Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13686
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27922 рази

Повідомлення Яков »

fin_o писав:
Ир4ик писав:
Яков писав:Не думаю, что это корректно, исправлена начисленная сумма з/п, не соответствует расчетной ведомости и т.д. Я буду ждать обновлений ПО.
И я согласна, что не правильно исправлять сумму НАЧИСЛЕННОЙ ЗП.
Это полностью рвет учет!
И я с Вами согласен! Не забывайте:
1.У меня - только ФОПы - уже немного проще.
2.Это - версия для налоговой!
3.На случай возникновения возможных вопросов со стороны налоговой в будущем есть простое подтверждение: правильно составленный отчёт с автоматически рассчитанными в Медке-онлайн цифрами по ЕСВ они не захотели принимать: их это глюки, или нет, меня мало волнует, есть квитанция 2 о непринятии с правильно отражённой з/п.
.....
Я не знаю, как в налоговой исправят обработку отчётов в дальнейшем, но при заполнении построчно никогда не будет правильно считать, если з/п (или класс риска) по каждому работнику обязывает округлять.
В моём примере, 36,83%, даже, если округлить построчно, тогда итоговая сумма будет неправильной и отчёт не примется тоже
Должно быть - Итоговая цифра 8100*36,83%=2983,23, а получится 2983,26.
Зображення

По 3-м работникам писать 497,20, а по остальным 3-м 497,21 - тоже будет ошибка!
И что делать?#cray#
По тем ФОПам, у которых з/п работникам показана 1400грн ничего переделывать не пришлось - там всё без округлений.
Зображення

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

ar4ik писав:
СТВ писав:Скажите, нужно ли в табл. 1 заполнять поля 19 и 20 (середня з/пл за 2014р и среднемесячн. кол-во застрахованых за 2014г)
Без этого отчёт не принимается.
принимается, ставите крестик в реквизите 17 возле НІ и все примет

Alisa2014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 11 грудня 2014, 09:10
Дякував (ла): 217 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Alisa2014 »

СТВ писав:Скажите, нужно ли в табл. 1 заполнять поля 19 и 20 (середня з/пл за 2014р и среднемесячн. кол-во застрахованых за 2014г)
Только если применяете коэффициент

Elenka_28
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 117
З нами з: 28 вересня 2011, 08:31
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Elenka_28 »

Бухгалтера из зоны АТО, КТо-нибудь ставил код категорії ЗО 49. Если сотрудник работающий инвалид и находится в зоне АТО: что ставить 2 или 49?

taya2007
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 08 червня 2015, 15:58
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення taya2007 »

Я сдала отчет, пришла вторая кв. есть ошибки в 6 таблице с этими копейками. Что мне делать , сдать еще раз с правильной суммой? все осталось как и в предыдущих месяцах? последний отчет и будет правильный?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13686
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27922 рази

Повідомлення Яков »

СТВ писав:Скажите, нужно ли в табл. 1 заполнять поля 19 и 20 (середня з/пл за 2014р и среднемесячн. кол-во застрахованых за 2014г)
Только, если Вы применяете понижающий коэффициент:
6. Отчет должен содержать такие обязательные реквизиты:
...
среднемесячная заработная плата, на которую начисляется единый взнос в расчете на одно застрахованное лицо за 2014 год (при применении коэффициента);

среднемесячное количество застрахованных лиц за 2014 год (при применении коэффициента);
Зображення

Larabara
Гений
Гений
Повідомлень: 315
З нами з: 20 жовтня 2012, 14:16
Дякував (ла): 207 разів
Подякували: 122 рази

Повідомлення Larabara »

V. Виправлення помилок
1. У разі виявлення помилки у Звіті до закінчення терміну подання цього Звіту страхувальник повторно формує та подає Звіт у повному обсязі до фіскального органу за місцем обліку.
Чинним вважається останній електронний або паперовий Звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності, визначених цим Порядком.

LEMON
Оракул
Оракул
Повідомлень: 226
З нами з: 08 квітня 2015, 11:29
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення LEMON »

Тюша писав:У меня отчет сходится, но т.к. я зарплату выплатила и налоги перечислила, то вылазит недоплата 0.02коп. И я стою перед дилемой: показывать недоимку или вариант Якова. Пока не решила.
У меня такое біло я доплатила єти копейки , еще срок не истек уплаты, а отчет сдавать можно несколько раз, последний правильный мне так инспектор сказала

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

LEMON писав:
Тюша писав:У меня отчет сходится, но т.к. я зарплату выплатила и налоги перечислила, то вылазит недоплата 0.02коп. И я стою перед дилемой: показывать недоимку или вариант Якова. Пока не решила.
У меня такое біло я доплатила єти копейки , еще срок не истек уплаты, а отчет сдавать можно несколько раз, последний правильный мне так инспектор сказала
Что значит срок не истек уплаты? Я зарплату выплатила за май 29.05.15. Срок у меня уже прошел. Конечно, связываться с 0.02 копейками я уверена,ДФС не станет, но все же...

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13686
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27922 рази

Повідомлення Яков »

Кстати, только сейчас обратил внимание, что изменился порядок заполнения в Додатке к табл.1.
Яким чином заповнюється рядок ”Виплачено заробітної плати усього ____ грн., у т. ч. у натуральній формі ____ грн.”, в табл.1 дод.4?

Было:
У рядку «Виплачено заробітної плати усього ____ грн., у т. ч. у натуральній формі ____ грн.,» додатка до таблиці 1 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску зазначається сума виплаченої заробітної плати у звітному місяці, незалежно від дати її нарахування.
Повна:
Відповідно до п. 4.1 розділу IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 вересня 2013 року за №1628/24160 (далі – Порядок № 454), додаток до таблиці 1 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску формується на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких провадиться нарахування (обчислення) або які підтверджують нарахування (обчислення) виплат (доходу), на які відповідно до Закону України від 8 липня 2010 року 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями нараховується єдиний внесок.
Пунктом 3.1 розділу ІІІ Порядку № 454 визначено, що роботодавці формують та подають звіт протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду.
Звітним періодом є календарний місяць.
У рядку «Виплачено заробітної плати усього ____ грн., у т. ч. у натуральній формі ____ грн.,» зазначається сума виплаченої заробітної плати у звітному місяці.
Теперь:
Коротка:
У рядку «Виплачено заробітної плати усього ____ грн., у т. ч. у натуральній формі ____ грн.» додатка до таблиці 1 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску зазначається сума заробітної плати, виплаченої у звітному місяці, тобто за вирахуванням військового збору, єдиного внеску, страхових внесків та сум податку на доходи фізичних осіб, обчисленого із застосуванням податкової соціальної пільги за її наявності .
Повна:
Відповідно до п.1 частини 1 ст. 7 Закону України від 8 липня 2010 року 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) для підприємств, установ та організацій, які використовують працю ФО на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, є сума нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України «Про оплату праці».
Під час нарахування доходів у формі заробітної плати база оподаткування визначається як нарахована заробітна плата, зменшена на суму ЄВ, страхових внесків до Накопичувального фонду, а у випадках, передбачених законом, – обов’язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника, а також на суму податкової соціальної пільги за її наявності (п. 164.6 ст. 164 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ)).
Крім того, згідно з п.п. 1.2 п. 16 прим. 1 підрозд. 10 розд. XX ПКУ об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 ПКУ. Так, п.п. 163.1.1 п. 163.1 ст. 163 ПКУ передбачено, що об’єктом оподаткування є, зокрема загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, до якого згідно з п.п. 164.2.1 п. 164.2 ст. 164 ПКУ включаються доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику відповідно до умов трудового договору (контракту).
Пунктом 1 розд. IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 (далі – Порядок № 435), визначено, що звіт щодо сум нарахованого ЄВ формується на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких провадиться нарахування (обчислення) або які підтверджують нарахування (обчислення) виплат (доходу), на які відповідно до Закону № 2464-VI нараховується ЄВ.
Для розрахунку та виплати заробітної плати використовуються, зокрема типові форми № П-6 «Розрахунково-платіжна відомість працівника» та № П-7 «Розрахунково-платіжна відомість (зведена)», затверджені наказом Державного комітету статистики України від 5 грудня 2008 року № 489 «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці», у лівій частині яких відображаються суми нарахованої заробітної плати за видами оплат, усі доплати, премії, допомоги тощо, а в правій – утримання за їх видами (виданий аванс, ЄВ, податок на доходи фізичних осіб, профспілкові внески, аліменти, аванси в банк і т.д.) і суми до виплати за кожним табельним номером і в цілому за структурним підрозділом чи установою.
Пунктом 1 розд. ІІІ Порядку № 435 визначено, що роботодавці формують та подають звіт протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду.
Звітним періодом є календарний місяць.
Враховуючи викладене вище, у рядку «Виплачено заробітної плати усього ____ грн., у т. ч. у натуральній формі ____ грн.,» додатка до таблиці 1 звіту щодо сум нарахованого ЄВ зазначається сума заробітної плати, виплаченої у звітному місяці, тобто за вирахуванням військового збору, ЄВ, страхових внесків та сум податку на доходи фізичних осіб, обчисленого із застосуванням податкової соціальної пільги за її наявності .
А я указал по старому, без вычета НДФЛ, ВС и ЕСВ. Придётся пересдавать опять:((
Зображення

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”