НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

olsh2015 писав:Добрый день!
Я вот не пойму, а каким образом может увеличиться строка 8 если я никаких уточненок не подавала? Сумма похожа на минусовый РК, который покупатель зарегистрировал нам за июль, но еще 25 августа, совпадение?
покажете рк у деклар серпня, мінус закриється


Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

vess писав:Здравствуйте! Если не зарегистрирована налоговая за июль можно подать УР чтобы убрать стр. 8 в вытяге?
УР тільки після реєстрації пн, можна


Zla-ta
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 90
З нами з: 22 листопада 2014, 22:26
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення Zla-ta »

Здравствуйте, вот до сих пор не могу привыкнуть к этим вытягам. У меня за месяц должно быть 4 входящие нн. Мне надо за каждый день подавать запрос с крестиком о получении нн? Или они просто еще не зарегистрированы и всеравно придут?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Zla-ta писав:Здравствуйте, вот до сих пор не могу привыкнуть к этим вытягам. У меня за месяц должно быть 4 входящие нн. Мне надо за каждый день подавать запрос с крестиком о получении нн? Или они просто еще не зарегистрированы и всеравно придут?
у медку первинні документи- звірка документів з єрпн- робите запит наприкл за місяць,
по якій даті є різниця між медок і єрпн, за той день робите запит на отримання пн


olsh2015
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 27 березня 2015, 14:39
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення olsh2015 »

Nadiy писав:
olsh2015 писав:Добрый день!
Я вот не пойму, а каким образом может увеличиться строка 8 если я никаких уточненок не подавала? Сумма похожа на минусовый РК, который покупатель зарегистрировал нам за июль, но еще 25 августа, совпадение?
покажете рк у деклар серпня, мінус закриється
Дуже вдячна за відповідь. Але до декларації за серпень ще дожити треба. Не розумію логіку. РК мінусовий, але він попадає в стр.8, зменшує стр.2, а може треба подати уточнюючий і включити цей РК туди? Сума невелика, але я хочу розібратися по суті.
Справа в тому що у мене зараз виникла ситуація. Я маю виправити серпень, дати РК за 05,08 обнулити ПН, випишу ії наприклад 31.08, і виписати за 06,08 вірну ПН, і не розумію що буде з реєстраційним лімітом. І в декларацію за який місяць потім маю включити оцей РК та ПН?
Я відправлю РК покупцю, він мені ії зареєструє(сподіваюсь) вчасно, і що після цього я побачу у витязі?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

olsh2015 писав:
Nadiy писав:
olsh2015 писав:Добрый день!
Я вот не пойму, а каким образом может увеличиться строка 8 если я никаких уточненок не подавала? Сумма похожа на минусовый РК, который покупатель зарегистрировал нам за июль, но еще 25 августа, совпадение?
покажете рк у деклар серпня, мінус закриється
Дуже вдячна за відповідь. Але до декларації за серпень ще дожити треба. Не розумію логіку. РК мінусовий, але він попадає в стр.8, зменшує стр.2, а може треба подати уточнюючий і включити цей РК туди? Сума невелика, але я хочу розібратися по суті.
Справа в тому що у мене зараз виникла ситуація. Я маю виправити серпень, дати РК за 05,08 обнулити ПН, випишу ії наприклад 31.08, і виписати за 06,08 вірну ПН, і не розумію що буде з реєстраційним лімітом. І в декларацію за який місяць потім маю включити оцей РК та ПН?
Я відправлю РК покупцю, він мені ії зареєструє(сподіваюсь) вчасно, і що після цього я побачу у витязі?
уточніть спочатку липень- включіть РК у дод1 УР


Aneta55
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 02 вересня 2015, 11:12
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Aneta55 »

Помогите, пожалуйста, новичку. Как посмотреть в Медке, что НДС-обязательства по Декларации за август списаны с электронного счета.

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Aneta55 писав:Помогите, пожалуйста, новичку. Как посмотреть в Медке, что НДС-обязательства по Декларации за август списаны с электронного счета.
только по вытягу по остатку на счете можете определить

olsh2015
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 27 березня 2015, 14:39
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення olsh2015 »

Тобто роблю висновок: тепер ми будемо, не зная відпочинку, робити уточнюючи розрахунки

Aneta55
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 02 вересня 2015, 11:12
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Aneta55 »

ArinaArina писав:
Aneta55 писав:Помогите, пожалуйста, новичку. Как посмотреть в Медке, что НДС-обязательства по Декларации за август списаны с электронного счета.
только по вытягу по остатку на счете можете определить
А где, в какой строке вытяга смотреть этот остаток?

Закрито

Повернутись до “ПДВ”