Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Вик@
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 933
З нами з: 04 жовтня 2010, 01:34
Дякував (ла): 451 раз
Подякували: 264 рази

Повідомлення Вик@ »

Moka писав:
Buh_gal_ter писав:
zoltan писав:це у Вас відхилені , по заблокованих такий трюк би не пройшов
Ні, це точно заблоковані були. У відхилених ми простро змінювали копійки і відправляли повторно, а це точно заблоковані були. Контрагенти наші радіють)) Пробуйте. Зранку всі дзвонили, що наші ПН заблоковані, а зараз не вірять як ми зробили, що податкові розблокувались)
Попробовала только что такой трюк, ставит печать что "зареэстрована в ЭРПН", но в ЭРПН так и осталось "зупинено"
вот и мне кажется, что регистрация все равно будет остановлена(((

helenadnepr
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 29 червня 2017, 11:25
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення helenadnepr »

marina11 писав: Якщо стати на саму ПН і натиснути праву кнопку, є рядочок "відправити знову". На моїй заблокованій за червень він активний, тож можна скористатися, але я ризикувати не буду.
я тоже не буду)
а то у меня еще два раза налоговая зарегистрируется))

NataljaAcc
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 01 жовтня 2017, 22:23
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення NataljaAcc »

У меня одна еще с утра висит. Может попробовать еще раз отправить. Как считаете?

Nataly2017
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 13 липня 2017, 08:00
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Nataly2017 »

Вик@ писав:
Moka писав:
Buh_gal_ter писав: Ні, це точно заблоковані були. У відхилених ми простро змінювали копійки і відправляли повторно, а це точно заблоковані були. Контрагенти наші радіють)) Пробуйте. Зранку всі дзвонили, що наші ПН заблоковані, а зараз не вірять як ми зробили, що податкові розблокувались)
Попробовала только что такой трюк, ставит печать что "зареэстрована в ЭРПН", но в ЭРПН так и осталось "зупинено"
вот и мне кажется, что регистрация все равно будет остановлена(((
Читаем квитанции написано, что реєстрацію зупинено

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

helenadnepr писав:
marina11 писав: Якщо стати на саму ПН і натиснути праву кнопку, є рядочок "відправити знову". На моїй заблокованій за червень він активний, тож можна скористатися, але я ризикувати не буду.
я тоже не буду)
а то у меня еще два раза налоговая зарегистрируется))
Я попробую, взагалі я нічим не рискую ,не може заблокуватися щераз якщо код і дата повторюються, хоча впевнений на 100 % що не пройде

alyadn
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 27 листопада 2017, 16:53
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення alyadn »

Nataly2017 писав:
Вик@ писав:
Moka писав: Попробовала только что такой трюк, ставит печать что "зареэстрована в ЭРПН", но в ЭРПН так и осталось "зупинено"
вот и мне кажется, что регистрация все равно будет остановлена(((
Читаем квитанции написано, что реєстрацію зупинено
согласна с тем, что "Читаем квитанции написано, что реєстрацію зупинено"
такой трюк пробовали делать с РК:
квитанции 2 нет
приходит повторно квитанция 1 - в которой "реєстрацію зупинено"
Те, кто уверены, что зарегистрировалась заблокированная НН, предлагаю проверить, повлияло ли это на сумму Вашего лимита

Вик@
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 933
З нами з: 04 жовтня 2010, 01:34
Дякував (ла): 451 раз
Подякували: 264 рази

Повідомлення Вик@ »

zoltan писав:
helenadnepr писав:
marina11 писав: Якщо стати на саму ПН і натиснути праву кнопку, є рядочок "відправити знову". На моїй заблокованій за червень він активний, тож можна скористатися, але я ризикувати не буду.
я тоже не буду)
а то у меня еще два раза налоговая зарегистрируется))
Я попробую, взагалі я нічим не рискую ,не може заблокуватися щераз якщо код і дата повторюються, хоча впевнений на 100 % що не пройде
мне пришли налоговые от контрагентов - сначала в квитанции написано, что регистрация остановлена, потом приходят эти же налоговые с зелененьким штампиком, что документ зарегистрирован, но в самой квитанции написано: "РЕЄСТРАЦІЯ ЗУПИНЕНА" и в едином реестре их нет, чуда не произошло(((#wall# Ждала эти налоговые, чтобы не пополнять счет, не дождалась...#wall#

NataljaAcc
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 01 жовтня 2017, 22:23
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення NataljaAcc »

NataljaAcc писав:У меня одна еще с утра висит. Может попробовать еще раз отправить. Как считаете?
Коллеги, подскажите, если отправлю через "знову видправити документ" не задвоиться? Хоть бы как-то понимать дошла ли эта налоговая в их богодельню#wall#

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

zoltan писав:
helenadnepr писав:
marina11 писав: Якщо стати на саму ПН і натиснути праву кнопку, є рядочок "відправити знову". На моїй заблокованій за червень він активний, тож можна скористатися, але я ризикувати не буду.
я тоже не буду)
а то у меня еще два раза налоговая зарегистрируется))
Я попробую, взагалі я нічим не рискую ,не може заблокуватися щераз якщо код і дата повторюються, хоча впевнений на 100 % що не пройде
Спробуйте, але будьте дуже уважні. Медок некоректно відображає заблоковані ПН, відправлені повторно Можливо зараз щось змінили, але було так.
У реєстрі первинних документів така ПН відображається зі статусом "Зареєстровано у ЄРПН", якщо її відкрити, на ній також є штампик про реєстрацію.
АЛЕ: якщо обрати функцію "Ознайомитись з текстом квитанції", то Ви побачите лише дві квитанції з текстом "Документ прийнято. Реєстрацію зупинено".
Така ПН НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНА і її немає у реєстрі операцій.#rtfm#

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

NataljaAcc писав:
NataljaAcc писав:У меня одна еще с утра висит. Может попробовать еще раз отправить. Как считаете?
Коллеги, подскажите, если отправлю через "знову видправити документ" не задвоиться? Хоть бы как-то понимать дошла ли эта налоговая в их богодельню#wall#
Не задвоится, т.к. с одинаковыми номерами за одну и ту же дату не регистрируется.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”