Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Olga(Ольга)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 11 липня 2017, 11:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Olga(Ольга) »

Olga(Ольга) писав:
Наташа_75 писав:Я так заповнювала теж, але матюкається, що код не дійсний (не, знаю що і робити, вже і з крапками відправляла і без..), все рівно не приймає
у
а у Вас услуги или товар?
у меня услуги и тоже не принималось, пока не зашла в классификатор ДК 016-2010 и не переписала в точности как там, например услуга с четірьмя знаками можно в налоговой ставить код ДК ну вот 01.61, а сдесь - 01.61.10-00.00

Vivat
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 10 липня 2017, 15:31
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення Vivat »

КамЛ писав:Кто может просветить по следующим вопросам:
1. Если я не буду подавать документы на разблокировку НН, выписанных неплательщикам НДС, но в декларации покажу - будут ли штрафы?
2. Подам документы на разблокировку НН, выписанных обычным покупателям-НДС-никам. По закону, комиссия их рассматривает 5 дней и выносит свое решение. Допустим, оно негативное. Будут ли штрафы, если все равно в декларации отразить?
3. Если документы не примутся комиссией к рассмотрению, я подам во второй раз, в третий. Опять вопрос - будут ли штрафы за нерегистрацию НН и когда?
Извлечение из ст. 120-1 НКУ:" У разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних згідно з пунктом 201.16 статті 201 цього Кодексу штрафні санкції, передбачені цим пунктом, не застосовуються на період зупинення такої реєстрації до прийняття рішення щодо відновлення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування згідно з підпунктом 201.16.4 пункту 201.16 статті 201 цього Кодексу."

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

КамЛ писав:Кто может просветить по следующим вопросам:
1. Если я не буду подавать документы на разблокировку НН, выписанных неплательщикам НДС, но в декларации покажу - будут ли штрафы?
2. Подам документы на разблокировку НН, выписанных обычным покупателям-НДС-никам. По закону, комиссия их рассматривает 5 дней и выносит свое решение. Допустим, оно негативное. Будут ли штрафы, если все равно в декларации отразить?
3. Если документы не примутся комиссией к рассмотрению, я подам во второй раз, в третий. Опять вопрос - будут ли штрафы за нерегистрацию НН и когда?
штрафи полізуть тоді, коли ви почнете реєструвати ПН.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

Люди!!!! У всех файлы норсмально в дод. подтягиваютя? У меня какая-то катастрофа. Они не добавляются.

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

Бухгалтер1995 писав:
vatanya писав:Помогите, пожалуйста, с додатком до критериев.. как его заполнять, а то повідомлення подала, а эту табличку нет, никак не пойму как ее заполнять(((#wall#
Особисто я робила так (у мене опт - що купив, те й продав): рядок 1 , перша колонка - осн. КВЕД, друга - код УКТ ЗЕД по прибуттю; рядок 2, перша - той же КВЕД, друга пуста, третя -УКТ ЗЕД що й у першому рядку друга колонка... І так всі КВЕДи, і так всі товари, але поки що описала лише ті, по яких заблоковані ПН. Може щось не так - не знаю...
получается нельзя заполнить одновременно в одной строке колонку 3(прибд.) и кол.4 (постач)?

МК-Люда
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 10 липня 2017, 16:02
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення МК-Люда »

сьогодні мені в податковій відповіли, що таблицю заповнюють виробники і ті хто надає послуги

Olga(Ольга)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 11 липня 2017, 11:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Olga(Ольга) »

vatanya писав:
Бухгалтер1995 писав:
vatanya писав:Помогите, пожалуйста, с додатком до критериев.. как его заполнять, а то повідомлення подала, а эту табличку нет, никак не пойму как ее заполнять(((#wall#
Особисто я робила так (у мене опт - що купив, те й продав): рядок 1 , перша колонка - осн. КВЕД, друга - код УКТ ЗЕД по прибуттю; рядок 2, перша - той же КВЕД, друга пуста, третя -УКТ ЗЕД що й у першому рядку друга колонка... І так всі КВЕДи, і так всі товари, але поки що описала лише ті, по яких заблоковані ПН. Може щось не так - не знаю...
получается нельзя заполнить одновременно в одной строке колонку 3(прибд.) и кол.4 (постач)?
ДА, ЗАПОЛНЯЕТЕ 2 И 3 А 4 ПУСТАЯ ИЛИ 2 И 4 А 3 ПУСТАЯ

impulsion
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 01 липня 2014, 13:16
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення impulsion »

уважаемые коллеги, подскажите пожалуйста, в медке есть эта форма J1312301?

Olga(Ольга)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 11 липня 2017, 11:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Olga(Ольга) »

impulsion писав:уважаемые коллеги, подскажите пожалуйста, в медке есть эта форма J1312301?
НЕТ ПОКА, В ЭЛ.КАБИНЕТЕ ПЛАТЕЛЬЩИКА

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Olga(Ольга) писав:я даже не знаю где наша комиссия, кто возглавляет, в гор.налог.просто не отвечают на звонки. А Вы как узнавали?
Інспектор по ПДВ не брала телефон мобільний майже добу, директор полетів в обласну до нач. відділу адміністрування ПДВ, вона "поохала-поахала", у них там 6 числа теж повний нуль, але видала заповітний телефон голови комісії, мабуть, щоб її не чіпали. Сьогодні ця голова невловима, на засіданні вже четверту годину(((

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”