Вопросы по табл. 5 Додатка 4 по ЄCВ

Питання по ЄСВ
Відповісти
Наталья_k2007
Знаток
Повідомлень: 12
З нами з: 02 листопада 2012, 03:11
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Наталья_k2007 »

Женщина не выходя из декретного отпуска идет на больничный по беременности и родам, декретные начислили и выплатили, а в таблице 5 не отобразили период больничного, что делать?

marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 46 разів

Повідомлення marinna_90 »

Подобный вопрос: в сентябре уволила сотрудника и не показала в табл. 5 . Как теперь показать, если там только число указывается? Если я укажу 28, то будет иметься ввиду октябрь, а не сентябрь... Как быть?

Marjaha
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 04 січня 2012, 12:54
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення Marjaha »

Заходите в период сентябрь, создаете табл.5 + перелік таблиць звіту. Мне так советовал ПФ.

marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 46 разів

Повідомлення marinna_90 »

Спасибо!

И отправляю ТОЛЬКО 5 табл с одним этим человеком?

Marjaha
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 04 січня 2012, 12:54
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення Marjaha »

Да, я так уже делала, приняли без замечаний.

marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 46 разів

Повідомлення marinna_90 »

А период так и ставить сентябрь или октябрь. чтоб не пришло "прийнято з зауваженням"?

просто мария
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 189
З нами з: 04 квітня 2012, 08:19
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 56 разів

Повідомлення просто мария »

Не забудьте в табл.5 крестик поставить в п.4Тип: Додаткова, а в п.3 Звт за месяц и в ярлыке указываете за сентябрь

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 595
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 193 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Підкажіть, будь-ласка, якщо працівника перевели з однієї посади на іншу, в таблиці 5 я його не показую?

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1486
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 526 разів

Повідомлення Яночка »

якщо ви його не звільняли та приймали заново, а просто перевели з однієї посади на іншу, то показувати не потрібно

дакота
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 104
З нами з: 13 лютого 2012, 03:00
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 32 рази

Повідомлення дакота »

Не подали приложение 5 к отчету за август 2012 года. Нужно подать это приложение сейчас как "Додаткова"

В порядке заполнения отчета написано
5.6. У разі якщо в таблиці 5 додатка 4 ( za014-10 ) до цього
Порядку страхувальник не зазначив застраховану особу, з якою було
укладено або розірвано трудовий договір за попередній період, він
подає разом із звітом за поточний звітний період звіт за
попередній період, який містить: титульний аркуш (перелік таблиць
звіту), дані на цю застраховану особу із зазначенням статусу
таблиці 5 - додаткова.

подскажите, обязательно вместе с текущим отчетом отправлять, не пойму почему

Відповісти

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”