НДС предоплата

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Відповісти
Таня 2012
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 26 січня 2012, 08:07

Повідомлення Таня 2012 »

Пожалуйста, подскажите!! На р/счет зашла предоплата за оборудование (за 0,3 шт)..какое колличество указывать в НН. Для покупателя 0,3 не подходит, а 1 шт. указать не могу ..оборудование не готово. Может кто знает где и в каком документе точный ответ))

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1626 разів

Повідомлення Evelina »

в порядке заполнения НН. заполняется кол-во 0,3 шт., все правильно Вы хотите сделать...
а что значит "для покупателя не подходит"?
вот есть такой ответ:

Виписування податкової накладної на часткову оплату товару
Як правильно виписати податкову накладну на часткову оплату товару відповідно до пункту 14 Порядку №969?

Згідно з п. 201.7 статті 201 V розділу ПКУ від 02.12.2010 р. №2755-VI та п. 14 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПАУ від 21.12.2010 р. №969, податкова накладна виписується на кожну повну або часткову поставку товарів/послуг і на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).
Якщо у податковій накладній можна зазначити відокремлену вартість та перелік (номенклатуру) частини товарів/послуг, то виписується податкова накладна у звичайному порядку.
Якщо частина товару/послуги не містить відокремленої вартості, то перелік (номенклатура) частково поставлених товарів зазначається у додатку 1 до податкової накладної й у повній вартості враховується у податковій накладній та загальних податкових зобов’язаннях. При цьому додаток 1 виписується у двох примірниках, з яких оригінал видається покупцю товарів/послуг, а копія залишається у продавця товарів/послуг.
Наприклад: у додатку 1 до податкової накладної у разі поставки платником податку окремих вузлів складного обладнання, яке має єдину ціну, у графі 8 записуються найменування окремих вузлів складного обладнання, що поставлені, у графі 9 — одиниця виміру шт., у графі 10 — кількість кожного найменування окремих вузлів складного обладнання, у графах 11 — 13 відображаються аналогічні дані щодо невідвантажених частин окремих вузлів складного обладнання. При остаточній поставці частин цього обладнання графи 11 — 13 не заповнюються. У графах 3 — 7 зазначаються дані щодо повної поставки обладнання, де, зокрема, у графі 5 проставляється вартість повної поставки (ціна обладнання), яка і відображається у податковій накладній та враховується у загальних податкових зобов’язаннях.
При отриманні попередньої оплати за товар (послуги), частка яких не має відокремленої вартості, додаток 1 до податкової накладної не заповнюється, а виписується лише податкова накладна на частину отриманої передоплати, яка і враховується у податкових зобов’язаннях. Наприклад: у разі отримання передоплати за зазначене обладнання платник податку заповнює податкову накладну, у графі 5 якої зазначає кількість обладнання пропорційно до суми отриманої передоплати (дробове число). Така кількість розраховується як відношення суми отриманої передоплати до загальної вартості обладнання.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 17965
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 1695 разів
Подякували: 9753 рази

Повідомлення Popen »

Таня 2012 писав:Пожалуйста, подскажите!! На р/счет зашла предоплата за оборудование (за 0,3 шт)..какое колличество указывать в НН. Для покупателя 0,3 не подходит, а 1 шт. указать не могу ..оборудование не готово. Может кто знает где и в каком документе точный ответ))
Если покупателю не подходит 0.3, а подходит только 1.0, то и платить он должен был не за 0.3, а полностью.#g_crazy#

Таня 2012
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 26 січня 2012, 08:07

Повідомлення Таня 2012 »

popen писав:
Таня 2012 писав:Пожалуйста, подскажите!! На р/счет зашла предоплата за оборудование (за 0,3 шт)..какое колличество указывать в НН. Для покупателя 0,3 не подходит, а 1 шт. указать не могу ..оборудование не готово. Может кто знает где и в каком документе точный ответ))
Если покупателю не подходит 0.3, а подходит только 1.0, то и платить он должен был не за 0.3, а полностью.#g_crazy#
Да....у нас ЭТИМ покупателем постоянно "трения"....общение свелось на ссылки из законодательства.... А сейчас НН регистрировать нужно...в случаи чего, уже будет сложно поменять..))

Таня 2012
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 26 січня 2012, 08:07

Повідомлення Таня 2012 »

Evelina писав:в порядке заполнения НН. заполняется кол-во 0,3 шт., все правильно Вы хотите сделать...
а что значит "для покупателя не подходит"?
вот есть такой ответ:

Виписування податкової накладної на часткову оплату товару
Як правильно виписати податкову накладну на часткову оплату товару відповідно до пункту 14 Порядку №969?

Згідно з п. 201.7 статті 201 V розділу ПКУ від 02.12.2010 р. №2755-VI та п. 14 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПАУ від 21.12.2010 р. №969, податкова накладна виписується на кожну повну або часткову поставку товарів/послуг і на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).
Якщо у податковій накладній можна зазначити відокремлену вартість та перелік (номенклатуру) частини товарів/послуг, то виписується податкова накладна у звичайному порядку.
Якщо частина товару/послуги не містить відокремленої вартості, то перелік (номенклатура) частково поставлених товарів зазначається у додатку 1 до податкової накладної й у повній вартості враховується у податковій накладній та загальних податкових зобов’язаннях. При цьому додаток 1 виписується у двох примірниках, з яких оригінал видається покупцю товарів/послуг, а копія залишається у продавця товарів/послуг.
Наприклад: у додатку 1 до податкової накладної у разі поставки платником податку окремих вузлів складного обладнання, яке має єдину ціну, у графі 8 записуються найменування окремих вузлів складного обладнання, що поставлені, у графі 9 — одиниця виміру шт., у графі 10 — кількість кожного найменування окремих вузлів складного обладнання, у графах 11 — 13 відображаються аналогічні дані щодо невідвантажених частин окремих вузлів складного обладнання. При остаточній поставці частин цього обладнання графи 11 — 13 не заповнюються. У графах 3 — 7 зазначаються дані щодо повної поставки обладнання, де, зокрема, у графі 5 проставляється вартість повної поставки (ціна обладнання), яка і відображається у податковій накладній та враховується у загальних податкових зобов’язаннях.
При отриманні попередньої оплати за товар (послуги), частка яких не має відокремленої вартості, додаток 1 до податкової накладної не заповнюється, а виписується лише податкова накладна на частину отриманої передоплати, яка і враховується у податкових зобов’язаннях. Наприклад: у разі отримання передоплати за зазначене обладнання платник податку заповнює податкову накладну, у графі 5 якої зазначає кількість обладнання пропорційно до суми отриманої передоплати (дробове число). Така кількість розраховується як відношення суми отриманої передоплати до загальної вартості обладнання.
Спасибо ОГРОМНОЕ)))

zamsha
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 02 березня 2012, 04:39
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення zamsha »

А подскажите, пожалуйста, как быть!!! НН была выписана на сумму предоплаты на один товар. Данного товара забрали меньше. Аванс висит у нас на р/сч. Теперь этот же покупатель в счет данного аванса забирает другой товар. Я должна выписывать ему корректировку и сразу же НН на этот товар, который он забирает. Или может можно все оставить как есть? Помогите пожалуйста. Очень срочно надо

Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1354 рази
Подякували: 937 разів

Повідомлення Романтика »

zamsha писав:А подскажите, пожалуйста, как быть!!! НН была выписана на сумму предоплаты на один товар. Данного товара забрали меньше. Аванс висит у нас на р/сч. Теперь этот же покупатель в счет данного аванса забирает другой товар. Я должна выписывать ему корректировку и сразу же НН на этот товар, который он забирает. Или может можно все оставить как есть? Помогите пожалуйста. Очень срочно надо
Договоритесь с покупателем на замену налоговой накладной (поменяйте номенклатуру), конечно, если она не была зарегистрирована в едином реестре

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3523
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2622 рази
Подякували: 1880 разів

Повідомлення cometa »

zamsha писав:А подскажите, пожалуйста, как быть!!! НН была выписана на сумму предоплаты на один товар. Данного товара забрали меньше. Аванс висит у нас на р/сч. Теперь этот же покупатель в счет данного аванса забирает другой товар. Я должна выписывать ему корректировку и сразу же НН на этот товар, который он забирает. Или может можно все оставить как есть? Помогите пожалуйста. Очень срочно надо
Если следовать закону, то -да. По дате отгрузки корректировку к налоговой накладной и новую НН на другой товар. Я делаю так.
Если же предоплаты осталась маленькая сумма то можно оставить так как есть.

zamsha
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 02 березня 2012, 04:39
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення zamsha »

В том то и дело, что товар импортный,НН зарегистрирована в ЕРПН. Без корректировки наверное не обойтись. А как мне тогда указать причину корректировки и что корректировать кол-во или цену?

Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1354 рази
Подякували: 937 разів

Повідомлення Романтика »

zamsha писав:В том то и дело, что товар импортный,НН зарегистрирована в ЕРПН. Без корректировки наверное не обойтись. А как мне тогда указать причину корректировки и что корректировать кол-во или цену?
Количество

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”