Фінансовий звіт малого підприємства

Звітність, адреси районних відділень
irina2101
Оракул
Оракул
Повідомлень: 260
З нами з: 31 січня 2012, 22:42
Дякував (ла): 155 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення irina2101 »

Добрый день!
Первый раз подаю фин. отчетность через эл. кабинет. Подскажите, пожалуйста, она попадает автоматически в статистику или надо подавать отдельно?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

irina2101 писав:
09 лютого 2021, 17:28
Добрый день!
Первый раз подаю фин. отчетность через эл. кабинет. Подскажите, пожалуйста, она попадает автоматически в статистику или надо подавать отдельно?
Фін звітність останнім часом подається через єдине вікно і правильний звіт з буквою S. І перша квитанція приходить від податківців, а друга із статистики. У Кабінеті платника я такого звіту не знаходила, може погано шукала.

irina2101
Оракул
Оракул
Повідомлень: 260
З нами з: 31 січня 2012, 22:42
Дякував (ла): 155 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення irina2101 »

Nelli-Nelli писав:
09 лютого 2021, 17:59
irina2101 писав:
09 лютого 2021, 17:28
Добрый день!
Первый раз подаю фин. отчетность через эл. кабинет. Подскажите, пожалуйста, она попадает автоматически в статистику или надо подавать отдельно?
Фін звітність останнім часом подається через єдине вікно і правильний звіт з буквою S. І перша квитанція приходить від податківців, а друга із статистики. У Кабінеті платника я такого звіту не знаходила, може погано шукала.
Дякую за відповідь! У Кабінеті є звіт S011105, який мені потрібен. Я його планую подавати у ДПС разом з Декларацією з прибутку, але як бути з Облстатом, не розумію. :(

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

irina2101 писав:
09 лютого 2021, 18:14
Дякую за відповідь! У Кабінеті є звіт S011105, який мені потрібен. Я його планую подавати у ДПС разом з Декларацією з прибутку, але як бути з Облстатом, не розумію. :(
Знайшла і я :yes:
Повинен автоматично попасти в статистику. Я ж писала перша квитанція прийде від податкової (означатиме що звіт зданий) , а друга - повинна бути від статистики .

Света Рем
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 09 лютого 2021, 19:14

Повідомлення Света Рем »

Добрый вечер ! Я новичок.подскажите пож.
Я отправила финансовый отчет микропредприятия через электронный кабинет налогоплательщика.
В квитанции 1 сообщение:"Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищенному носіі інформаціі.
Особиситий ключ повинен зберігатись у кваліфікованому засобі єлектронного підпису"
Что с єтим делать? все остальные отчеты прошли норм.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Света Рем писав:
09 лютого 2021, 19:31
Добрый вечер ! Я новичок.подскажите пож.
Я отправила финансовый отчет микропредприятия через электронный кабинет налогоплательщика.
В квитанции 1 сообщение:"Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищенному носіі інформаціі.
Особиситий ключ повинен зберігатись у кваліфікованому засобі єлектронного підпису"
Что с єтим делать? все остальные отчеты прошли норм.
Не зрозуміло . Що в квитанції 1 написано крім цих слів? Чи прийнято ? Чи не прийнято ?
У мене вже з рік попереджають що ключ на незахищеному носії , але все приймалось .

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1879
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 884 рази

Повідомлення Андрій61 »

Света Рем писав:
09 лютого 2021, 19:31
Добрый вечер ! Я новичок.подскажите пож.
Я отправила финансовый отчет микропредприятия через электронный кабинет налогоплательщика.
В квитанции 1 сообщение:"Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищенному носіі інформаціі.
Особиситий ключ повинен зберігатись у кваліфікованому засобі єлектронного підпису"
Что с єтим делать? все остальные отчеты прошли норм.
не обращать внимания......
Фискалы на каждый отчёт будут в 1-й квитанции это прописывать.....
"Не ту страну назвали Гондурасом!"
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Колеги, вибачте за зовсім просте питання, але при заповненні звіту 1-мс через кабінет при заповненні рядка з фінрезультатом вказую збитки в дужках (завжди думала, що збитки показуються з дужками), кабінет видає помилку, якщо показати замість дужок знак "-", це помилка?

rekin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 754
З нами з: 08 грудня 2011, 08:08
Дякував (ла): 149 разів
Подякували: 389 разів

Повідомлення rekin »

Яночка писав:
10 лютого 2021, 13:50
Колеги, вибачте за зовсім просте питання, але при заповненні звіту 1-мс через кабінет при заповненні рядка з фінрезультатом вказую збитки в дужках (завжди думала, що збитки показуються з дужками), кабінет видає помилку, якщо показати замість дужок знак "-", це помилка?
С минусом нормально принимается отчет. Это не ошибка.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3140
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2370 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Рано утром отправил ФЗ, быстро пришла кв.1.
И все
Имеет ли смысл отослать повторно?

И я не отсылал пока Деку прибыли, ждал кв.2 ФЗ. Может отправить сразу не дожидаясь?

Відповісти

Повернутись до “Статистика”