«Додаток 4 по Єдиному внеску для роботодавців»

Питання по ЄСВ
Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

ТАК Відправила повторно. ТО що виходить , що вони мене наїб...ли. А я хотіла вже шампанського. А фіг, прийдеться на штраф тратитись

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Gella писав:ТАК Відправила повторно. ТО що виходить , що вони мене наїб...ли. А я хотіла вже шампанського. А фіг, прийдеться на штраф тратитись
Чекайте. Має надійти ще одна кв.2
А штрафи вони замаються всім нараховувати - це їх проблеми !
Я відправляла раніше набагато, потім ше й повторно відправляла - маю аж 2 квитанції №2

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Дякую! Іду відкривати пляшку, чи прийде квитанція чи ні вип'ю за своїх колег Бухгалтерів. ГІП-ГІп УРА

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Gella писав:Дякую! Іду відкривати пляшку, чи прийде квитанція чи ні вип'ю за своїх колег Бухгалтерів. ГІП-ГІп УРА
Оце правильно #drinks#

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

#drinks#

Света 239
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 840
З нами з: 29 лютого 2012, 01:09
Дякував (ла): 221 раз
Подякували: 311 разів

Повідомлення Света 239 »

Gella писав:Я в шоці, прийшла квитанція 2#wall# #wall# #wall# #wall# перевірку ДФС виконано вдало. Відкриваєш квитанцію вказано період 2016 рік, а який місяць хрєн його знає.Дібілоїди#hunter# #hunter# #hunter# Сижу думаю то він здався чи ні...
Я уже писала - у меня такая же квитанция от 06.07. Другой нет. Сегодня звонила в пенсионный и они сказали, что с отчетом все в порядке. Пойду лучше пивка холодненького хряпну.

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

У меня пришла квитанция № 2 в 1.24 , отчет не принят ОШИБКА - Помилка Увага! Звіт заборонено завантажувати, оскільки в підсистемі ЄСВ є чинний звіт без помилок поданий до закінчення граничного строку подачі звітів. Згідно правил формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску страхувальник має право повторно сформувати та подати звіт до закінчення терміну подання цього звіту. Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт поданий страхувальником до закінчення терміну подання звітності

sila67
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 27 грудня 2011, 06:02
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення sila67 »

У меня вообще сота (медок) не загружается!

Lekarab
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 12 лютого 2015, 16:57
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Lekarab »

ylia1111 писав: У меня пришла квитанция № 2 в 1.24 , отчет не принят ОШИБКА - Помилка Увага! Звіт заборонено завантажувати, оскільки в підсистемі ЄСВ є чинний звіт без помилок поданий до закінчення граничного строку подачі звітів. Згідно правил формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску страхувальник має право повторно сформувати та подати звіт до закінчення терміну подання цього звіту. Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт поданий страхувальником до закінчення терміну подання звітності
такая же история. Но это по повторно сданному, по первому, который был сдан 18 числа квитанции 2 нет.

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

У меня квитанция о непринятие отчета пришла на отчет который я вчера подавала, отправила штук 5 , а за 19 число квитанции тоже нет.

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”