код УКТ ЗЕД/ДКПП в налоговой накладной

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Я бух!
Гений
Гений
Повідомлень: 359
З нами з: 05 листопада 2014, 10:00
Дякував (ла): 347 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Я бух! »

в НН выписанным в декабре этот еод тоже должен быть .кто разобрался?

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Я бух! писав:в НН выписанным в декабре этот еод тоже должен быть .кто разобрался?
В грудневих точно ні. Закон підписав президеннт 30, навіть якщо його опоблікували 31 то термін дії з 01.01.17.
Хто знає чи ропублікували - напишіть.
В тексті ПКУ дана зміна ще не відображена (ПКУ не кодифіковано на 01.01.17).

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Sancho Panza писав:
Я бух! писав:в НН выписанным в декабре этот еод тоже должен быть .кто разобрался?
В грудневих точно ні. Закон підписав президеннт 30, навіть якщо його опоблікували 31 то термін дії з 01.01.17.
Хто знає чи ропублікували - напишіть.
В тексті ПКУ дана зміна ще не відображена (ПКУ не кодифіковано на 01.01.17).
ст.201.1
і) код товару згідно з УКТЗЕД, для послуг -код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг; платники податків, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду.

https://docs.dtkt.ua/doc/1011.47.0?page=27



pelech
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 15 листопада 2010, 03:49
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення pelech »

а единицы измерения услуг и их коды так и остались?

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Nadiy писав: і) код товару згідно з УКТЗЕД, для послуг -код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг; платники податків, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду.

https://docs.dtkt.ua/doc/1011.47.0?page=27

я полагаю для услуг, лучше всего и целесообразней указывать свой КВЕД, что сооответвует той или иной услуге, которые внесены были в вид деятельности.., кто как думает???

pelech
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 15 листопада 2010, 03:49
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення pelech »

Dfcbkbcf писав:
Nadiy писав: і) код товару згідно з УКТЗЕД, для послуг -код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг; платники податків, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду.

https://docs.dtkt.ua/doc/1011.47.0?page=27

я полагаю для услуг, лучше всего и целесообразней указывать свой КВЕД, что сооответвует той или иной услуге, которые внесены были в вид деятельности.., кто как думает???
думаю, что так, но официального разъяснения с примерами еще нет#wall# #rtfm#

Елена_А
Гений
Гений
Повідомлень: 350
З нами з: 18 лютого 2015, 13:31
Дякував (ла): 202 рази
Подякували: 195 разів

Повідомлення Елена_А »

Код 2841 понравился - "кількість пригод". Как указывать "експедиційні послуги", кто знает?

pelech
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 15 листопада 2010, 03:49
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення pelech »

Елена_А писав:Код 2841 понравился - "кількість пригод". Как указывать "експедиційні послуги", кто знает?
расценка на эти услуги как устанавливается? от каких показателей зависит?

Елена_А
Гений
Гений
Повідомлень: 350
З нами з: 18 лютого 2015, 13:31
Дякував (ла): 202 рази
Подякували: 195 разів

Повідомлення Елена_А »

pelech писав:
Елена_А писав:Код 2841 понравился - "кількість пригод". Как указывать "експедиційні послуги", кто знает?
расценка на эти услуги как устанавливается? от каких показателей зависит?
У меня от количества матов - не успела проснуться (мы выходные до девятого) - "я заболела-замени; выпиши; заплати; сколько; когда" ну и т.д., дорого, короче.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

pelech писав:
Dfcbkbcf писав:
Nadiy писав: і) код товару згідно з УКТЗЕД, для послуг -код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг; платники податків, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду.

https://docs.dtkt.ua/doc/1011.47.0?page=27

я полагаю для услуг, лучше всего и целесообразней указывать свой КВЕД, что сооответвует той или иной услуге, которые внесены были в вид деятельности.., кто как думает???
думаю, что так, но официального разъяснения с примерами еще нет#wall# #rtfm#
воно буде...за півроку...поки вони ще не відійшли від того, що курили, поки ту муть приймали.
у мене в кінці грудня впали гроші на рахунок. монтажні роботи. перед реєстрацією, буду із закмовником говорити, що написати.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”