= Заполнение БАЛАНСА строчка за строчкой =

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

У мене тут така ситуація виникла. Ще у 2013 р. я накрутила із лікарняними і в результаті нарахувала собі пеню 22 грн. і сплатила її. Пеня та загубилася у ФСС з ТВП, чомусь вони зарахували із тої суми, яку я вертала все за мінусом тої пені. Після того була перевірка, тих 22 грн. так і висять на залишку у мене по Дт 378, у ФСС їх нема. Я зараз можу їх списати на 44 рах?
Та сама історія із ПДВ. у 2014 р. у мене на 20 грн. більше пені нарахувалося, я зараз можу сторнувати, щоб виправити 6415?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Natalenna писав:У мене тут така ситуація виникла. Ще у 2013 р. я накрутила із лікарняними і в результаті нарахувала собі пеню 22 грн. і сплатила її. Пеня та загубилася у ФСС з ТВП, чомусь вони зарахували із тої суми, яку я вертала все за мінусом тої пені. Після того була перевірка, тих 22 грн. так і висять на залишку у мене по Дт 378, у ФСС їх нема. Я зараз можу їх списати на 44 рах?
Та сама історія із ПДВ. у 2014 р. у мене на 20 грн. більше пені нарахувалося, я зараз можу сторнувати, щоб виправити 6415?
Добре б мати акт звірки хоч якийсь з ФСС і з ДФС... Хоча я від ДФС нормальний у тому році так і не вибила... Я по 6415 так вирівнювала.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Tasa писав:
Natalenna писав:У мене тут така ситуація виникла. Ще у 2013 р. я накрутила із лікарняними і в результаті нарахувала собі пеню 22 грн. і сплатила її. Пеня та загубилася у ФСС з ТВП, чомусь вони зарахували із тої суми, яку я вертала все за мінусом тої пені. Після того була перевірка, тих 22 грн. так і висять на залишку у мене по Дт 378, у ФСС їх нема. Я зараз можу їх списати на 44 рах?
Та сама історія із ПДВ. у 2014 р. у мене на 20 грн. більше пені нарахувалося, я зараз можу сторнувати, щоб виправити 6415?
Добре б мати акт звірки хоч якийсь з ФСС і з ДФС... Хоча я від ДФС нормальний у тому році так і не вибила... Я по 6415 так вирівнювала.
З ФСС у мене є акт перевірки, у якому пише, що переплат нема, є прийняті звіти, у який пише, що залишок коштів 0,00. Таке підійде?
З ДФС я планую то вирівняти у липні, коли нам докидали ці суми у СЕА. Підкладу роздруківку із СЕА до бухдовідки...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Natalenna писав:З ФСС у мене є акт перевірки, у якому пише, що переплат нема, є прийняті звіти. Таке підійде?
З ДФС я планую то вирівняти у липні, коли нам докидали ці суми у СЕА. Підкладу роздруківку із СЕА до бухдовідки...
Думаю -так.

Незнайомка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 18 травня 2015, 12:09
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Незнайомка »

Здравствуйте, девочки, подскажите, пожалуйста, баланс после начисления налога на прибыль меняется только в части пассива: уменьшается сумма нераспределенной прибыли и появляется кредиторка по налогу, а итоговые суммы остаются те же?

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1072
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 580 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Незнайомка писав:Здравствуйте, девочки, подскажите, пожалуйста, баланс после начисления налога на прибыль меняется только в части пассива: уменьшается сумма нераспределенной прибыли и появляется кредиторка по налогу, а итоговые суммы остаются те же?
да #smile3#

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Незнайомка писав:Здравствуйте, девочки, подскажите, пожалуйста, баланс после начисления налога на прибыль меняется только в части пассива: уменьшается сумма нераспределенной прибыли и появляется кредиторка по налогу, а итоговые суммы остаются те же?
Так в 1м2м -стр.1420,1620 (в тч1621)

Annya
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 16 квітня 2015, 12:39
Дякував (ла): 38 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Annya »

Добрый день, прошу помощи не знаю как выйти из ситуации правильно. Прошу не судить строго...
В октябре 15г, налоговая нам аннулировала свидетельство НДС, у нас товара+оф были на сумму больше 1 млн, и минус по декларации был, и директор решил сделать условную продажу только на минус по декларации, а теперь я не знаю как это все свести в отчет малого предприятия.
актив и пассив не сходится, даже если я не беру в учет все остатки (которых якобы нет), у меня пассив намного больше актива, и пришлось убрать сумму по счету 685 (предоплата по стройработам, которой уже больше 3-х лет)., долг по кредиту 361 я не показываю, т.к. пассив больше актива.
Как быть?
Я понимаю что это все неправильно, но все же...

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Правильны це проводки при закриті с-до по кт 6431
Дт 6432 Кт 443???

MariNka92
Оракул
Оракул
Повідомлень: 236
З нами з: 17 листопада 2015, 11:01
Дякував (ла): 101 раз
Подякували: 6 разів

Повідомлення MariNka92 »

Допоможіть! В оборотно-сальдовій відомості обороти по 79 рах не сходяться, а в кінцевому сальдо по кредиту вискакує сума збитку з балансу за 9 місяців. Що я не так закрила чи не закрила?

Відповісти

Повернутись до “Фінансова звітність”