Програмний РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 345 разів

Повідомлення Vladvik »

Эти реестры писав:
30 вересня 2022, 14:10
Добрий день! Підкажіть будь-ласка з приводу заповнення 5-ПРРО. Якщо я подаю повідомлення про електронний ключ каси ПЕЧАТКА ФОП, що зазначати в 1й графі таблиці - просто ФОП Коваленко чи Печатка для ПРРО ФОП Коваленко? Що я пишу в останній колонці - Касир, старший касир або прочерк?
Дякую за відповідь!
Какой АЦСК выдал печать ПРРО на ФЛП?

Эти реестры
Гений
Гений
Повідомлень: 322
З нами з: 21 квітня 2011, 01:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 54 рази

Повідомлення Эти реестры »

Vladvik писав:
30 вересня 2022, 14:58
Эти реестры писав:
30 вересня 2022, 14:10
Добрий день! Підкажіть будь-ласка з приводу заповнення 5-ПРРО. Якщо я подаю повідомлення про електронний ключ каси ПЕЧАТКА ФОП, що зазначати в 1й графі таблиці - просто ФОП Коваленко чи Печатка для ПРРО ФОП Коваленко? Що я пишу в останній колонці - Касир, старший касир або прочерк?
Дякую за відповідь!
Какой АЦСК выдал печать ПРРО на ФЛП?
Приват банк. Это просто Печать и ее можно использовать как печать ПРРО

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 345 разів

Повідомлення Vladvik »

Эти реестры писав:
30 вересня 2022, 15:04

Приват банк. Это просто Печать и ее можно использовать как печать ПРРО
Пунктом 40 статті 1 Закону про електронні послуги визначено, що створювачем електронної печатки є юридична особа, яка створює електронну печатку. Отже, електронна печатка, як і електронний підпис, накладається на електронні дані та ідентифікує суб'єкта — юридичну особу, якою така печатка створена.

ФЛП не может использовать печать ПРРО, т. к. АЦСК не должен (не имеет права) её генерировать для ФЛП, согласно Закона.

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 581
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 394 рази
Подякували: 256 разів

Повідомлення звит »

Эти реестры писав:
30 вересня 2022, 14:10
Добрий день! Підкажіть будь-ласка з приводу заповнення 5-ПРРО. Якщо я подаю повідомлення про електронний ключ каси ПЕЧАТКА ФОП, що зазначати в 1й графі таблиці - просто ФОП Коваленко чи Печатка для ПРРО ФОП Коваленко? Що я пишу в останній колонці - Касир, старший касир або прочерк?
Дякую за відповідь!
можно просто касир
можно старший касир
разница только в том, что старший касир может закрыть смену обычного кассира
и неважно печать или подпись

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 581
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 394 рази
Подякували: 256 разів

Повідомлення звит »

Vladvik писав:
30 вересня 2022, 15:15

ФЛП не может использовать печать ПРРО, т. к. АЦСК не должен (не имеет права) её генерировать для ФЛП, согласно Закона.
согласно закона да - но некоторые кнедп (и государственные в т.ч.) делают прро/рро печати если на этом настаивает фоп

и нелогично и неправильно (особенно если несколько касс) - использовать везде один единственный кеп, которым к тому же и отчетность фопа подавать

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13227
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 13924 рази
Подякували: 27474 рази

Повідомлення Яков »

Питання
Чи необхідно ФОП, яка має електронний підпис, генерувати електронну печатку для ПРРО?
Відповідь


Питання
Чи потрібно СГ виконувати додаткові налаштування в ПРРО, який встановлений на комп’ютер (планшет, телефон тощо) у разі здійснення розрахункових операції із застосуванням електронних платіжних засобів?
Відповідь
Зображення

Програмний РРО
Ученик
Повідомлень: 1
З нами з: 02 жовтня 2022, 11:46

Повідомлення Програмний РРО »

Привет!
Пробуем, даём отзывы, задаём любые вопросы по ПРРО.
:)

https://kasa-blanka.com.ua/

+ Каса для ФЛП 1-4 группы
+ 100% заміна апаратного РРО
+ Реєстрація ПРРО в ДПС
+ Telegram, Каса, ПРРО, Термінал
+ Консультація з ведення ФОП

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13227
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 13924 рази
Подякували: 27474 рази

Повідомлення Яков »

Зображення
ДПС запровадила нові безкоштовні версії ПРРО для iOS та Android

Завантажити відповідне програмне забезпечення можна на вебпорталі ДПС.
🔽 Можливості ПРРО ДПС 🔽
- створення та реєстрація фіскальних чеків;

- легке додавання товарів та послуг у фіскальний чек;

- друк та відправка фіскальних чеків покупцям на пошту або у месенджери;

- відкриття/закриття зміни;

- службове внесення/службова видача;

- ведення довідників номенклатури;

- експорт/імпорт довідників номенклатури;

- продаж товарів/послуг, відсутніх в довіднику номенклатури;

- використання сканера штрих-кодів;

- використання різних форм розрахунку (готівкова/безготівкова/комбінована (і готівка, і картка));

- просте оформлення знижки на окремий товар або всю суму чека;

- оформлення повернення товарів та чеків повернення;

- формування та перегляд X-звіту;

- формування та перегляд Z-звіту;

- автоматичне або ручне закриття зміни та відправка Z-звіту.
Для використання ПРРО ДПС потрібно зробити прості кроки...
По материалам ДПСУ
Зображення

Elena280777
Ученик
Повідомлень: 4
З нами з: 10 січня 2021, 18:09
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Elena280777 »

Добрый день!
Заранее извиняюсь за глупые, примитивные вопросы, но, никогда ранее не имела дела с кассовыми аппаратами, а выискивать информацию по крупицам нет времени.
1. Для единщика дата получения дохода - дата осуществления продажи или дата z-отчета? Меня интересуют переходные моменты, когда смена началась, допустим, 30.09 а закрылась 01.10. Доход попадает всей суммой в октябрь?
2. Есть ли возможность в электронном кабинете просматривать чеки ПРРО?
3. Возврат товара. Сумма возврата вычитается из дохода в периоде возврата? Не нужно отслеживать когда был продан товар и подавать уточненки?))))
3. Нужно ли вести кассовую книгу при продаже товаров через ПРРО?

Оля-ля777
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 88 разів

Повідомлення Оля-ля777 »

Elena280777 писав:
13 жовтня 2022, 16:14
Добрый день!
Заранее извиняюсь за глупые, примитивные вопросы, но, никогда ранее не имела дела с кассовыми аппаратами, а выискивать информацию по крупицам нет времени.
1. Для единщика дата получения дохода - дата осуществления продажи или дата z-отчета? Меня интересуют переходные моменты, когда смена началась, допустим, 30.09 а закрылась 01.10. Доход попадает всей суммой в октябрь?
2. Есть ли возможность в электронном кабинете просматривать чеки ПРРО?
3. Возврат товара. Сумма возврата вычитается из дохода в периоде возврата? Не нужно отслеживать когда был продан товар и подавать уточненки?))))
3. Нужно ли вести кассовую книгу при продаже товаров через ПРРО?
1. Если смена началась 30го, то в без десяти двенадцать ночи пусть кассир закроет её и на следующий день откроет снова. Доход по зэд отчёту считается.
2. Не предусмотрено
3. возврат вычитается из дохода в периоде возврата
4. Не нужно. Отчётности никакой для Прро.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”