Відрядження

Оформлення, нарахування
Відповісти
Кияночка
Профи
Повідомлень: 34
З нами з: 08 травня 2012, 09:54
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Кияночка »

Коллеги, подскажите, можно ли с ЗП сотрудника без его заявления удержать не возвращенные суммы выданые под отчет? Чем руководствоваться?

Витиславовна
Профи
Повідомлень: 47
З нами з: 13 лютого 2013, 01:49
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Витиславовна »

1.п. 170.9 і пп. 164.2.11 ПКУ- не забути ПДФО
2.Якщо ці утримання ініційовані адміністрацією підприємства, то це оформляється, як правило, наказом (розпорядженням) керівника. При цьому бухгалтеру необхідно пам’ятати, що ніякий наказ керівника про здійснення утримань із заробітної плати працівника не має юридичної сили, якщо на здійснення таких утримань немає згоди працівника. Отже, здійснювати такі утримання тільки на підставі наказу не можна. Навіть якщо заборгованість працівника документально підтверджена, все рівно він повинний дати свою згоду на її погашення в письмовому вигляді. Це може бути оформлено окремим документом або розписом працівника на наказі (розпорядженні) керівника про здійснення утримань. І в першому і в другому випадку в тексті повинна бути ключова фраза наступного змісту: "З наказом (розпорядженням) ознайомлений. Згодний на здійснення щомісячних утримань з моєї заробітної плати в розмірі ХХХ грн. на погашення заборгованості...". У випадку, коли працівник не дивлячись на наявність документальних свідчень його заборгованості підприємству (це може бути неповернені кошти, видані працівнику під звіт, нестача ТМЦ, виявлена в результаті інвентаризації та інше) не дає своєї згоди на здійснення утримань, то підприємство повинне звернутися до суду.

Наталия300981
Профи
Повідомлень: 33
З нами з: 05 вересня 2012, 03:15
Дякував (ла): 16 разів

Повідомлення Наталия300981 »

доброго дня, підскажіть будь ласка. люди їдуть у відрядження 15.05 в одне місце і повертаються назад, а з обіда 15.05 в інше місто за 800 км і повертаються назад 16.05! відрядні виплачуються 15.05. як на два відрядження чи тільки на якесь оде? (наказ оформлений під 2-ма різними номерами) Дякую, завчасно.

17 мая
Профи
Повідомлень: 36
З нами з: 17 травня 2013, 04:30
Подякували: 10 разів

Повідомлення 17 мая »

Хватит с них и одного дня)))

Наталия300981
Профи
Повідомлень: 33
З нами з: 05 вересня 2012, 03:15
Дякував (ла): 16 разів

Повідомлення Наталия300981 »

єто директора едут и они себе могут позволить, если закон не перечит. так можна?

Орлов
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 915
З нами з: 29 листопада 2011, 03:11
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 167 разів

Повідомлення Орлов »

17 мая писав:Хватит с них и одного дня)))
Суточные за 2 дня. Пуункт 140.1.7 НКУ

17 мая
Профи
Повідомлень: 36
З нами з: 17 травня 2013, 04:30
Подякували: 10 разів

Повідомлення 17 мая »

одни сутки два раза не оплачиваются #swoon#

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2784 рази

Повідомлення Люлик »

Наталия300981 писав:доброго дня, підскажіть будь ласка. люди їдуть у відрядження 15.05 в одне місце і повертаються назад, а з обіда 15.05 в інше місто за 800 км і повертаються назад 16.05! відрядні виплачуються 15.05. як на два відрядження чи тільки на якесь оде? (наказ оформлений під 2-ма різними номерами) Дякую, завчасно.
как это платить за одни, если люди 2 дня в командировке

17 мая
Профи
Повідомлень: 36
З нами з: 17 травня 2013, 04:30
Подякували: 10 разів

Повідомлення 17 мая »

Наталия300981 писав: відрядні виплачуються 15.05. як на два відрядження чи тільки на якесь оде? (наказ оформлений під 2-ма різними номерами) Дякую, завчасно.
"оде" это, я понимаю, "одне"
вопрос за 15е число, мой ответ = оплата за одни сутки, два раза за одни сутки - перебьются

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2784 рази

Повідомлення Люлик »

17 мая писав:
Наталия300981 писав: відрядні виплачуються 15.05. як на два відрядження чи тільки на якесь оде? (наказ оформлений під 2-ма різними номерами) Дякую, завчасно.
"оде" это, я понимаю, "одне"
вопрос за 15е число, мой ответ = оплата за одни сутки, два раза за одни сутки - перебьются
поняла что вы имели ввиду #ok#

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”