Податкова соціальна пільга

Відповісти
Виктория Н
Профи
Повідомлень: 35
З нами з: 22 лютого 2011, 06:02

Повідомлення Виктория Н »

Подскажите есть ли ошибка и как ее исправить!!!??? 2006-2010 г, и январь 2011г. при исчислении ндфл у сотрудника, который есть единщиком не предоставлялась налоговая соц льгота. С февраля льготу будем предоставлять.
Заранее спасибо!!!

janna
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 04 лютого 2011, 09:55
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення janna »

О 2006-2010 забудьте.
А почему будете предоставлять НСЛ, он что перестал быть ФЛП - единщиком? Если не перестал, то НСЛ ему как и раньше не положена.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.02.2011 р. N 2349/6/17-0716


Державна податкова адміністрація України, керуючись Законом України від 02.10.92 N 2657 "Про інформацію", розглянула лист і повідомляє.

З 1 січня 2011 року порядок оподаткування доходів фізичних осіб регулюється Податковим кодексом України від 02.12.2010 N 2755 (далі - Кодекс), яким встановлено (пп. 169.2.1 п. 169.2 ст. 169), що податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати (пп. 14.1.48 п. 14.1 ст. 14 Кодексу) тільки за одним місцем його нарахування (виплати).

Підпунктом 169.2.3 пункту 169.2 статті 169 Кодексу наведено кінцевий перелік доходів фізичних осіб, до яких податкова соціальна пільга не може бути застосована. Так, до цього переліку відносяться доходи, інші ніж заробітна плата; заробітна плата, яку платник податку протягом звітного податкового місяця отримує одночасно з доходами у вигляді стипендії, грошового чи майнового (речового) забезпечення учнів, студентів, аспірантів, ординаторів, ад'юнктів, військовослужбовців, що виплачуються з бюджету та доходи самозайнятої особи від провадження підприємницької діяльності, а також іншої незалежної професійної діяльності.

В. о. першого
заступника Голови
С. Лекарь

Виктория Н
Профи
Повідомлень: 35
З нами з: 22 лютого 2011, 06:02

Повідомлення Виктория Н »

Речь идет о зарплата (есть зявление на прием, штат.расписание), а не о доходах от предпринимательской деятельности...

lla13
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 189
З нами з: 07 лютого 2011, 08:48
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення lla13 »

Виктория Н писав:Речь идет о зарплата (есть зявление на прием, штат.расписание), а не о доходах от предпринимательской деятельности...
janna права! льгота не положена, если работник и по сей день является единщиком....

AntonLazo
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 714
З нами з: 24 листопада 2010, 06:18

Повідомлення AntonLazo »

Пусть напишет заяву с 01.02.2011 на НСЛ и предоставляйте при доходе до 1320 грн.

Мария
Профи
Повідомлень: 37
З нами з: 10 липня 2009, 03:59
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Мария »

В газеті "Все про бух.облік" №15 сторінка21 зроблено висновок, що працівник, який одночасно є підприємцем має право на ПСП до зарплати,як і будь-який інший платник податку.Звісно, мають бути дотримані всі інші умови щодо надання пільги. На мою думку,потрібно слідкувати за коментаріями податкової по цьому питанню.

Lika37
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 22 лютого 2011, 12:50

Повідомлення Lika37 »

Добрый день! подскажите на какой минимальный размер заработной платы не применяется НСЛ? Или от какой суммы зарплаты применять НСЛ?

МУР
Мастер
Мастер
Повідомлень: 63
З нами з: 24 листопада 2009, 09:00
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 13 разів

Повідомлення МУР »

Предельная сумма зарплаты для применения социальной льготы, 1320грн.

Evgeniya_
Знаток
Повідомлень: 13
З нами з: 24 лютого 2011, 23:32

Повідомлення Evgeniya_ »

Поменялась ли форма заявления на НСЛ. И Если сотрудники до 01.01.11 применяли соц. льготу нужно ли теперь (с 01.01.11) переписывать заявления всем подряд ведь теперь ссылаемся на п.169.2?

Кузька
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 103
З нами з: 12 жовтня 2010, 08:03
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Кузька »

Заявление на соц.льготу обязательно нужно написать всем наемным работникам с 01.01.2011года. Пока в произвольной форме. Есть уже новая форма, но утверждена ли она - не знаю.

Відповісти

Повернутись до “Пільги”