«Додаток 4 по Єдиному внеску для роботодавців»

Питання по ЄСВ
Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Nikatoriya писав:
tatii писав:
Lekarab писав: такая же история. Но это по повторно сданному, по первому, который был сдан 18 числа квитанции 2 нет.
и у меня та же ситуация....
аналогично. первые без ответа, повторные не принялись потому что уже есть в базе первые #dntknw#
В мене теж саме

Shim
Гений
Гений
Повідомлень: 356
З нами з: 17 лютого 2016, 17:35
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення Shim »

Kas писав:Я отправляла наверно 5 раз. Даже вчера вечером. В налоговой ничего не видят, а за 8 число пришла кв. 2 ПРИНЯТ. А что с остальными .... За вчерашний день пришла кв. 1 где пишет НЕПРИНЯТО,
такой файл зарегистрирован 8,07,2016г. и есть № регистрации. Принят отчет-не принят я незнаю.........
Узнавайте в своем ПФ. Они скажут, что принято. Мой отчет пришел к ним 6 раз, хотя я отправляла только дважды.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Додзвонилася у ПФ. Звіти мої прийняті. Купа помилкових і по одному по кожній фірмі прийнятий. Все сьогодні п'ємо!!!!
Навіть без кв. 2. Я сьогодні мушу випити, бо щось мене це все задовбало#drinks#
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Чудьнєнько відправила звіт 2 рази а в пенсійному їх десять штук. Ну з гордістю каже, що прийняті, а Квитанцій немає. Десять штук мені напевно потрібно до дяді Колі з молоточком#wall# #wall# Супер звіт здаєш один а він множиться#rolf# . Класно б було получив зарплату поклав у сумку додому прийшов відкриваєш а там десять зарплат#rolf#

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Gella писав:Чудьнєнько відправила звіт 2 рази а в пенсійному їх десять штук. Ну з гордістю каже, що прийняті, а Квитанцій немає. Десять штук мені напевно потрібно до дяді Колі з молоточком#wall# #wall# Супер звіт здаєш один а він множиться#rolf# . Класно б було получив зарплату поклав у сумку додому прийшов відкриваєш а там десять зарплат#rolf#
Видно дуже гарний у вас звіт, раз аж десять копій у пенсійному є. Думаю, в даній ситуації потрібно радуватися, що він є в принципі.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1435
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 562 рази

Повідомлення Симпа »

Natalenna писав:Додзвонилася у ПФ. Звіти мої прийняті. Купа помилкових і по одному по кожній фірмі прийнятий. Все сьогодні п'ємо!!!!
Навіть без кв. 2. Я сьогодні мушу випити, бо щось мене це все задовбало#drinks#
#drinks#
#drinks# #drinks# #drinks#

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

Доброе утро!

в электронном кабинете уже есть начисления вчерашним числом.


Ivmar
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 154
З нами з: 16 жовтня 2012, 00:59
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення Ivmar »

Natalenna писав:Додзвонилася у ПФ. Звіти мої прийняті. Купа помилкових і по одному по кожній фірмі прийнятий. Все сьогодні п'ємо!!!!
Навіть без кв. 2. Я сьогодні мушу випити, бо щось мене це все задовбало#drinks#

Аналогично. Кв.2 нет, но в электронном кабинете отчет виден (в том числе и начисления обязательств по уплате ЕСВ в розрахунках с бюджетом уже есть#rtfm# ), а самое главное, в ПФ все загрузилось (правда на день позже, но 20 числа). Зачем мне это квитанция 2 нужна#wink# Пойду #drinks#

ILN
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 185
З нами з: 12 жовтня 2011, 05:35
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 100 разів

Повідомлення ILN »

Dary писав:
tatii писав:
Lekarab писав: такая же история. Но это по повторно сданному, по первому, который был сдан 18 числа квитанции 2 нет.
и у меня та же ситуация....
Куда звонить. что делать???#g_cray2#
Звоните в ПФУ, отдел персонификации. Они скажут, принят отчет или нет.

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

marinesko писав:Доброе утро!

в электронном кабинете уже есть начисления вчерашним числом.
Налоговики всем начислили обязательство за июль во время по сроку 20 числа , уже хорошо. Штрафов не будет. Теперь только остаётся проследить , что бы в ПФ занесли данные о застрахованных лицах в базу данных. Тем, у кого ошибок нет, вообще нечего переживать. А, вот у кого ошибки, пусть налоговики и ПФ решают как людям пересдать и в какой срок. Ведь это их вина. Если бы ПФ смог во время прислать квит с ошибкой, то все бы успели по сроку, до 20 числа сдать повторно.
Я, конечно получила все свои квитанции ещё 18 числа, а тем у кого ситуация "подвисла в воздухе" желаю не переживать. Здоровье дороже. Всё будет хорошо.

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”