Наші замовники в Криму.

Особливості бухгалтерського і податкового обліку в Криму. Нюанси роботи з Кримом
МаріяМ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 26 березня 2013, 05:54
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення МаріяМ »

Виконуємо проектні роботи. Замовники в Криму. Виконання робіт завершуються. Договори, звичайно, були підписані в грн.
Питання: що тепер? вони ж заплатити грн. вже не можуть... Вважати це експортом? переукладати Договори?
Порадьте якісь нормативні документи, як працювати з Кримом?
Блін.......#wall#

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

МаріяМ писав:Виконуємо проектні роботи. Замовники в Криму. Виконання робіт завершуються. Договори, звичайно, були підписані в грн.
Питання: що тепер? вони ж заплатити грн. вже не можуть... Вважати це експортом? переукладати Договори?
Порадьте якісь нормативні документи, як працювати з Кримом?
Блін.......#wall#
вот здесь смотрите у меня похожее было... http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst28682.aspx
а у Вас р/с в рублях тоже открыт???

МаріяМ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 26 березня 2013, 05:54
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення МаріяМ »

Рахунок то в рублях є. Але: Крим - це Україна (по Закону), значить - договори лише в гривнях. Я так розумію. Чи були якісь уточнення?

smp
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 11 лютого 2013, 07:10
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення smp »

Меня тоже мучает этот вопрос !!! Кто-нибудь знает как теперь расчитываться с Крымом ??? #g_cray2#

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

МаріяМ писав:Рахунок то в рублях є. Але: Крим - це Україна (по Закону), значить - договори лише в гривнях. Я так розумію. Чи були якісь уточнення?
вот пока что вот только это #cray# http://blog.liga.net/user/afedak/article/14686.aspx

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

smp писав:Меня тоже мучает этот вопрос !!! Кто-нибудь знает как теперь расчитываться с Крымом ??? #g_cray2#
та капец... я так поняла.. пока у них ходили грн все делали по старинке... эххх а сейчас.. вон статью нашла.. выше вставила... бермудский треугольник...#wall# #wall# #wall# #wall# #wall# почти что бремудский получился...#wall# #wall# #wall# #wall#

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

дівчата і я з питанням. ще десь у лютому ми відвантажили товар у крим (ще тоді це була україна), десь місяць у нас висіла дебіторка, грошей у них не було. потім почалися ці всі перестановки, грошей ми від них так і не побачили і товар повернути вони не могли наш, так як використали його. ми домовилися з ними забирати в них товаром подібним і закритися взаєморозрахунком. у травні були 2 відвантаження з їх сторони, документи виписані в грн, але з пдв 18 %, я це все приходувала, податові в кредит не включала, але сума не закрита ще вся.
сьогодні знов вони готові відвантажувати, але вони вже перереєструвалися і документи в них тільки в рублях. як мені це собі на приход поставити і що взагалі робити, а то я нічого придумати не можу, а вирішити треба швидко, бо наша машина в криму чекає

lutovina
ПрофиПрофи
Повідомлень: 41
З нами з: 03 квітня 2011, 10:17
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення lutovina »

Попросите для себя документы в гривнах, не думаю, что вас сверят будут, или переводите по курсу на дату отгрузки. С 1 июня гривна в Крыму валюта. Если по правилам, то надо доп.соглашение сочинять и все прописывать.

Chiffi
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 931
З нами з: 18 червня 2011, 00:19
Дякував (ла): 491 раз
Подякували: 589 разів

Повідомлення Chiffi »

Добрый день. Подскажите, пожалуйста: крымский контрагент хочет купить у меня продукцию, причем готов платить в гривнах. Я им продукцию буду отгружать как резиденту по стандартному комплекту документов или придется проводить через таможню?

DV
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 140
З нами з: 13 травня 2014, 12:33
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення DV »

chiffi писав:Добрый день. Подскажите, пожалуйста: крымский контрагент хочет купить у меня продукцию, причем готов платить в гривнах. Я им продукцию буду отгружать как резиденту по стандартному комплекту документов или придется проводить через таможню?
с Украины отгружаете, как обычно внутри страны, таможни нет

Відповісти

Повернутись до “Питання обліку в Криму, робота з кримськими контрагентами”