Коригування ПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Оля-ля777 писав:
09 квітня 2024, 13:20
Спойлер
Tasa писав:
09 квітня 2024, 10:17
Колеги у всіх РК реєструються нормально "мінусові" ??
Відправила покупцю ще в березні і все оце чекала...
Вже і просила пришвидшити процес - і нічого...
А вчора взяла і той же РК відправила йому ще раз - і отримала цікаву ківитанцію типу на копію - "попередня копія знаходиться в процесі обробки в ДПС"... і статус - "відхилено контрагентом"...
Покупця трясла - отримала відповідь, що відправили на реєстрацію тиждень тому...
Ніде не видно РК цього в кабінеті, де він обробляється неясно....
Відправила ше раз з таким же № і датою - теж відразу з тим же текстом відхилено контрагентом...
Дилема - як зареїструвати ? І де загубився той РК раніше відправлений (він ще й з помилкою - сьогодні побачила)...
Може бути проблема - що бухгалтер із-за кордону відправляє і по дорозі щось "ламається" ?

Який вихід тоді ?
Бухгалтер із за кордону не винний. Тиждень тому був такий досвід з від'ємним РК, проблем не було.
Знайшли його в кабінеті так: ЄРПН/ПН видані. А в Реєстрації ПН він так і висить без квитанції. Ще можна глянути в сеа ПДВ, реєстр операцій, там видно як цей РК зменшує ліміт.
Так вже не знаєш що думать ((( Ладно б не знала як воно працює :-) ....
В кабінеті шукала - нема його там, ні в якому стані...
В СЕА ПДВ нема - його ніде нема і по реєстрації, ліміт сходиться ...
Реально такої ситуації ще не бачила навіть :(
Бух покупця і сьогодні його не бачив в очі - коли я скопіювала і відправила ще раз... Довелся і ій відправляти скріни що бачу я ...
Теж не вірила, що там статус "Відхилено контрагентом"...

ЗІ звісно ж знаю як працює сервер ДПС і іже з ними :(

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1629
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 817 разів
Подякували: 683 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Zakusov писав:
19 березня 2024, 13:23
В листопаді 2023 була виписана податкова накладна на суму 58020 грн. Де було 3 номенклатури на суми товар1 46584 грн, товар2 5232 грн, товар3 6204. Через час повернули частково товар3 на суму 1166,35, але кошти я не повертав. Тепер у мене борг в 1166,35 грн. Потім замовили окремо товар4 на суму 1312,92 і заплатили 146,57 грн. Я виписав накладну на товар4 на суму 1312,92. Тепер не розумію як виправити все і вийти в 0. Допоможіть будь ласка
[/quote
Зробіть коригування мінусове на 1166,35 датою відвантаження товарів по новому замовленню і відправте покупцю для реєстрації
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1629
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 817 разів
Подякували: 683 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

RadioBaby писав:
26 березня 2024, 14:05
26.01.2024 Сплатили 2500, я писала ПН на 5 позицій, 05.03.2024 Доплатили 2740 і відгрузили товар на 3 зовсім інші позиції.
Виписую РК з причиною 104, перші 5 позицій з мінусом, а 3 наступні з плюсом. Податкова відмовляє в реєстрації з причиною "Причина 104. розрахунок
коригування повинний містити не менше одного рядка з позитивним
значенням графи "Обсяги постачання"."
Але ж там аж 3 позиції з позитивним значенням і сама рк плюсова.
У всіх строках поставте група 1. Повинно зареєструватись
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Olesik
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 09 квітня 2024, 21:58

Повідомлення Olesik »

Доброго дня,підкажіть,як правильно зробити коригування. Є договір на послуги 910856,44 .Покупець зробив передоплату на суму 461659,48,ми виписали ПН на першу подію. Робиться додаткова угода на збільшення суми договору на 1149269,64,бухгалтер зробила коригуючу на зміну ціни і кількості. Тепер при виконі робіт сума згіно Актам виконаних робіт виходить меншою, 1129027,73. Правильно я розумію,потрібно зробити нову коригуючу з новою ціною і ще одну ПН на залишок суми? Але є нюанс,попередній бухгалтер склав першу ПН на 0,01 коп.більше,як тепер це все скласти.Буду вдячна за допомогу

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1629
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 817 разів
Подякували: 683 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Колеги, підкажіть, бо все обшукала-не можу знайти. Позиція податкової: коригування по неплатнику на мінус можна зареєструвати, якщо воно складене на дату не пізніше ніж через 15 днів після податкової, бо інакше блокують? Чи в принципі 15 днів після складанні податкової можна реєструвати мінусове коригування на неплатника?
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 313
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення STO Iryna »

Asia Svetlova писав:
16 квітня 2024, 15:12
Колеги, підкажіть, бо все обшукала-не можу знайти. Позиція податкової: коригування по неплатнику на мінус можна зареєструвати, якщо воно складене на дату не пізніше ніж через 15 днів після податкової, бо інакше блокують? Чи в принципі 15 днів після складанні податкової можна реєструвати мінусове коригування на неплатника?
Перший варіант, не має такого обмеження щодо періоду в який можна повернути товар або переплату. 14 жнів це ж тілька повернення умовно "без причини". А так то ви можете повернути по любій причині протягом будь-якого часу

Бомба Пистолетовна
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 19 січня 2023, 16:49
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Бомба Пистолетовна »

Підкажіть будь ласка, така ситуація: у лютому отримали товар, ПН в деку лютого не включали. в березні повністю повернули товар, зареєстрували РК.
включати ПН і РК в деку березня?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Бомба Пистолетовна писав:
19 квітня 2024, 10:00
Підкажіть будь ласка, така ситуація: у лютому отримали товар, ПН в деку лютого не включали. в березні повністю повернули товар, зареєстрували РК.
включати ПН і РК в деку березня?
Авжеж...

Вікторія1976
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: Вчора, 20:22

Повідомлення Вікторія1976 »

Добрий день.У нас такаж ситуація. 16.04 ми зареєстрували ПН на неплатника. 10.05 зробили корегуюче мінусове РК із кодом 103 до ПН від 16.04,а також правильну ПН від 16.04. якщо робити Деклараію ПДВ виходить борг,який буде покритий у травні. Податківці наголошують,що зменшиться ліміт і ми не зможемо реєструвати слідуючі ПН.Коштів закинути на електронний рахунок ми не маємо.Який вихід із ситуації?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”