НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
Олег7
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 15 липня 2015, 15:41
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Олег7 »

Доброе утро! Обнаружилась НН за май выписанная неплательщику, который оказался плательщиком....При регистрации НН на плательщика НДС какой мне начислить штраф (НН за май) и на какой счет его оплатить? И еще. Штраф должен быть оплачен до уточненки?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Олег7 писав:Доброе утро! Обнаружилась НН за май выписанная неплательщику, который оказался плательщиком....При регистрации НН на плательщика НДС какой мне начислить штраф (НН за май) и на какой счет его оплатить? И еще. Штраф должен быть оплачен до уточненки?
1.робите рк на накладну на неплатника
2.реєструєте правельну пн на платника
3. УР за травень + дод5 включаєте пн на платника + дод1 вкл рк на неплатника
4.УР у вас буде нульовий тому нічого доплачувати не потрібно


Олег7
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 15 липня 2015, 15:41
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Олег7 »

Nadiy писав:
Олег7 писав:Доброе утро! Обнаружилась НН за май выписанная неплательщику, который оказался плательщиком....При регистрации НН на плательщика НДС какой мне начислить штраф (НН за май) и на какой счет его оплатить? И еще. Штраф должен быть оплачен до уточненки?
1.робите рк на накладну на неплатника
2.реєструєте правельну пн на платника
3. УР за травень + дод5 включаєте пн на платника + дод1 вкл рк на неплатника
4.УР у вас буде нульовий тому нічого доплачувати не потрібно
а штраф за реєстрацію ПН за травень?(якщо її реєструвати зараз) адже до 01.07.2015р. були штрафи...

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Олег7 писав:
Nadiy писав:
Олег7 писав:Доброе утро! Обнаружилась НН за май выписанная неплательщику, который оказался плательщиком....При регистрации НН на плательщика НДС какой мне начислить штраф (НН за май) и на какой счет его оплатить? И еще. Штраф должен быть оплачен до уточненки?
1.робите рк на накладну на неплатника
2.реєструєте правельну пн на платника
3. УР за травень + дод5 включаєте пн на платника + дод1 вкл рк на неплатника
4.УР у вас буде нульовий тому нічого доплачувати не потрібно
а штраф за реєстрацію ПН за травень?(якщо її реєструвати зараз) адже до 01.07.2015р. були штрафи...
Штрафи, передбачені п. 1201.1 ПКУ, не застосовують за порушення строків реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН, складених до 01.10.2015 р. (п. 35 підрозд. 2 розд. ХХ ПКУ). Таким чином, якщо податкову накладну/розрахунок коригування буде зареєстровано в ЄРПН до 01.10.2015 р. протягом 180 календарних днів з дати їх складання, штрафи згідно з п. 1201.1 ПКУ накладатися не будуть.
http://epodatok.com.ua/ua/article/1206



ЗорянаК
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 06 вересня 2015, 11:02
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення ЗорянаК »

Доброго дня! Може, у когось була подібна ситуація. Контрагент зареєстрував на мене ПН за квітень 2015р, як я зроблю УР за квітень і включу цю ПН (збільшу свій податковий кредит). то як зміниться мій витяг? я думаю, що витяг не зміниться, але де тоді з"явиться ПДВ з ПН, на особистому рахунку (лицевом счёте в налоговой) ?

бубу
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 18 січня 2015, 22:55
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення бубу »

Підкажіть, будь ласка, як діяти в таких ситуаціях:
1. Податкова накладна виписана 30.06.2015, а зареєстрована 05.08.2015. Як зараз правильно віднести її до податкового кредиту: чи можна включити у податковий кредит серпня чи потрібно подавати уточнюючу декларацію за червень місяць? Якщо подавати уточнюючу підкажіть як, бо ніколи не стикалась (може є які нюанси)
2. У зв'язку з поверненням коштів покупцю мною виписано розрахунок коригування до податкової накладаної (податкова накладана у червні зареєстрована) 11.07.2015р. Через технічні неполадки мій контрагент зміг зареєструвати її лише 19.08.2015. У липневій декларації я не зменшила податкове зобов'язання (оскільки розрахнок коригування був зареєстрований невчасно). Як мені правильно вчинити : подавати уточнюючу декларацію за липень чи можна просто зменшити податкове зобов'язання серпня? Крім того, коли я роблю витяг про стан рахунку ПДВ, сума цього ПДВ з'являється у рядку 8 (як перевищення податкових зобов'язань по деклараціях та зареєстрованих податкових накладних)

