«СОТА» − електронна звітність онлайн

Подання звітності в електронному вигляді
Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

blize писав:
Енни писав:Подскажите а как сдаем отчет ЕСВ за январь.через СОТу? Я выбрала старый естесственно бланк, вбила нужные цифры . и конечно же табл.6 выдает ошибки т.к там нет 3,6%. Кто-то пробовал сдавать ЕСВ через СОту не пустышку..
Тоже интересно.... Понятно, что за январь будем сдавать на старых формах. Но как это будет приниматься?.....
Да, и деку по НДС в феврале сдаем новую так?

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

zhenya писав:
buh_vika писав:ФОП два ключа налоговой: директор и печать. Сдала единый налог:
- перший - печатка,
- другий - директор, печатка ФО - П
- третій - бухгалтер,

Прийнято пакет.
Державна фіскальна служба України

бухгалтера нет. Отчет по ЕСВ не сдается:
Підписувачі:
електронна печатка ФО - П - печатка
- бухгалтер
Звіт "Додаток 5 Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску"
Виникла помилка при перевірці підписів, накладених на електронний документ.
Надано електронний документ, в якому порушений порядок підписів.
Переформуйте і надішліть його повторно до центру обробки електронних звітів Державної фіскальної служби України.
Помогите, что с ключами? Бухгалтера нет совсем, почему подписывает за бухгалтера?
Последовательность подписей в настройках поставьте правильно Директор-Печать
Все правильно: директор-печать. Бухгалтер не указан, а отчет подписан бухгалтером. Как такое может быть?

irina-ust
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 04 січня 2012, 02:55
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення irina-ust »

Енни писав:Подскажите а как сдаем отчет ЕСВ за январь.через СОТу? Я выбрала старый естесственно бланк, вбила нужные цифры . и конечно же табл.6 выдает ошибки т.к там нет 3,6%. Кто-то пробовал сдавать ЕСВ через СОту не пустышку..
Как и следовало ожидать
До затвердження нової форми Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до фіскальних органів (далі – Звіт), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 №435, що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.04.2015 за №460/26905 (далі – Порядок №435), необхідно подавати Звіт до територіальних органів ДФС, як за звітні періоди 2016 року, так і за попередні звітні періоди до 2016 року (несвоєчасно подані) за формою згідно з додатком 4 до Порядку №435, що діяла з 01.05.2015, із заповненням усіх обов’язкових реквізитів.

Керуючись роз’ясненнями, наданими ДФС України (sfs.gov.ua), для усіх видів доходу рядки у таблиці 1 Звіту необхідно заповнювати у розрізі видів доходу.

Суми нарахованого єдиного внеску необхідно відображати у рядках таблиці 1 Звіту за видами доходу за новою ставкою, тобто 22%, крім:

- підприємств, установ і організацій для працюючих інвалідів, для яких ставка складає 8,41%;

<>- підприємств та організацій всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема товариств УТОГ та УТОС – 5,3%;



- підприємств та організацій громадських організацій інвалідів (за умов, визначених частиною чотирнадцятою статті 8 Закону №2464) для працюючих інвалідів – 5,5%.

Починаючи зі звітного періоду «січень 2016 року», утримання єдиного внеску із нарахованого доходу застрахованих осіб скасовано. Тому, цей показник не зазначається при заповненні Звіту (рядки 5, 5.1 – 5.6 у таблиці 1 Звіту). Також не відображається нарахований дохід, з якого утримується єдиний внесок (рядки 4, 4.1 – 4.4 таблиці 1 Звіту). Відповідно у таблиці 6 Звіту не заповнюється реквізит 20 «Сума утриманого єдиного внеску за звітний місяць (із заробітної плати/доходу)».
Вот только когда появится возможность в эл. виде подавать?

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2011
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1401 раз

Повідомлення SonataEvol »

irina-ust писав:Вот только когда появится возможность в эл. виде подавать?
У Сонаті вже можна.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

Вот только когда появится возможность в эл. виде подавать?
Что касается Соты и медка, прошу немного подождать будет на этой неделе обновление

jul_kap
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 751
З нами з: 22 серпня 2012, 03:01
Дякував (ла): 1073 рази
Подякували: 270 разів

Повідомлення jul_kap »

Подскажите, пожалуйста, как загрузить сертификаты для СОТА. HTTP сервер универсальной библиотеки криптографічних перетворень я установила, каталог с ключем и сертификатом там указала.
СОТА дала мне подписать отчет. А отправить не даёт пишет не установлен сертификат.
Помогите, пожалуйста

Наверняка уже обсуждалось сто раз, но не могу найти. #g_cray#
Ткните меня в ссылку, очень срочно надо

jul_kap
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 751
З нами з: 22 серпня 2012, 03:01
Дякував (ла): 1073 рази
Подякували: 270 разів

Повідомлення jul_kap »

А можно ли через демо - СОТУ сдать отчёт по ЕСВ единщика годовой? Может моя проблема в том что бесплатно нельзя?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18794
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10345 разів

Повідомлення Popen »

jul_kap писав:А можно ли через демо - СОТУ сдать отчёт по ЕСВ единщика годовой? Может моя проблема в том что бесплатно нельзя?
Как я понимаю, Сота в отношении ЕСВ полнофункциональна...

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13685
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27921 раз

Повідомлення Яков »

jul_kap писав:Подскажите, пожалуйста, как загрузить сертификаты для СОТА. HTTP сервер универсальной библиотеки криптографічних перетворень я установила, каталог с ключем и сертификатом там указала.
СОТА дала мне подписать отчет. А отправить не даёт пишет не установлен сертификат.
Самый простой вариант: скачать предварительно с интернета самостоятельно сертификаты и поместить в папку с ключом, путь который Вы указали. Например, для АЦСК ИДД ДФС - отсюда
Не забудьте потом в Администрировании настроить подпись и указать все поля и проверить почтовые настройки, нажав "проверить почту".

Либо, при входе в Соту есть окошечко для загрузки Сотой сертификата из интернета. Вводите код, и она сама найдёт и установит.
Ещё: На стартовой странице Соты есть видео и pdf-инструкции

И последнее: при первой подписи и отправке отчётов, при получении квитанции (один раз, потом Сота "запомнит") проверьте правильность указанного пути к сертификатам и ключам
jul_kap писав:А можно ли через демо - СОТУ сдать отчёт по ЕСВ единщика годовой? Может моя проблема в том что бесплатно нельзя?
можно, но, если Сота - демо (отчёты, которым более 6 месяцев - удаляются и просмотреть можно только за последние 3 месяца), то лучше скачать потом и сохранить на компе файл отчёта и квитанций.
Зображення

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Я так понимаю.что в СОТе по-поводу ЕСВ ничего не поменялось? т.е пока нет нового бланка.Дело в том что читала .что можно и на старом савать.а у меня в табл.1 автоматом заполняет стр.4-4.1-4.4.Кто как сдавал ЕСВ за январь?

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”