Підскажіть будь ласка досвідчені бухгалтери=). Якщо наша фірма була винна гроші за минулий період 596,55. Податкові та видаткові від продавця є на цю суму.)
Тепер вони нам виставили рахунок на суму 889,42 грн.,який ми оплатили та отримали податкову накладну. Видаткову не отримали - товар не забирали.)
Але потім ми передумали взагалі його брати.
Отже, наші гроші в них просто висять.
Але, в звязку з тим, що ми їм винні 596,55 грн. Чи може продавець нам зробити розрахунок-коригування на цю суму.І гроші нам не повертати?
І тоді наші гроші залишаться в них 292,87,якими ми в подальшому зможемо скористатися??
От так вот..=) Велике Вам дякую=)
Розрахунок-коригування
-
vlavers
- Просвещенный

- Повідомлень: 162
- З нами з: 09 липня 2012, 04:24
- Дякував (ла): 16 разів
- Подякували: 61 раз
Звичайно можна. Продавець робить розр коригування ПН на суму боргу, так як ви гроші перераховували по новому рахунку - пишите їм лист , що просимо дані кошти зарахувати в рахунок заборгованості по рахунку №..... (по якому виникла заборгованість).
-
zador
- Профи
- Повідомлень: 49
- З нами з: 09 травня 2012, 04:23
- Дякував (ла): 88 разів
- Подякували: 3 рази
Подскажите,пожалуйста.Поставщик перенес нашу предоплату на новый договор.выписал НН и РК. Я сдала Деку по НДС с этими документами.В результате оказалось,что поставщик не имел права переносить предоплату на другой договор,т.к. является плательщиком единого налога.Что делать,подскажите,как исправить ситуацию?