Неприбыльная организация

Особливості бухгалтерського і податкового обліку в неприбуткових організаціях
YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1072
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 580 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

one--** писав:Доброго дня! Підкажіть в такій ситуації! Ми благодійна організація! Нам потрібен був стіл, директор купив матеріали і зробив його сам. Чи можу я цей стіл віднести на баланс організації? Якщо так, як правильно це зробити? Дякую!
Можно оприходовать, как в результате инвентаризации (излишек), можно оформить как подарок БО от учредителя/благотворителя/др... Оформление соответственно. Не знаю, нужна ли независимая оценка, как-никак ОС, сомневаюсь, почитайте здесь http://www.buhgalteria.com.ua/Hit.html?id=3736
Зачем только он нужен на балансе? Доходов от него - только в виде амортизации, расходы такие же да и те пойдут в счет 20%

one--**
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 20 березня 2014, 18:31
Дякував (ла): 103 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення one--** »

Дякую за відповідь,але не зрозуміла одного, якщо його не ставити на баланс, то як його показати,що він у нас є, цей стіл? і далі, є чеки на матеріали, з яких зроблений стіл...їх куди...((

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1072
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 580 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

one--** писав:Дякую за відповідь,але не зрозуміла одного, якщо його не ставити на баланс, то як його показати,що він у нас є, цей стіл? і далі, є чеки на матеріали, з яких зроблений стіл...їх куди...((
Тогда это просто кап.инвестиции в Дт 15 с кредитом счетов 20, 66, 65, потом в Дт 10 с Кт 15, когда вводите в эксплуатацию, Акт ввода. Чеки есть, значит за наличные покупали? Значит приходуйте материалы через авансовый отчет и возмещайте. Я так поняла, что директор возместить деньги хочет? Если не хочет, можете оформить приход материалов, как подарок от него да или от кого угодно. Я бы для подстраховки еще приказ сделала, что-то типа диру приобрести ТМЦ для самостоятельного изготовления стола, который будет использован в уставной деятельности БО, буху затраты по изготовлению отнести в соответствии с ПСБУ. Корявенько, ну что-то типа такого #blush#

Марта2013
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 08 січня 2014, 20:19
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Марта2013 »

Доброго дня. Прошу допомоги. Ніколи не вела ЖБК( неприбуткову орг). ЖБК створений в 2015 р. , внесений в реєстр неприбуткових, буде будуватись багатоквартирний будтнок. В нас є поки тільки ділянка під будівництво житлового будинку.І ведуться різні дозвільні роботи. Є вже кілька пайовиків, які внесли кошти на рахунок ЖБК по договору пайової участі.Як обліковуються ці кошти? .Я раніше вела тільки прибуткові організації, а тут читаю все по іншому обліковується... Кошти пайовиків я можу обліковувати на 377 рах.? бо читаю, що то має бути рах. 48. Я не зовсім розумію, що далі робити з 48 рах. ...#blush# . Допоможіть, будь-ласка.

Okcana
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 28 березня 2011, 11:04
Дякував (ла): 212 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення Okcana »

Добрый день уважаемые коллеги!Подскажите неприбыльная организация Гаражный кооператив получаем членские взносы.Надо ставить РРО или нет?

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

Okcana писав:Добрый день уважаемые коллеги!Подскажите неприбыльная организация Гаражный кооператив получаем членские взносы.Надо ставить РРО или нет?
Нет

nhbajyjdf
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 140
З нами з: 28 квітня 2014, 13:33
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення nhbajyjdf »

Почему-то никто не отвечает на поставленные вопросы.
Ответьте прошу-у очень.
Поступление благотворительной помощи благотворительному фонду можно сразу относить на счет 69 или через 48 и на 69

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1072
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 580 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

nhbajyjdf писав:Почему-то никто не отвечает на поставленные вопросы.
Ответьте прошу-у очень.
Поступление благотворительной помощи благотворительному фонду можно сразу относить на счет 69 или через 48 и на 69
нет, см.ПСБУ № 15 "Доходи" и Инструкцию по применению плана счетов "До доходів майбутніх періодів відносяться, зокрема, доходи у вигляді одержаних авансових платежів за здані в оренду основні засоби та інші необоротні активи (авансові орендні платежі), передплата на газети, журнали, періодичні та довідкові видання, виручка від продажу квитків транспортних і театрально-видовищних підприємств, абонентна плата за користування засобами зв'язку тощо.

Источник: http://buhgalter911.com/Res/PSBO/Instru ... hetov.aspx
© Buhgalter911.com.

O_range
Гений
Гений
Повідомлень: 449
З нами з: 12 листопада 2013, 08:46
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 225 разів

Повідомлення O_range »

nhbajyjdf писав:Почему-то никто не отвечает на поставленные вопросы.
Ответьте прошу-у очень.
Поступление благотворительной помощи благотворительному фонду можно сразу относить на счет 69 или через 48 и на 69
Это целевое финансирование Дт 311 Кт 48
По мере расходования средств на цели, под которые они были получены, признаете доход Дт 48 Кт 71
Персональні податкові консультації (звертайся в приват) // Individual tax advice (contact by direct)

юю
ПрофиПрофи
Повідомлень: 41
З нами з: 28 січня 2015, 13:21
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення юю »

Девочки, прошу очень помощи!В ОСМД хотим нанять управдома ,а председателя оставить на общественных началах,ввиду того ,что раньше председателю платилась зарплата и соответственно сдавались все отчеты ,а теперь как мне быть с отчетами мне показать как увольнение или как?

Відповісти

Повернутись до “Облік в неприбуткових організаціях”