметь сконвертировать, капец.. нужно быть еще и Ай Ти-шником

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”