Нужна помощь,я токо начинающий бухгалтер,мне надо сделать корректировку налоговой, в налоговой было выписано не правильное количество товара .как мне правильно сделать корректировку, количество должно быть меньше?? #help#
Anzhelika777 писав:Нужна помощь,я токо начинающий бухгалтер,мне надо сделать корректировку налоговой, в налоговой было выписано не правильное количество товара .как мне правильно сделать корректировку, количество должно быть меньше?? #help# [/quote она уже зарегистрирована в ЭДР
почитайте здесь http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst10350p95.aspx на последней странице... практически ваш вопрос...и ответы на него... И на будущее... не надо создавать новых тем... Это ООООЧЕНЬ засоряет форум... вам же потом трудно будет что-то найти в миллионе одинаковых тем... Задавайте вопросы в уже существующих...
Anzhelika777 писав:Нужна помощь,я токо начинающий бухгалтер,мне надо сделать корректировку налоговой, в налоговой было выписано не правильное количество товара .как мне правильно сделать корректировку, количество должно быть меньше?? #help#
Если НН не была зарегистрирована ЕРНН и сумма не меняется, то можно выписать правильно и передать покупателю на замену
Anzhelika777 писав:Нужна помощь,я токо начинающий бухгалтер,мне надо сделать корректировку налоговой, в налоговой было выписано не правильное количество товара .как мне правильно сделать корректировку, количество должно быть меньше?? #help#
Если НН не была зарегистрирована ЕРНН и сумма не меняется, то можно выписать правильно и передать покупателю на замену
Скажіть будь ласка, що означає це розяснення. що податкова накладна виписана з арифметичними помилками може бути включена в Додаток 8 . Чи не може бути включена в Податковий кредит навіть і з додатком 8. я вже чокнусь з цими розясненнями. Арифметична помилка це є порушення порядку заповнення чи ні?
Податкова накладна з помилками, включаючи і арифметичні не розцінюється як документ і не може бути підставою для формування податкового кредиту.
Внесення змін або коригування показників податкової накладної здійснюється у випадку коригування податкових зобов'язань платника відповідно до ст.192 Податкового кодексу України. Якщо після постачання товарів чи послуг змінюється сума компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів чи послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів чи послуг.
Якщо порушено продавцем порядок заповнення податкової накладної або порядок її реєстрації в Єдиному реєстрі покупець таких товарів чи послуг має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву із скаргою на постачальника. Ця заява є підставою для включення сум податку до складу податкового кредиту. До заяви потрібно додати копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв'язку з придбанням таких товарів чи послуг або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", що підтверджують факт отримання таких товарів чи послуг.
Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області
Чи можна виправити помилки у податковій накладній?
14-05-2014 Категорія - ПДВ:податкові накладні
Внесення змін або коригування показників податкової накладної здійснюється у випадку коригування податкових зобов’язань платника відповідно до ст. 192 Податкового кодексу при будь-якій зміні суми компенсації їх вартості , включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню.
Податкова накладна з помилками, включаючи і арифметичні, не розцінюється як документ і не може бути підставою для формування податкового кредиту.
При цьому слід зазначити, у разі порушення продавцем товарів /послуг порядку заповнення податкової накладної та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі покупець таких товарів/послуг має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву із скаргою на такого постачальника, яка є підставою для включення сум податку до складу податкового кредиту. Таке право зберігається за ним протягом 60 календарних днів, що настають за граничним терміном подання податкової декларації за звітний (податковий) період, у якому не надано податкову накладну або порушено порядок її заповнення та/або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі. До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв’язку з придбанням таких товарів/послуг або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг.
Надходження такої заяви із скаргою є підставою для проведення документальної позапланової виїзної перевірки зазначеного продавця для з’ясування достовірності та поповнити нарахування ним зобов’язань з податку за такою операцією.
Порядок заповнення податкової накладної визначений ст. 201 Податкового кодексу України та наказом Міністерства доходів і зборів України від 14.01.14 року №10 «Про затвердження Форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної».