Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Natallia
Оракул
Оракул
Повідомлень: 246
З нами з: 11 липня 2017, 18:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 225 разів

Повідомлення Natallia »

Olga(Ольга) писав:
Natallia писав:
Olga(Ольга) писав: и меня мучает этот вопрос, очень, у меня все накл.остановили
но все мне в налоговой, на гарячих линиях говорят что только в электронном, а вот много кто пишет что в печатной, как так?
в эл.виде - при подаче повидомлення (при блокировке конкретной налоговой)
в бумажном виде можно донести для принятия решения по таблице платныка (там прикреплять доки не предусмотрено), хотя и в этом случае лучше ч/з кабинет платныка сканы отправить прикреплением к письму


Чернигов? Звоните в налоговую 652369.
это ж они до 17,45 работают??? а кто это на этом телефоне? И СПАСИБО ЗА НОМЕР!!!!!!!!!!!!!!!!
Графика работы не знаю.
Но в общих чертах система такая. Комиссия работает на самом "верху" и собственно принимает решения, а при обл.ДФС созданы рабочие группы. Рабочие группы собирают инфу, передают документы и т.д.

Olga(Ольга)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 11 липня 2017, 11:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Olga(Ольга) »

Alisa 2017 писав:
Olga(Ольга) писав:
Natallia писав:
если речь о таблице плательщика, то была такая проблема
у меня причина была - не вписала ИНН директора
там в таблице идет подзаголовок Підписант, ниже нужно крестиком отметить кто этот підписант, ИНН, и ФИО


ИНН вписываю, и ФИО директора тоже не понимаю в чем причина#g_cray2#
Я серьезно спрашиваю, крест возле пидпысанта поставили - вверху тип особи - хрестик возле юр. и внизу соответственно нужно отметить, там вы все отметили

Alisa 2017
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 06 липня 2017, 14:48
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення Alisa 2017 »

Olga(Ольга) писав:
Alisa 2017 писав:
Olga(Ольга) писав: там в таблице идет подзаголовок Підписант, ниже нужно крестиком отметить кто этот підписант, ИНН, и ФИО


ИНН вписываю, и ФИО директора тоже не понимаю в чем причина#g_cray2#
Я серьезно спрашиваю, крест возле пидпысанта поставили - вверху тип особи - хрестик возле юр. и внизу соответственно нужно отметить, там вы все отметили

Крестик в ячейке Керивник, инн директора ниже ФИО директора, в шапке пробовала отправлять и с бухгалтером и без(буха нет, но программа автоматом копирует данные директора) дальше подписывала сначала печатка предприятия потом директор отказ, потом просто подпись директора отказ.#sigh#

Olga(Ольга)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 11 липня 2017, 11:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Olga(Ольга) »

Alisa 2017 писав:
Olga(Ольга) писав:
Alisa 2017 писав:

ИНН вписываю, и ФИО директора тоже не понимаю в чем причина#g_cray2#
Я серьезно спрашиваю, крест возле пидпысанта поставили - вверху тип особи - хрестик возле юр. и внизу соответственно нужно отметить, там вы все отметили

Крестик в ячейке Керивник, инн директора ниже ФИО директора, в шапке пробовала отправлять и с бухгалтером и без(буха нет, но программа автоматом копирует данные директора) дальше подписывала сначала печатка предприятия потом директор отказ, потом просто подпись директора отказ.#sigh#
странно, а я когда подписывала у меня просто ключ кей-6 подтянула, пароль и отправила, ни печатки ни директора нет выбора, кей-6 и все

Olga(Ольга)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 11 липня 2017, 11:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Olga(Ольга) »

Natallia писав:
Olga(Ольга) писав:
Natallia писав: в эл.виде - при подаче повидомлення (при блокировке конкретной налоговой)
в бумажном виде можно донести для принятия решения по таблице платныка (там прикреплять доки не предусмотрено), хотя и в этом случае лучше ч/з кабинет платныка сканы отправить прикреплением к письму


Чернигов? Звоните в налоговую 652369.
это ж они до 17,45 работают??? а кто это на этом телефоне? И СПАСИБО ЗА НОМЕР!!!!!!!!!!!!!!!!
Графика работы не знаю.
Но в общих чертах система такая. Комиссия работает на самом "верху" и собственно принимает решения, а при обл.ДФС созданы рабочие группы. Рабочие группы собирают инфу, передают документы и т.д.
Вы единственная кто мне помог и сказал куда обратиться