ЗорянаК
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 06 вересня 2015, 11:02
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення ЗорянаК »

бубу писав:Підкажіть, будь ласка, як діяти в таких ситуаціях:
1. Податкова накладна виписана 30.06.2015, а зареєстрована 05.08.2015. Як зараз правильно віднести її до податкового кредиту: чи можна включити у податковий кредит серпня чи потрібно подавати уточнюючу декларацію за червень місяць? Якщо подавати уточнюючу підкажіть як, бо ніколи не стикалась (може є які нюанси)
2. У зв'язку з поверненням коштів покупцю мною виписано розрахунок коригування до податкової накладаної (податкова накладана у червні зареєстрована) 11.07.2015р. Через технічні неполадки мій контрагент зміг зареєструвати її лише 19.08.2015. У липневій декларації я не зменшила податкове зобов'язання (оскільки розрахнок коригування був зареєстрований невчасно). Як мені правильно вчинити : подавати уточнюючу декларацію за липень чи можна просто зменшити податкове зобов'язання серпня? Крім того, коли я роблю витяг про стан рахунку ПДВ, сума цього ПДВ з'являється у рядку 8 (як перевищення податкових зобов'язань по деклараціях та зареєстрованих податкових накладних)
Ситуація 1: включити в податковий кредит серпня
Ситуація 2: подати УР за липень

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

ЗорянаК писав:
бубу писав:Підкажіть, будь ласка, як діяти в таких ситуаціях:
1. Податкова накладна виписана 30.06.2015, а зареєстрована 05.08.2015. Як зараз правильно віднести її до податкового кредиту: чи можна включити у податковий кредит серпня чи потрібно подавати уточнюючу декларацію за червень місяць? Якщо подавати уточнюючу підкажіть як, бо ніколи не стикалась (може є які нюанси)
2. У зв'язку з поверненням коштів покупцю мною виписано розрахунок коригування до податкової накладаної (податкова накладана у червні зареєстрована) 11.07.2015р. Через технічні неполадки мій контрагент зміг зареєструвати її лише 19.08.2015. У липневій декларації я не зменшила податкове зобов'язання (оскільки розрахнок коригування був зареєстрований невчасно). Як мені правильно вчинити : подавати уточнюючу декларацію за липень чи можна просто зменшити податкове зобов'язання серпня? Крім того, коли я роблю витяг про стан рахунку ПДВ, сума цього ПДВ з'являється у рядку 8 (як перевищення податкових зобов'язань по деклараціях та зареєстрованих податкових накладних)
Ситуація 1: включити в податковий кредит серпня
Ситуація 2: подати УР за липень
Ситуація 2:
Відповідно до Закону України № 643- VІІІ від 16.07.2015, починаючи з 01.07.2015 р. у випадку виписки Додатка 2 до податкової накладної платнику ПДВ на зменшення суми компенсації, постачальник має право зменшити податкові зобов'язання тільки в періоді, коли Додаток 2 зареєстрований в ЄРПН.
тобто у серпні



ЗорянаК
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 06 вересня 2015, 11:02
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення ЗорянаК »

Доброго дня! Може, у когось була подібна ситуація. Контрагент зареєстрував на мене ПН за квітень 2015р, як я зроблю УР за квітень і включу цю ПН (збільшу свій податковий кредит). то як зміниться мій витяг? я думаю, що витяг не зміниться, але де тоді з"явиться ця сума (ПДВ з ПН), на особистому рахунку (лицевом счёте в налоговой) ?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

ЗорянаК писав:Доброго дня! Може, у когось була подібна ситуація. Контрагент зареєстрував на мене ПН за квітень 2015р, як я зроблю УР за квітень і включу цю ПН (збільшу свій податковий кредит). то як зміниться мій витяг? я думаю, що витяг не зміниться, але де тоді з"явиться ця сума (ПДВ з ПН), на особистому рахунку (лицевом счёте в налоговой) ?
включіть у декларацію серпня

Закрито

Повернутись до “ПДВ”