Всё! Кина не будет! Электричество кончилось?

Подання звітності в електронному вигляді
svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Valentina писав:Кому нибудь, уже пришли Вытяги сегодня?
Мне нет.
Хоть бы разместили какую нибудь информацию от ФСУ.
я запит выдправила о 9.15, біля 11,00 був витяг
а по ін фірмі ПН відправила на реєстрацію - висить

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

Я. тоже сегодня повторно отправила вчерашние запиты и ничего нет кроме Повідомлень.
Ну разве можно так работать? Просто ужас. А, теперь ещё будем отсылатьЗзапити для того, что бы проверять свои эл. счета. Что тогда будет с сервером?. НН нужно выписывать покупателю по первому событию, а если ответы на Запити о состоянии эл. счёта не будут приходить по нескольку дней?. Как хочется всё бросить и забыть как страшный сон.

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Valentina писав:Я. тоже сегодня повторно отправила вчерашние запиты и ничего нет кроме Повідомлень.
Ну разве можно так работать? Просто ужас. А, теперь ещё будем отсылатьЗзапити для того, что бы проверять свои эл. счета. Что тогда будет с сервером?. НН нужно выписывать покупателю по первому событию, а если ответы на Запити о состоянии эл. счёта не будут приходить по нескольку дней?. Как хочется всё бросить и забыть как страшный сон.
У меня тоже Витяг не пришел по вчерашнему Запиту. Один пришел, второй - нет!

Анатель
Гуру
Гуру
Повідомлень: 87
З нами з: 18 лютого 2015, 17:31
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Анатель »

Вчера отправила прибыль. Всё пришло) Правда сначала пришли квитанции №2, а потом квитанции №1.
Час назад отправила баланс...пока жду)

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Для Анни: відправила сьогодні УР з ПДВ. Бо інспектор в мене як попугай заладив своє: звітну нову ні, тільки УР.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Natalenna писав:Для Анни: відправила сьогодні УР з ПДВ. Бо інспектор в мене як попугай заладив своє: звітну нову ні, тільки УР.
так "звитна нова" только в период сдачи отчета подается.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Вика23 писав:
Natalenna писав:Для Анни: відправила сьогодні УР з ПДВ. Бо інспектор в мене як попугай заладив своє: звітну нову ні, тільки УР.
так "звитна нова" только в период сдачи отчета подается.
я розумію це, але ситуація була така: у понеділок я хотіла відправити звітну нову, інспектор сказав відправити УР, на який мені прийшла помилкова квитанція бо термін здачі 24.02. На це інспектор відповів, що подати УР 25.02, бо за звітну нову 24.02 їм сказали штрафувати. На думку інспектора мого району звітний період продовжили тільки для звітності, що зависла на сервері, хоч і шлюз видає інше у квитанції. Кажу, заладив як попугай.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Нато4ка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 213
З нами з: 02 лютого 2015, 15:15
Дякував (ла): 86 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Нато4ка »

кто сдавал прибыль в налоговую за последние 2 дня - сдавали прямым соединением, или как обычно, чтобы квитанции быстро приходили? не очень хочется снова испытать непередаваемые ощущения, как на прошлой неделе с ндс и есв по 3 дня квитанции, а потом "вибачте за незручносты"

29umka11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 577
З нами з: 24 січня 2014, 21:40
Дякував (ла): 445 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення 29umka11 »

Нато4ка писав:кто сдавал прибыль в налоговую за последние 2 дня - сдавали прямым соединением, или как обычно? не очень хочется снова испытать непередаваемые ощущения, как на прошлой неделе с ндс и есв по 3 дня квитанции, а потом "вибачте за незручносты"
Вчера сдавала прямым соединением где-то в районе 3 часов, при проверке связь постоянно прерывалась, но вечером уже пришли квитанции о принятии

Ксенія
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 16 грудня 2014, 18:34
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Ксенія »

Мені також вчора на 5 запитів на витяг пришло тільки повідомлення що доставлені, і все глухо як в танку. А податкову зареєстрували на протязі 5 хвилин і на запит про спецрахунок ПДВ також прийшов витяг через хвилин 15. Що це таке?

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”