Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Ларчик33 писав:
Moka писав:https://petition.president.gov.ua/petition/39900
3 попытка) печально что за петицию от отмене блокировки ВКонтакте хватило голосов, а на отмену блокировки ПН никак(
ха ха... вы думаете и я и мои знакомые хотели там проголосавать с самого начала...как только появилась эта петиция и не возможно...после регистрации "ОНО" не инече))), писалО : ваши данные чего-то там, типа проверяются или как-то так, дословно не помню, зайдите позже и все...и привет.. я так недельку промучилась да и все поняла;))
кто ж нам даст -то посягнуть на такую "курицу несущую золотые яйца...".... и здесь ранее писали об этом...(там где-то в августе примерно и другие пользователи), что проголосовать не дает этот сайтик.
Ця петиція набагато краща, ніж попередня, але "Передбаченими законом та Конституцією України засобами сприяти як найскорішому розгляду та прийнятті Верховною Радою України проекту Закону України № 7115 від 15.09.2017 «Про внесення змін до підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних»." ?! Для мене необхідність і корисність цього проекту під великим питанням. Якби у ньому прописувалося реальне продовження тестового режиму без блокування та обмеження у 30 днів на подання "повідомлення" і без "ручного керування". А так може стати набагато гірше, тільки вже на законних підставах. Та ще й нашими ж руками.

Оксана Михневич
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 20 листопада 2017, 11:11
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Оксана Михневич »

Добрый день.
Подскажите, жалобу можно писать одну на 2 заблокированных НН
или на каждую отдельная жалоба?

tiex1994
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 21 листопада 2017, 14:40
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 52 рази

Повідомлення tiex1994 »

Оксана Михневич писав:Добрый день.
Подскажите, жалобу можно писать одну на 2 заблокированных НН
или на каждую отдельная жалоба?
по идее у Вас есть два "ришення" - значит 2 жалобы. Т.к. жалоба идет на "ришення"
Я думаю что можно одним пакетом отправить, но жалобы две.

Оксана Михневич
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 20 листопада 2017, 11:11
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Оксана Михневич »

tiex1994 писав:
Оксана Михневич писав:Добрый день.
Подскажите, жалобу можно писать одну на 2 заблокированных НН
или на каждую отдельная жалоба?
по идее у Вас есть два "ришення" - значит 2 жалобы. Т.к. жалоба идет на "ришення"
Я думаю что можно одним пакетом отправить, но жалобы две.
спасибо

tiex1994
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 21 листопада 2017, 14:40
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 52 рази

Повідомлення tiex1994 »

marina11 писав: Ця петиція набагато краща, ніж попередня, але "Передбаченими законом та Конституцією України засобами сприяти як найскорішому розгляду та прийнятті Верховною Радою України проекту Закону України № 7115 від 15.09.2017 «Про внесення змін до підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних»." ?! Для мене необхідність і корисність цього проекту під великим питанням. Якби у ньому прописувалося реальне продовження тестового режиму без блокування та обмеження у 30 днів на подання "повідомлення" і без "ручного керування". А так може стати набагато гірше, тільки вже на законних підставах. Та ще й нашими ж руками.
для мене це все якийсь сюр, тяжкий та неосяжний брєд. В результаті якого "під шумок" спокійнісінько по скаргам (через нерозгляд в зв"язку з закінченням терміну") розблокуютьсяя якісь реально фіктивні мільйонні суми, а біснес просто вмре. В нас у зв"язку з цим блокуванням оборот жовтня, вже й листопада скоротився (верніше зупинився) через брак коштів - тупо накопичується ПК і відповідно за по декларації якби все йшло нормально то було б до сплати немаленька сума і жовтень і листопад - а так накопичується мінус в декларації.
Дебіли, в мене просто нема вже ні слів, ні матів, ні емоцій.
Я як в тому мультфільмі "хочу щоб усього цього ніколи не було" :)
Були ж раніше зустрічні документальні перевірки, в нас і по 12 раз на рік були - ті ж самі копії документів несли та все ок було. А оце нагородили городу. Ідіоти.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Девочки, не могу удержаться. Может многие и читали это в Ресурсах, но все же:
Машуня 22.11.17 07:37
О-ла-ла!... Зустрілися якось новий Митний тариф, вдосконалена СМКОР та звичайні складські залишки у ресторані "ДФС", напиячилися до "неймовірних покращень" і вирішили піти привітати знайомого бухгалтера з Новим роком.... Хоч би не дійшли, падлюки...

PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

Оксана Михневич писав:Добрый день.
Подскажите, жалобу можно писать одну на 2 заблокированных НН
или на каждую отдельная жалоба?
У меня была такая ситуация - по одному товару на одного Покупателя, в пределах одного Договора:
Пояснення к Повідомленню писал одно, присваивал два исходящих и прикладывал с одинаковым текстом на каждую налоговую накладную, пакет приложений к Поясненню (Повідомленню) формировал также в двух экземплярах, разница была только в заблокированных НН и квитанциях о блокировках. Ответ на Повидомлення отрицательный.

Пришла пора жалобы - аналогично писал две жалобы - текст почти одиноковый (ответ по одному Повидомленню был просрочен) и документы дублировал - по 1,5кг бандероль поехала на ДФС. (зато им есть теперь чем печки-буржуйки топить)
Результат - обе зарегистрированы по решению Комиссии.

Оксана Михневич
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 20 листопада 2017, 11:11
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Оксана Михневич »

PPS писав:
Оксана Михневич писав:Добрый день.
Подскажите, жалобу можно писать одну на 2 заблокированных НН
или на каждую отдельная жалоба?
У меня была такая ситуация - по одному товару на одного Покупателя, в пределах одного Договора:
Пояснення к Повідомленню писал одно, присваивал два исходящих и прикладывал с одинаковым текстом на каждую налоговую накладную, пакет приложений к Поясненню (Повідомленню) формировал также в двух экземплярах, разница была только в заблокированных НН и квитанциях о блокировках. Ответ на Повидомлення отрицательный.

Пришла пора жалобы - аналогично писал две жалобы - текст почти одиноковый (ответ по одному Повидомленню был просрочен) и документы дублировал - по 1,5кг бандероль поехала на ДФС. (зато им есть теперь чем печки-буржуйки топить)
Результат - обе зарегистрированы по решению Комиссии.
по одному ответу прошло больше 10 дней?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

Оксана Михневич писав:
PPS писав:
Оксана Михневич писав:Добрый день.
Подскажите, жалобу можно писать одну на 2 заблокированных НН
или на каждую отдельная жалоба?
У меня была такая ситуация - по одному товару на одного Покупателя, в пределах одного Договора:
Пояснення к Повідомленню писал одно, присваивал два исходящих и прикладывал с одинаковым текстом на каждую налоговую накладную, пакет приложений к Поясненню (Повідомленню) формировал также в двух экземплярах, разница была только в заблокированных НН и квитанциях о блокировках. Ответ на Повидомлення отрицательный.

Пришла пора жалобы - аналогично писал две жалобы - текст почти одиноковый (ответ по одному Повидомленню был просрочен) и документы дублировал - по 1,5кг бандероль поехала на ДФС. (зато им есть теперь чем печки-буржуйки топить)
Результат - обе зарегистрированы по решению Комиссии.
по одному ответу прошло больше 10 дней?
Нам заблокували ПН, подали документи,комісія відмовила у реєстрація 18,08,2017, скаргу не подавали ,08,11,2017 Київ розблокував, так що і таке буває

PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

Оксана Михневич писав:
PPS писав:
Оксана Михневич писав:Добрый день.
Подскажите, жалобу можно писать одну на 2 заблокированных НН
или на каждую отдельная жалоба?
У меня была такая ситуация - по одному товару на одного Покупателя, в пределах одного Договора:
Пояснення к Повідомленню писал одно, присваивал два исходящих и прикладывал с одинаковым текстом на каждую налоговую накладную, пакет приложений к Поясненню (Повідомленню) формировал также в двух экземплярах, разница была только в заблокированных НН и квитанциях о блокировках. Ответ на Повидомлення отрицательный.

Пришла пора жалобы - аналогично писал две жалобы - текст почти одиноковый (ответ по одному Повидомленню был просрочен) и документы дублировал - по 1,5кг бандероль поехала на ДФС. (зато им есть теперь чем печки-буржуйки топить)
Результат - обе зарегистрированы по решению Комиссии.
по одному ответу прошло больше 10 дней?
Да - ответ на "Повидомлення" прислали день через день, по одному на 10 день, по второму на 11...

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”