НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
ЗорянаК
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 06 вересня 2015, 11:02
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення ЗорянаК »

Nadiy писав:
ЗорянаК писав:Доброго дня! Може, у когось була подібна ситуація. Контрагент зареєстрував на мене ПН за квітень 2015р, як я зроблю УР за квітень і включу цю ПН (збільшу свій податковий кредит). то як зміниться мій витяг? я думаю, що витяг не зміниться, але де тоді з"явиться ця сума (ПДВ з ПН), на особистому рахунку (лицевом счёте в налоговой) ?
включіть у декларацію серпня
а що далі? строчка 2 не зміниться, і на цю суму зареєструвати ніяких ПН я не зможу...тільки зменшу в декларації суму "до сплати"?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

ЗорянаК писав:
Nadiy писав:
ЗорянаК писав:Доброго дня! Може, у когось була подібна ситуація. Контрагент зареєстрував на мене ПН за квітень 2015р, як я зроблю УР за квітень і включу цю ПН (збільшу свій податковий кредит). то як зміниться мій витяг? я думаю, що витяг не зміниться, але де тоді з"явиться ця сума (ПДВ з ПН), на особистому рахунку (лицевом счёте в налоговой) ?
включіть у декларацію серпня
а що далі? строчка 2 не зміниться, і на цю суму зареєструвати ніяких ПН я не зможу...тільки зменшу в декларації суму "до сплати"?
тільки зменшити суму до сплати,
можна наприкл зменшену суму перерах на рах сеа і таким чином змінити ряд2


мелодия
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 01 березня 2012, 02:45
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення мелодия »

Nadiy писав:
мелодия писав:
Скрытый текст
RYZYK писав: А есть реальные действия по "проявке" такого НК (Июньского, но зарегистророванного с опозданием в июле) в строке 2 вытяга?
На горячей линии мне сказали, чтобы я с ним попрощалась!
Никто не делал уточненки?
А на каком основании не вклячаются эти опоздавщие зарегистрированние налоговые? ведь строка 3 вытяга звучит так "Загальна сума податку за отриманими платником податку податковими накладними та РК зареєстрованими в Реєстрі". Может где то написано, что они не должні включаться, а если не написано так они должні біть во второй строке. Иначе получается ерунда, есть 24 строка в декларации т.е. налогового кредита больше а в вытяге стр 2 " Сума налога на которую плательшик имеет право зарегистрировать НН" стоит минус.
Для обрахунку показників ΣНаклОтр, ΣНаклВид та ΣМитн використовуються документи (податкові накладні, розрахунки коригування, митні декларації, аркуші коригування та додаткові декларації), складені починаючи з 1 липня 2015 року.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/643-viii
Да все это понятно. Но это же повторюсь ГРАБЕЖ. #g_cray2#
Неужели у меня одной такая сетуация. Мы вынуждены были заплатить НДС за июнь потому что нашему поставщику не вернули 24 строку в июле он заплатитл немалую сумму чтобы зарегистрировать нам налоговую и теперь я включаю эту НН в июль, имею 24 строку в декларации за июль и немогу регистрировать НН (т.к. налоговая за июнь и в формулу она не включена) . А что бы зарегистрировать новые НН я должно опять заплатить ту же сумму что у меня в 24 строке. Для нашего предприятия упаченая сумма очень велика- впринципе мы заплатили налог с оборота 20%.

Ну может все же есть реальные действия по "проявке" такого НК (Июньского, но зарегистророванного с опозданием в июле) в строке 2 вытяга? Помогите, подскажите, подумайте. Куда звонить, куда писать? #smile3#

Олег7
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 15 липня 2015, 15:41
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Олег7 »

Почитайте 4 придыдущие посты....Вам не остается выхода, как пополнить счет СЭА, а потом уменьшать в декларации сумму "до сплати".

Tabletka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 20 травня 2015, 09:39
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 38 разів

Повідомлення Tabletka »

у меня чот с утра ничо не фурычит( не приходят не только квитанции, но даже повидомлення

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1435
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 562 рази

Повідомлення Симпа »

Tabletka писав:у меня чот с утра ничо не фурычит( не приходят не только квитанции, но даже повидомлення
аналогично

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1435
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 562 рази

Повідомлення Симпа »

Tabletka писав:у меня чот с утра ничо не фурычит( не приходят не только квитанции, но даже повидомлення
аналогично

ЮЛИЯ.....
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 178
З нами з: 07 травня 2012, 03:11
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 20 разів

Повідомлення ЮЛИЯ..... »

у меня тоже самое , не ответа не привета #wall# #wall# #wall#

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

А мне пришли квитанции, что контрагент получил и утвердил мою НН, а еще вот такая информация в разделе новостей от Медка:
Обережно! Вірус в поштовій розсилці
Інформуємо Вас, що невідомі зловмисники розсилають електронні листи з вірусом, в яких відправником числиться нібито розробник «M.E.Doc IS».
Як розпізнати лист з вірусом?
Відправник: "М.Е.Д.О.К. "
Тема листа: " Важно! по работе Медок 2015р."
Зміст:
"Інформація по роботі М.Е.Д.О.К. на Осінь 2015р. Документи прілогается.
КОНТАКТИ
Контакти в Києві:
Відділ продажу: (044) 206-72-15
Технічна підтримка: (044) 206-72-10"
У даному листі у вкладенні міститься вірус, візуально відображуваний у вигляді документа WORD. Ні в якому разі не потрібно зберігати документ і виконувати його запуск! Це може спричинити за собою негативні наслідки: зараження комп'ютера вірусними програмами і проблеми в роботі ПК.
У випадку якщо Ви все ж виконали запуск даного файлу, необхідно в обов'язковому порядку оновити антивірусну систему і виконати повне сканування ПК на віруси. На даний момент основні антивірусні системи, у тому числі ESET-NOD32, успішно виконують виявлення даного вірусу.

Ситуація знаходиться на контролі Розробника, вживаються необхідні заходи щодо з'ясування відправника даної розсилки. Також Розробником найближчим часом будуть направлені відповідні запити в компанії розробники антивірусних систем.

Татьяна123
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 04 березня 2013, 06:52
Подякували: 2 рази

Повідомлення Татьяна123 »

девочки, кто знает, поставщик зарегистрировал налоговые накладные с неверной датой, естественно я не имею право на налоговый кредит по таким накладным. как исправить такую ошибку?

Закрито

Повернутись до “ПДВ”