Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Irina911
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1368
З нами з: 27 листопада 2015, 11:03
Дякував (ла): 562 рази
Подякували: 926 разів

Повідомлення Irina911 »

Ан-ия писав:подскажите так я заполняю. кто как запонял у меня транспорт Зображення.а как вставить сюда картинку
Как вставить картинку

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Зображення[/img]
подскажите кто как заполняет. правильно я делаю или нет

olsh2015
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 27 березня 2015, 14:39
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення olsh2015 »

В одной строке должны быть заполены одновременно либо 2 и 3 столбец, либо 2-ой и 4-ый, но не все три сразу.
И еще, у меня не пропускало пока я вначале не заполнила все 2 и 3, а затем все 2 и 4.

Olga(Ольга)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 11 липня 2017, 11:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Olga(Ольга) »

ylia1111 писав:Подскажите если грузоперевозки то поставить квед 49.41.19-00.00
вроде бы да, предыдущие же к вам не относятся 49.41.11-49.41.18, значит 19

annabuh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 18 січня 2015, 18:47
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення annabuh »

дівчата, може в когось була така ситуація і знаєте що робити #search# ті чорти заблокували зведену пн, я півдня сканувала підтверджуючі документи (300шт) і це получилось на 38 файлів. Але ця чудо-система не може підчипити таку кількість, прийшлось розбити на 2 повідомлення. В результаті одне повідомлення пройшло, а на друге приходить квитанція 2 з помилкою, мол таке вже знаходиться на розгляді. І шо дєлать я не знаю, виходить що їм надійшов не повний пакет документів #cray#


impulsion
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 01 липня 2014, 13:16
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення impulsion »

товарищи по несчастью, подскажите пожалуйста, можна ли в электронном кабинете скопировать "Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК , если да то как.

А то пришла 2 квитанция: не принято пакет - проверьте правильность подписантов, у меня есть директор, главбух и печать. Может я его подписываю не так в этой чудо-программе.

#wall#

Olga(Ольга)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 11 липня 2017, 11:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Olga(Ольга) »

Ан-ия писав:Зображення[/img]
подскажите кто как заполняет. правильно я делаю или нет
и я отправила - заполняла 2,3, 4 пусто или 2,4,3 пусто

ЕЛЕНА 4523
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 12 липня 2017, 09:53
Подякували: 3 рази

Повідомлення ЕЛЕНА 4523 »

Zvedlana писав:
АЛЮШКА писав:
ЕЛЕНА 4523 писав:У меня сегодня вообще капец , заблокированы накладные с товаром который я в июне приобрела и в июне продаю с тем же количеством и с тем же кодом#wall#
Не пытайтесь найти логику в блокировке...ее там нет#g_hospita Просто фортуна сегодня не на вашей стороне (((
Логика в том, что официально объявленные критерии мониторинга и блокировки не работают. Либо нн блокируются случайным образом, либо на деле действуют совершенно другие критерии, о которых мы можем только догадываться.
Была вчера в своей налоговой , сказали что комиссия в Киеве будет создана только 17-но июля, а до этого даже надятся о разблокировке нн не стоит#cray#


кузя78
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 197
З нами з: 14 березня 2017, 12:18
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 68 разів

Повідомлення кузя78 »

ЕЛЕНА 4523 писав:
Zvedlana писав:
АЛЮШКА писав: Не пытайтесь найти логику в блокировке...ее там нет#g_hospita Просто фортуна сегодня не на вашей стороне (((
Логика в том, что официально объявленные критерии мониторинга и блокировки не работают. Либо нн блокируются случайным образом, либо на деле действуют совершенно другие критерии, о которых мы можем только догадываться.
Была вчера в своей налоговой , сказали что комиссия в Киеве будет создана только 17-но июля, а до этого даже надятся о разблокировке нн не стоит#cray#
пипец#wall# #wall# #wall#

