3-тя група. Фізичні особи-підприємці

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Відповісти
Юлия Ученик
Знаток
Повідомлень: 15
З нами з: 12 березня 2015, 13:11
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Юлия Ученик »

Всем добрый день! Помогите, пожалуйста , все-таки разобраться: ФЛП 3 гр. оказывает услуги за нал. Доход не превышает 1 млн- нужен РРО или же нет? Совсем запуталась, где-то в комментар. читала , что услуги за нал- обязательно РРО, а как тогда понять :

другої і третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1млн. грн.. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1млн. грн. гривень застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку. Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=226488 © Buhgalter911.com

Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=226488
© Buhgalter911.com

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 11589
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Дякував (ла): 13043 рази
Подякували: 25764 рази

Повідомлення Яков »

Юлия Ученик писав:Всем добрый день! Помогите, пожалуйста , все-таки разобраться: ФЛП 3 гр. оказывает услуги за нал. Доход не превышает 1 млн- нужен РРО или же нет? Совсем запуталась, где-то в комментар. читала , что услуги за нал- обязательно РРО, а как тогда понять :

другої і третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1млн. грн.. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1млн. грн. гривень застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку. Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=226488 © Buhgalter911.com

Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=226488
© Buhgalter911.com
Попробуйте ещё раз задать свой вопрос в соответствующей основной теме: http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst20822p40.aspx
Зображення

Kas
Оракул
Оракул
Повідомлень: 235
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Kas »

Добрий день. ФОП 3 гр.з ПДВ добавив вид діяльності роздрібна торгівля. Який дохід рахується для оподаткування, кошти що поступили на розрах. рахунок, чи різниця між покупкою і продажем?

mss
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 11 січня 2011, 08:17
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення mss »

Подскажите, с какой суммы считается 4%. Туристическое агенство (ТА), на счет поступают деньги от туриста 30000грн, туроператору(ТО) переводим 28000грн, я должна уплатить в бюджет 1200грн (4% от 30000грн.) или 80грн (30тыс.-28тыс.=2тыс.*4%). По логике ГНИ - 1200грн, но нашла вот такой пункт:

292.4. У разі надання послуг, виконання робіт за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування або за агентськими договорами доходом є сума отриманої винагороди повіреного (агента).

тогда получается второй вариант - 80грн.

Помогите, а то совсем запуталась...

mss
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 11 січня 2011, 08:17
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення mss »

уже разобралась, все таки согл. ст.292,4......

а в книгу доходов, как записывать? просто 2000,00 ......

kr0toma
Знаток
Повідомлень: 14
З нами з: 20 травня 2014, 14:48
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення kr0toma »

Kas писав:Добрий день. ФОП 3 гр.з ПДВ добавив вид діяльності роздрібна торгівля. Який дохід рахується для оподаткування, кошти що поступили на розрах. рахунок, чи різниця між покупкою і продажем?
у 3й группы ( с НДС или без) единым налогом облагаются все доходы (поступления на счет + поступления наличными). Расходы при расчете налогову единщиков не учитываются.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7683
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1658 разів
Подякували: 6004 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Доброго ранку, колеги! Потрібна ваша допомога #help#
Ми юрособа орендуємо офіс у ФОПа 3 група. Платежі роблю через банк з вказанням в графі "отримувач" ФОП такий-то... Вчора платіж робив директор і вказав просто "отримувач" такий-то, без ФОП...
Питання - чим це чревато, ну якщо чревато....
Буду вдячна #curtsey#

Mr.Massa
Гений
Гений
Повідомлень: 465
З нами з: 27 листопада 2013, 09:18
Дякував (ла): 166 разів
Подякували: 151 раз

Повідомлення Mr.Massa »

Tasa писав:Доброго ранку, колеги! Потрібна ваша допомога #help#
Ми юрособа орендуємо офіс у ФОПа 3 група. Платежі роблю через банк з вказанням в графі "отримувач" ФОП такий-то... Вчора платіж робив директор і вказав просто "отримувач" такий-то, без ФОП...
Питання - чим це чревато, ну якщо чревато....
Буду вдячна #curtsey#
Если вы имеете ввиду перед ФИО не написали "ФОП", то где то читал что для физ лиц не обязательно писать "ФОП"(ФЛП), обязательно для ЮЛ.

Лена777
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 161
З нами з: 10 січня 2014, 20:08
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 23 рази

Повідомлення Лена777 »

Tasa писав:Доброго ранку, колеги! Потрібна ваша допомога #help#
Ми юрособа орендуємо офіс у ФОПа 3 група. Платежі роблю через банк з вказанням в графі "отримувач" ФОП такий-то... Вчора платіж робив директор і вказав просто "отримувач" такий-то, без ФОП...
Питання - чим це чревато, ну якщо чревато....
Буду вдячна #curtsey#
У меня не раз были такие ситуации и со стороны ФОПа и фирмы, проблем не возникало. Деньги попали на р/с ФОПа и вы покажете выплату в 1ДФ.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7683
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1658 разів
Подякували: 6004 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Дякую дуже #curtsey#


Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”