Валютна безнадійна заборгованість

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
молокозавод
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 25 липня 2014, 12:25
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення молокозавод »

Підскажіть будь - ласка , чи потрібно перераховувати валюту на кінець балансу , якщо валютна заборгованість є безнадійною , по ній є судове рішення , але підприємство її списати не може , бо виникнуть великі збитки .

Бух
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 800
З нами з: 08 січня 2009, 12:29
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 289 разів

Повідомлення Бух »

молокозавод писав:Підскажіть будь - ласка , чи потрібно перераховувати валюту на кінець балансу , якщо валютна заборгованість є безнадійною , по ній є судове рішення , але підприємство її списати не може , бо виникнуть великі збитки .
Згідно з п. 8 П(С)БО 21, визначення курсових різниць за монетарними статтями в іноземній валюті проводиться на дату здійснення господарської операції та на дату балансу.
Тобто якщо Ви її з балансу не списали, то і перерахунок повинен бути.

молокозавод
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 25 липня 2014, 12:25
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення молокозавод »

Дякую я зрозуміла , а що , якщо безнадіна заборгованість була віднеседа до резерву боргів , це вже не монетарна стаття ?

Бух
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 800
З нами з: 08 січня 2009, 12:29
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 289 разів

Повідомлення Бух »

молокозавод писав:Дякую я зрозуміла , а що , якщо безнадіна заборгованість була віднеседа до резерву боргів , це вже не монетарна стаття ?
Вважаю, що "безнадіна заборгованість віднесена до резерву боргів" це немонетарна стаття.

Viktori
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 857
З нами з: 05 травня 2011, 08:49
Дякував (ла): 225 разів
Подякували: 394 рази

Повідомлення Viktori »

Бух писав:
молокозавод писав:Дякую я зрозуміла , а що , якщо безнадіна заборгованість була віднеседа до резерву боргів , це вже не монетарна стаття ?
Вважаю, що "безнадіна заборгованість віднесена до резерву боргів" це немонетарна стаття.
ПСБО21 - Монетарні статті - статті балансу про грошові кошти, а також про такі активи й зобов'язання, які будуть отримані або сплачені у фіксованій (або визначеній) сумі грошей або їх еквівалентів.

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”