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

"
1. Обов'язково надавайте письмові пояснення. Їх відсутність може бути формально підставою для відмові у реєстрації ПН/РК в ЄРПН. Намагайтеся надати не формальне пояснення, а достатньо розгорнуте з описом особливостей діяльності та основних операцій. До пояснень можете надати додаткові документи (зокрема, звіти щодо площ та врожайності для сільськогосподарських товаровиробників, оскільки в них є підтвердження можливості постачання вами сільськогосподарської продукції).
2. Чітко слідуйте за Вичерпним переліком документів, затверджених наказом Мінфіну № 567, оскільки відсутність будь-якого документа з переліку може стати підставою для відмови у реєстрації ПН/РК в ЄРПН. Якщо написано "листування з контрагентом", значить копії відповідних документів повинні бути надіслані. Якщо написано "складські, вантажно-розвантажувальні" та інші документи, рекомендую їх надати або пояснити їх відсутність (зокрема, якщо за договором частину відповідних витрат бере на себе постачальник або покупець). В цьому випадку вам треба надати відповідну інформацію в поясненнях.
3. За відсутністю формалізованої форми заяви, яка б чітко визначала дату подання вами пояснень та документів, краще надіслати скан супровідного листа з переліком надісланих вами документів та пояснень. Цей лист стане вам в нагоді, якщо треба буде звертатися в суд з позовом щодо бездіяльності комісії ДФС та доводити дату подання документів.
4. Таблицю даних платника податків подавати слід виробникам товарів та послуг, торгівлі, якщо є комплектація товарів у набори. Подавати коди товарів. які є на вході і на виході одні і ті самі, марно. Такі Таблиці визнаватися не будуть. Таблиці без документів надавати недоцільно. Таблиці треба надавати разом з письмовими поясненнями та документами. Таблиці без документів скоріш за все будуть відхилятися, оскільки їх оцінка без документів майже неможлива.
5. Документи повинні бути надані в такому обсязі, який би дозволяв надати максимум доказів реальності операції. Як би зараз це ми не називали, суть СМКОР (системи моніторингу на відповідність критеріям оцінки ризиків) зводиться саме до цього. Надавати просто договори, акти та накладні без додаткових доказів достатньості ресурсів на підприємстві для здійснення відповідної операції, марно. Треба обо'вязково розписати, що на підприємтсві або у ФОПа є необхідні трудові ресурси та технологічні можливості для придбання/виготовлення/постачання товару/послуги, щодо якого спрацювали критерії.
6. В подальшому намагайтеся вийти на податкове навантаження за всіма податками, зборами та ЄСВ на рівень, що перевищує 5 %. За цих умов ви зможете уникнути блокування, якщо звісно "доживете" до того моменту (дуже жорстко, але це правда).
7. Якщо ви отримуєте рішення комісії ДФС про відмову у реєстрації ПН/РК, скористуйтесь процедурою адміністративного оскарження, передбаченою п. 56.23 ст. 56 ПКУ. Така процедура передбачає надання вами скарги протягом 10 календарних днів та направлення вам відповіді протягом також 10 календарних днів. Спробуйте скористатися цією можливістю.
8. Повідомляйте про всі випадки свавіля податківців при розгляді ваших документів, порушення строків їх розгляду. Завжди допоможу чим зможу. Не забувайте про офіс Ради бізнес-омбудсмена (https://boi.org.ua/). Ваші скарги будуть зафіксовані та включені у звіт, який в тому числі буде представлений міжнародним організаціям (Світовому банку та іншим). Скарги оформлюються через їх сайт.
9. Дуже не хочеться, щоб ви "велися" на корупційні дії. Як би не хотілося б вам вирішити негайно проблему з блокуванням, краще не давати повод "наживатися" корупціонерам на вашій проблемі. Це я говорю з біллю, оскільки чим більше проблем у вас, тим краще хомутиннікам з вірними псами малювати схеми нових фінансових потоків.
"

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”