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Ну от мені відмовили в реєстрації. Заблокували податкову ще 5.07 до сьогоднішнього дня розглядали, а сьогодні прийшла квитанція відмовити в реєстрації. Нехватає документів, щоб довести реальність операції. Ми перевізники. Ця квитанція приходить у вхідні\вихідні документи в електронному кабінеті. Голова комісії ДФС МІШАЛОВ Д,С. Можливо чийсь сусід чи знайомий , скажіть де він живе, я йому тварюці докажу реальність. Тепер тільки через суд можна доказати реальність цієї податкової.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Бухгалтер07 писав:
Nelli-Nelli писав:Колеги, допоможіть. заповнюю Додаток до критерію ступенів ризику.. В колонку 2 пишу свій Квед - оптова торгівля (46.69) - відповідно колонки 3 і 4 - коди укт зед придбання та продажу. Помилка висвічується на рядку 2. що я роблю не так? є припущення?
заполняйте напротив кведа либо "придбання" либо "постачання" образец смотрите на форуме сегодня выкладывали ссылку на заполнение в ворде
Я вже і не розумію, може, мій код торгівлі в другій колонці і не ставити. може, то для послуг колонка? так і коли пусту оставляю колонку - пише помилку.#g_cray2# спробую свій Квед пошукати не на 4 а на 6 чи 8 цифр.

Далі, заповнюю Повідомлення щодо подачі документів... Всі графи заповнені. моє пояснення - рестрація ПН по першій події за предоплачений товар - ПОМИЛКА - графа червона і не зберігається чернетка.#wall# Хто розібрався - що не так? І додатки. в шапці додатків по замовчуванню стоїть районна податкова. тут, здається, подвох. ставити отримувача - обласну податкову?

Olga(Ольга)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 11 липня 2017, 11:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Olga(Ольга) »

Діна 1977 писав:Ну от мені відмовили в реєстрації. Заблокували податкову ще 5.07 до сьогоднішнього дня розглядали, а сьогодні прийшла квитанція відмовити в реєстрації. Нехватає документів, щоб довести реальність операції. Ми перевізники. Ця квитанція приходить у вхідні\вихідні документи в електронному кабінеті. Голова комісії ДФС МІШАЛОВ Д,С. Можливо чийсь сусід чи знайомий , скажіть де він живе, я йому тварюці докажу реальність. Тепер тільки через суд можна доказати реальність цієї податкової.
Боже, Вы меня напугали происходящим, я уже боюсь дождаться своих вторых квитанций

Елена_А
Гений
Гений
Повідомлень: 350
З нами з: 18 лютого 2015, 13:31
Дякував (ла): 202 рази
Подякували: 196 разів

Повідомлення Елена_А »

Діна 1977 писав:Ну от мені відмовили в реєстрації. Заблокували податкову ще 5.07 до сьогоднішнього дня розглядали, а сьогодні прийшла квитанція відмовити в реєстрації. Нехватає документів, щоб довести реальність операції. Ми перевізники. Ця квитанція приходить у вхідні\вихідні документи в електронному кабінеті. Голова комісії ДФС МІШАЛОВ Д,С. Можливо чийсь сусід чи знайомий , скажіть де він живе, я йому тварюці докажу реальність. Тепер тільки через суд можна доказати реальність цієї податкової.
Капец. Теперь судовый сбор и все няшки беготни по инстанциям. Мне тоже высвечиваются две заблокированные от поставщиков с кодом 49.41. Сочувствую.

Бухгалтер07
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 10 липня 2017, 21:17
Подякували: 29 разів

Повідомлення Бухгалтер07 »

Olga(Ольга) писав:
Діна 1977 писав:Ну от мені відмовили в реєстрації. Заблокували податкову ще 5.07 до сьогоднішнього дня розглядали, а сьогодні прийшла квитанція відмовити в реєстрації. Нехватає документів, щоб довести реальність операції. Ми перевізники. Ця квитанція приходить у вхідні\вихідні документи в електронному кабінеті. Голова комісії ДФС МІШАЛОВ Д,С. Можливо чийсь сусід чи знайомий , скажіть де він живе, я йому тварюці докажу реальність. Тепер тільки через суд можна доказати реальність цієї податкової.
Боже, Вы меня напугали происходящим, я уже боюсь дождаться своих вторых квитанций
а какими доками вы подтверждали реальность операций?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”