ШмАтЮкАлКО!

Розмови на різні теми
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Відіслала на узгодження податкову, на другий день вона світилась у мене зі статусом затверджено (в медку), маршрут не змінювала,відправила на реєстрацію в ДФС,,,, а сьогодні прийшло від покупця на зареєстровану пн "відхилено"... В той день на узгодження відправляла штук 10 накладних, тільки ця змінила статус - а сьогодні сама зізвонююсь з бухом покупця і чую, що вона нічого не затверджувала, бо накладна у нас неправильно виписана і вона на нас подасть дод,8 якщо не виправимо... Поговорити нормально не вдалося... Не знаю чи це знову якийсь збій медка, чи ще щось.... Але чути, що я не вмію працювати в програміі т.д. мене таки розізлило... До речі пн виписана на виконання ремонту інструменту , я зазвичай вказую договір підряду, бо ст 837, здається, ЦКУ трактує це саме так (у нас там і виконані роботи і використані матеріали)... Коротше важко... Бо завжди коли контрагент зізвонюється і просить щось виправити - я це роблю, а тут почути від колеги по "нещастю" таке було дуууже неприємно... Видно все від людей залежить.... А може нас вже довели до такого стану (бухгалтерів)....

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

я что-то пропустила в этой жизни, а дод.8 еще действует?

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

Ребекка писав:я что-то пропустила в этой жизни, а дод.8 еще действует?
он действует в качестве- "погрозить пальчиком" поставщику, другого толку от него нету- Вы не имеете права включать на его основании налоговые в кредит, как было раньше.

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

Tasa писав:Відіслала на узгодження податкову, на другий день вона світилась у мене зі статусом затверджено (в медку), маршрут не змінювала,відправила на реєстрацію в ДФС,,,, а сьогодні прийшло від покупця на зареєстровану пн "відхилено"... В той день на узгодження відправляла штук 10 накладних, тільки ця змінила статус - а сьогодні сама зізвонююсь з бухом покупця і чую, що вона нічого не затверджувала, бо накладна у нас неправильно виписана і вона на нас подасть дод,8 якщо не виправимо... Поговорити нормально не вдалося... Не знаю чи це знову якийсь збій медка, чи ще щось.... Але чути, що я не вмію працювати в програміі т.д. мене таки розізлило... До речі пн виписана на виконання ремонту інструменту , я зазвичай вказую договір підряду, бо ст 837, здається, ЦКУ трактує це саме так (у нас там і виконані роботи і використані матеріали)... Коротше важко... Бо завжди коли контрагент зізвонюється і просить щось виправити - я це роблю, а тут почути від колеги по "нещастю" таке було дуууже неприємно... Видно все від людей залежить.... А може нас вже довели до такого стану (бухгалтерів)....
Ой, я Вас умоляю- покупатель всегда прав, это верно, но мозги выносить, не надо. У Вас обязательства никто не снимет, максимум- ответите на письмо, тем более, если ремонт, там НДСу-то того, хорошо, если пару тысяч... Поэтому- "Да, у Вас есть такое право, если считаете нужным- подавайте, удачи вам". и всё! теперь- это уже её головная боль, а не ваша, как по мне. А срываться ждруг на друге и превращаться в стаю- это совсем не выход!

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »


Порошенко: чи вступати до НАТО, українці вирішать на референдумі

http://www.radiosvoboda.org/content/news/26973931.html

Вот ЗАЧЕМ в нынешней экономической ситуации в стране выбрасывать миллиарды на референдум,
если результат этого референдума известен заранее?

Вопрос риторический.

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Я Вас умоляю, какие мелочи,

сначала выкинем миллиарды на смену названий городов, улиц, районов. Потом мы с Вами заплатим кучу госпошлин и других поборов за то, чтобы поменять свои документы на квартиры, гаражи, регистрационные документы предприятий и предпринимателей.

И вот эти, нами проплаченные миллионы на референдум и потратят. #russian# #rrul#

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

Странные вы люди. Вас "убивают при ограблении", а вы все переживаете, что грабители СЛИШКОМ много берут((((
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

пипец!!! ну когда же это закончится. Когда руководство будет говорить бухгалтеру о своих намерениях, а не сообщать об пакостях по факту их свершения. #rtfm#

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

Люлик писав:пипец!!! ну когда же это закончится. Когда руководство будет говорить бухгалтеру о своих намерениях, а не сообщать об пакостях по факту их свершения. #rtfm#
Не нервничай, никогда! Это как в анекдоте- "ты же умная, что-нибудь придумаешь!"#g_cray2#

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

ar4ik писав:
Люлик писав:пипец!!! ну когда же это закончится. Когда руководство будет говорить бухгалтеру о своих намерениях, а не сообщать об пакостях по факту их свершения. #rtfm#
Не нервничай, никогда! Это как в анекдоте- "ты же умная, что-нибудь придумаешь!"#g_cray2#
Або як у другому анекдоті: "Это и многое другое в нашей книге "Никогда".#smile3#
В мене також вилазять часто "перли" минулих літ.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”