НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
natalka)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 17 січня 2015, 13:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення natalka) »

barash_vn писав:Всім доброго дня !
Хочу поділитись, як в нас пройла "операція" уточненої деки до липневої. ( нагадаю, в липневй декл. показали ПН не зарег., в результаті чого отримали р.8 та зменшееня р.2 Витягу).
В пятницю подала РК де з "-" зняла не зарег. ПН. У витягу вони зявились на протязі 5 хв. Я зразу ж зарег. ті ПН щоб кошти не пропали, а так як це вже був кінець робочого дня, пятниця я не резикувала подавати ще один РК ( крім того, потрібно ж заплатити 3% штрафу), залишили цю справу на понеділок. Сьогодні заплатили кошти і відправили РК вже з "+", все стало на свої місця як в декларації за липень.
Близько 17,00 телефонує камеральний інспектор і істерично починає кричати, що ми не законно подали РК, ми вкрали у держави кошти, що це все так просто не пройде і в результаті сказала, що вона готуватиме документи на аналювання нашого підприємства як платника ПДВ #yahoo# #yahoo# #yahoo#
Чи радіти, чи плакати..........
РК чи уточнення? Якщо РК, то як Ви його реєстрували - покупець допоміг?

Для анулювання немає підстав.
Ми тут на днях спробували подати РК до ПН на умовний продаж (реально помилку знайшли), то РК зареєструвався, але реєстраційна сума не збільшилась... Через годинку позвонили з ДПІ, сказали що через наш РК вони тепер мають пояснення писати на ДФСУ... Я сказала що можу допомогти написати )))) Короче слідкують зараз в ДФСУ за варіантами ухилень...


barash_vn
Гений
Гений
Повідомлень: 433
З нами з: 04 квітня 2011, 13:39
Дякував (ла): 186 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення barash_vn »

natalka) писав:
barash_vn писав:Всім доброго дня !
Хочу поділитись, як в нас пройла "операція" уточненої деки до липневої. ( нагадаю, в липневй декл. показали ПН не зарег., в результаті чого отримали р.8 та зменшееня р.2 Витягу).
В пятницю подала РК де з "-" зняла не зарег. ПН. У витягу вони зявились на протязі 5 хв. Я зразу ж зарег. ті ПН щоб кошти не пропали, а так як це вже був кінець робочого дня, пятниця я не резикувала подавати ще один РК ( крім того, потрібно ж заплатити 3% штрафу), залишили цю справу на понеділок. Сьогодні заплатили кошти і відправили РК вже з "+", все стало на свої місця як в декларації за липень.
Близько 17,00 телефонує камеральний інспектор і істерично починає кричати, що ми не законно подали РК, ми вкрали у держави кошти, що це все так просто не пройде і в результаті сказала, що вона готуватиме документи на аналювання нашого підприємства як платника ПДВ #yahoo# #yahoo# #yahoo#
Чи радіти, чи плакати..........
РК чи уточнення? Якщо РК, то як Ви його реєстрували - покупець допоміг?

Для анулювання немає підстав.
Ми тут на днях спробували подати РК до ПН на умовний продаж (реально помилку знайшли), то РК зареєструвався, але реєстраційна сума не збільшилась... Через годинку позвонили з ДПІ, сказали що через наш РК вони тепер мають пояснення писати на ДФСУ... Я сказала що можу допомогти написати )))) Короче слідкують зараз в ДФСУ за варіантами ухилень...
Так, перепрошую, уточненку по декларації.
Я на наступний день поїхала в податкову і розповіла про цю розмову нач. відділу ПДВ. Вона повибачалась за "нахабність" інспектора, а вже в другій половині дня зателефонувала інспектор і зовсім іншим голосом розмовляла........вибачилась за грубість. От так вони можуть! Головне їх не боятись, особливо їх залякувань. Сидять якісь там шавки папочкині та мамочкіні і починають нас вчити що і як робити, а самі не знають навіть про поняття Дт Кт, вже не говорю про податковий облік. Накипіло..........

Tabletka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 20 травня 2015, 09:39
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 38 разів

Повідомлення Tabletka »

Товарищи-братья! Ку!
Поставщик зарегистрировал на меня налоговую, но не указал мой номер тлф в шапке. Чо делать - поднимать волну или забить?

Myami
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 14 лютого 2015, 08:27
Подякували: 304 рази

Повідомлення Myami »

Tabletka писав:Товарищи-братья! Ку!
Поставщик зарегистрировал на меня налоговую, но не указал мой номер тлф в шапке. Чо делать - поднимать волну или забить?
Если я не ошибаюсь с 29 июля номер телефона, договор не обязательные реквизиты

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Myami писав:
Tabletka писав:Товарищи-братья! Ку!
Поставщик зарегистрировал на меня налоговую, но не указал мой номер тлф в шапке. Чо делать - поднимать волну или забить?
Если я не ошибаюсь с 29 июля номер телефона, договор не обязательные реквизиты
номер телефона никогда не был обязательным реквизитом, как и адрес покупателя!

Tabletka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 20 травня 2015, 09:39
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 38 разів

Повідомлення Tabletka »

спасибо, уважаемые.
я просто в свое время так встряла с недостаточной правильностью оформления этих реквизитов (проверка признала недействительными НН на том основании, что в одной не было тлф, во второй адрес без индекса, в третьей порядок написания адреса не как в рег.документах - 3 года судов, нервов и расходов на ровном месте - нунафик), что теперь и на воду дую

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Tabletka писав:спасибо, уважаемые.
я просто в свое время так встряла с недостаточной правильностью оформления этих реквизитов (проверка признала недействительными НН на том основании, что в одной не было тлф, во второй адрес без индекса, в третьей порядок написания адреса не как в рег.документах - 3 года судов, нервов и расходов на ровном месте - нунафик), что теперь и на воду дую
НКУ нам в помощь

lesyshka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 182
З нами з: 21 березня 2012, 05:35
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 26 разів

Повідомлення lesyshka »

Доброе утро! Подскажите, может что-то пропустила... Звонит клиент, с претензией, что потеряли кредит: налоговая от 03.08, зарегистрирована 20.08. -неужели они не могут включить в августовский кредит? Вторая накладная 17.08., зарегистрирована 04.09.???

Леля Александровна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 150
З нами з: 13 листопада 2013, 14:00
Дякував (ла): 52 рази

Повідомлення Леля Александровна »

Здравствуйте, скажите, пожалуйста, ничего не поменялось с 01.09. в назначении платежа на пополнение спец счета
Был такой поповнення рахунку ТОВ "Пролісок" (код за ЄДРПОУ 11111111) ;;;

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

lesyshka писав: Доброе утро! Подскажите, может что-то пропустила... Звонит клиент, с претензией, что потеряли кредит: налоговая от 03.08, зарегистрирована 20.08. -неужели они не могут включить в августовский кредит? Вторая накладная 17.08., зарегистрирована 04.09.???
посоветуйте клиенту перечитать законодательство

Закрито

Повернутись до “ПДВ”